IPTV sharing community

poruka: 6
|
čitano: 15.461
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
http://ip-tv.zz.mu/

Zdravo svima,

Već neko vrijeme radim na bazi u kojoj bi se nalazili ispravni linkovi na iptv streamove ex-yu tv stanica. Počelo je kao nešto samo za moju upotrebu ali mislim da bi sve moglo biti još i bolje kad bi to ponudio i drugima. Želja mi je da se malo usavršim u programiranju gdje ću razvijati nešto konkretno, od čega će drugi imati neke koristi.

 

Na linku http://ip-tv.zz.mu/ možete pogledati kako trenutno sve izgleda.

Korisnik: test
Šifra: test

Svaki korisnik može birati šta želi gledati od ponuđenih kanala i tako dobiti listu samo onog što ga interesuje.

Lista kanala se automatski generiše u linku koji se nalazi na vrhu stranice, koja se može ubaciti u KODI, VLC ili Simple player.

FREE paket je za neregistrovane korisnike - samo kanali koji su označeni kao FREE
PREMIUM paket je za registrovane korisnike - može gledati sve kanale osim XXX kanala i praviti svoju listu kanala
PREMIUM+ paket je za registovane korisnike koji mogu dokazati da su punoljetni - može gledati sve dostupne kanale sa svojom listom kanala

Za registraciju pošaljite mail sa željenim korisničkim imenom i šifrom.

Uglavnom, SVE navedeno je BESPLATNO. Ideja je da se skupe ljudi koji će međusobno dijeliti linkove i da imaju mjesto na kojem će sve ostalo ići automatski.

Nadam se da ovaj post neće biti tretiran kao marketing jer ništa ne prodajem. Samo pokušavam okupiti ljude sa sličnim interesovanjima.

 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
IPTV sharing community

nema ništa

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPTV sharing community
miki ZD1 kaže...

nema ništa

Kako misliš nema ništa? 

 

Sve uredno radi.

8 godina
neaktivan
offline
IPTV sharing community

zbog čega većina TV kanala tioa Cinestar Tv i sl. puca nakon nekoliko sekundi ili minuta a kako treba neko vrijeme da se ponovno pokrene gubi se dobar dio sadržaja

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
IPTV sharing community

VLC mi poručuje da ne može otvoriti ulazni sadržaj.

Kako to riješiti?

 

EDIT : Rijeseno zahvaljujuci autoru, Hvala

battlelog pukycro
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 14:00 (pukycro).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPTV sharing community
dignjaci kaže...

zbog čega većina TV kanala tioa Cinestar Tv i sl. puca nakon nekoliko sekundi ili minuta a kako treba neko vrijeme da se ponovno pokrene gubi se dobar dio sadržaja

 isto pitanje,buffer podignut na 10 000 ali ne dogadja se ništa drugacije.

battlelog pukycro
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice