Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije zaključana tema

poruka: 42
|
čitano: 19.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Svi na tavane - nagradni natječaj, Rezultati natječaja "Svi na tavane"
16 godina
moderator
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Ova tema namijenjena je isključivo slanju fotografija vezanih uz natječaj Svi na tavane. Pravila natječaja i ostale informacije možete dobiti na ovoj stranici.

 

Radi urednosti teme i jednostavnosti pregledavanja fotografija, molimo da se suzdržite bilo kakvog komentiranja i postanja bez priložene fotografije kako ne bismo morali povlačiti kartone :-)

 

Sva pitanja ili nejasnoće vezane uz nagradni natječaj molimo raspravite u komentarima na vijest.

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 11:44 (Domagoj).
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Evo ja cu zapoceti hehe. Nije prevelika kolekcija no moja je i ponosim se njom. Najstariji broj je iz 2006. godine te ima oko 45 brojeva na slici.

 

http://slikice.info/images/bugoviwyw.jpg

You are already dead!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:06 (GW freak).
Moj PC  
16 1 hvala 1
15 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

 

Šmrc,meni ne daju ni tavan na korištenje više.

Evo nešto malo mojih starih BUG-ova:

Brojevi 2-60 s time da fali par komada između.

1. broj mi je nažalost potomak uništio dok je bio manji

(zato mu je mamica platila XD)

 

Još uvijek u dobrom stanju:) Još uvijek u dobrom stanju:)
Ivo,najveća Ti hvala:) Grafa radi super...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:01 (fromcelltohell).
Moj PC  
34 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nagradni natječaj - Svi na tavane

Evo jedna slikica koju sam slika prije 3 godine kad sam i otvoria sličnu temu.

 

Gdje se jede jedem,gdje se pije pijem,gdje se radi nesmetam!
14 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Mlad sam počeo, u siječnju 1999. (broj 74), od tada..cca 140 komada (ljetni dvobroj računam kao jedan fizički broj XD), do broja 223 u lipnju 2011. Postalo je preteško za police pa sam pribjegao "sirovijem" rješenju, u kutu, nikom na putu. :D 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:24 (Stevo).
 
19 1 hvala 0
16 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Pozdrav

 

Evo da se i ja pridružim ekipi s svojom kolekcijom u nadi da ću osvojiti nekakvu nagradu.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:34 (Branimir2412).
Moj PC  
7 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Kolekcija od 47 brojeva u razdoblju od 2003. do 2007. Pri samom vrhu nalazi se broj 74 iz 1999. godine. Kolekcija je smještena na cipelar koji polako popušta pod težinom Bug-ova. (Iznad su vješalice s postavljenim zrcalom po sredini.)

 
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Na slici je 17 brojeve.Znam da nije puno,ali se ipak ponosim njom

moja mala kolekcija moja mala kolekcija
 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Evo moje kolekcije ali iz dva dijela. Ne stane u objektiv.

AD 2003 na ovamo. Niti jedan broj propusten. :D

Moj PC  
6 1 hvala 0
13 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Najbolju poziciju u sobi imaju časopisi, BUG-ova ima najviše naravno. Nisu baš poslagani najbolje ali se vidi valjda dobro. U "društvu" su Ive Andrića :D

 

Imam još desetak brojeva koje nisam fizički uspeo da kompresujem u ovaj mali prostor

Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nagradni natječaj - Svi na tavane

Uff, jeste svi uredni.. Evo mojeg bug tower-a. Ima malo i po ormarima, a kladio bih se da ima nešto i na tavanu. Ponešto cd/dvd-ova, najstariji je iz '97, nemam pojima koji broj jer tada još nisu stavljali brojeve, već mjesec i godinu.

 

Edit; našao i disketu kakve su išle uz bug.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 15:59 (bed).
13 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Ovo je moja zbirka Bug-a CD- DVD-a

Svi brojevi od Lipnja 1999/br:79 do danas

 

gm
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 16:46 (mgy).
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Ovo je moja kolecija časopisa BUG, Mreža i konkurentskog časopisa PC Chip od prvog broja do danas.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 17:11 (Dekas).
 
31 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Pozdrav svima, prvi post i odmah na nagradnjaču. :)

 

Moja kolekcija se nalazi u podrumu.

BUG-ovi su iz razdoblja 1998-2002 i par iz 96. g.

 

 

Veće rezolucije:

http://bit.ly/iV1vZi

http://bit.ly/jsKcsF

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 18:47 (kian).
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Moja skromna kolekcija - cijelu srednju školu sam je skupljao.

Oko pet brojeva mi fali koje sam poklonio.

Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Nije baš da imam ogromnu kolekciju BUG-ova (br. 122, 139-222), ali kod mene se ne nalazi bačena na tavanu, već zauzima centralno mjesto među miješanom literaturom u radnoj sobi.

 

 

PS. hmm, kad bolje pogledam, dio od broja 209 do 219 je misteriozno nestao. O tome ću zasigurno porazgovarati sa svojom boljom polovicom.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Opskurni tavanski prostori kažete? :)

 

Na slici je jedan broj iz 1997. godine. A onda od 2000. pa do 2010. je tu gotovo svaki broj. Sad više ne kupujem Bug, jer sam narastao i prešao na Mrežu :)

Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

BUG čitam od drugog broja jer prvi broj spletom okolnosti nisam bio u mogućnosti nabaviti.
Na priloženoj slici uz BUG-ove se nalaze neki od brojeva Mreže i prvi i jedini tiskani broj časopisa za igre Master koji je danas dio BUG online-a.
Također sam uslikao neke od prvih CD-a koji su izašli uz BUG jer za silne BUG CD-e i DVD-e nema mjesta na slici. Disket(u)e nisam uspio pronaći. :)

 
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Nagradni natječaj - Svi na tavane

Podsjećam - okanite se komentiranja u ovoj temi, kartoni i brisanje lete ko ludi!

Domagoj
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Evo i moje skromne kolekcije, na koju sam dakako ponosan. Negdje oko stotinjak brojeva. Bilo ih je i više, ali vrijeme je učinilo svoje.

Najstariji brojevi su iz 1994, 1996, 1997, 1999 itd (u tom periodu sam češće kupovao Hacker;)). Dakle, najveći dio ostalih brojeva je iz prošlog desetljeća, a samo dva iz ove godine (internet radi svoje).

Slikano danas.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Pozdrav svima,

Moja kolekcija BUG-a broji 189 brojeva (ako sam dobro zbrojio). Nedostaju brojevi:

1,5,8,9,10,11,12,14,15,22,23,26,27,28,29,30,31,34,35,37,38,40,41,42,43,46,47,48,49,51,52,53,54,55. Svi ostali su tu. Jedino nema paučine i glodavaca.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 14:53 (darker).
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Nemam veliku kolekciju (tek 23 broja) ali rekoh da se pridružim igri. Prvi je iz 2003-e pa slijedi nekoliko godina pauze do 2008-e. Nalaze se u kutu moje sobe a društvo im pravi kolekcija Dostojevskog, ruter i subwoofer.

 

 

Moja 'mini' kolekcija Moja 'mini' kolekcija
Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Evo moje skromne kolekcije u standardnoj postavi u regalu da ih svi vide, u društvu graševine i rizlinga :D
ima oko 45 brojeva, nažalost ostatak je stradao u poplavi podruma jer tada nisam imao mjesta u sobi :(

tu su naravno i pripadajući CD/DVD-i, te dva privjeska iz 200. broja :)

 

evo i malo većih slika: slika 1, slika 2, slika 3, slika 4, slika 5, slika 6

sve lijepo posloženo sve lijepo posloženo
izloženi medij se zamjenjuje novim svaki mjesec :) izloženi medij se zamjenjuje novim svaki mjesec :)
rajnski rizling :) rajnski rizling :)
graševina :) graševina :)
mediji posloženi za slikanje mediji posloženi za slikanje
evo i dokaz da je moje :D evo i dokaz da je moje :D
vratio sam se jači nego ikad :) i vratili su mi zvjezdice :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 23:11 (XXX-Man).
Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nagradni natječaj - Svi na tavane

Evo još jedna slika, isto mjesto kao i prethodna samo 3 godine poslije i 30-ak Bug-ova više {#}

Gdje se jede jedem,gdje se pije pijem,gdje se radi nesmetam!
15 godina
neaktivan
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Slika stara 2 godine, na slici ih ima 60-tak, najstariji je br. 98.

Sad ih ima vise, ali ne mogu do njih prije 15.6 :(

 
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Evo moje kolekcije. Nije tako glamurozna niti velika kao druge (prvi broj u kolekciji je 197 iz 09') ali ju odlikuje izrazita očuvanost. Svi brojevi su vraćeni u svoje omote u kojima su došli i tako se čuvaju od prašine, ogrebotina i vlage za buduće generacije. Svi optički mediji su spremljeni u torbicu i tamo se čuvaju. Iako se čini da ih je malo, Bugovi su mi uspjeli zauzeti cijelu policu u ormaru. Sada planiram osloboditi još jednu za buduće brojeve. {#}

 

 

 

 

{#}

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 18:37 (vexx5555).
Moj PC  
16 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Evo moje slavne kolekcije. Za mali uvod, rekao bih kako ću uskoro navršiti 20 godina, a bugove sam počeo čitati od 12 godine. Prvi broj koji sam kupio u životu je broj 135 (02/2004), uzeći u obzir da sam prije toga još kupovao enter-e rekao bih da je to bio samo "temelj" i podloga za nadolazeće bug-ove  {#} .  Bugovi su slikani u mojoj šupi, ima i "spidermana" tu i tamo po zidovima, znali su i miševi doći u posjetu ali su odavno "terminirani" {#}. Otkako sam postao student čitam vas redovito preko knjižnice na svom faksu {#} .

135 - 217 135 - 217
135 - 217 135 - 217
135 - 217 135 - 217
-- <\\ c1on3r //> --
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Evo da se i ja pohvalim sa svojom kolekcijom BUG-ova od broja 1 (kad je to bilo, aaauuu)  pa do današnjih dana. Kolekcija je odložena u kutije, u kutu garaže, a dodatno kolekcija izdanih CD/DVD uz BUG i 4 komada floppy disketa koje su svojevremeno dolazile uz časopis.

1-66a 1-66a
1-66b 1-66b
67-120 67-120
121-172a 121-172a
121-172b 121-172b
173-223 173-223
Floppy Floppy
CD/DVD CD/DVD
Teško konju kojeg selo hrani i državi koju suknja brani, jedan, dva, evo ti ga na
Moj PC  
25 0 hvala 4
15 godina
odjavljen
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Moja skromna kolekcija. 110-206. Od 206 do zadnjeg u drugoj kući, ne baš lijepo sređeni kao ovi. U svakom registratoru je po 6 brojeva. Ovi gore čekaju da se sakupi par registratora...

Prirodno staniste - desno od radnog stola Prirodno staniste - desno od radnog stola
Na svakom registratoru napisano koji su brojevi unutra i koja je tema broja Na svakom registratoru napisano koji su brojevi unutra i koja je tema broja
Da nebi bilo da su registratori prazni... Da nebi bilo da su registratori prazni...
... ...
Lijepo organizirano Lijepo organizirano
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2011 15:50 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
15 0 hvala 2
15 godina
offline
Svi na tavane - Nagradni natječaj - Nominacije

Stariji dio moje kolekcije, in situ.

Tavan: check

Paučine: check, check, check, check, check, check...

Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Svi na tavane - nagradni natječaj, Rezultati natječaja "Svi na tavane"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice