Koaksialni kabel

poruka: 7
|
čitano: 4.292
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koaksialni kabel

Pozdrav forumasi imam pitanje za vas, posto nisam upucen u ovo te me zanima cisto hoce li biti problema, znaci odlucio sam se potpisati ugovor u vipa za sat tv i kako za to treba ponovno provlaciti kabel kroz kucu zanima me dali je moguce iskoristiti vec postojeci kabel koji se koristi za tv antenu? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koaksialni kabel

Da, moguće je, tako je meni napravljeno. Oni prvo testiraju postojeći kabel, ako je u ok stanju iskoriste ga, ako ne, provuku novi.
EDIT: Meni je usluga "Vip preko kabela", ali mislim da je isti princip kao i kod VIP Sat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2015 15:43 (SHELBY_09).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Koaksialni kabel

da sam na tvom mjestu nebi potpisivao ugovor za to, radije evo tv ili nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koaksialni kabel

ma u vipa mi je najprikladnije jer jedino u njih mogu uzeti i tv koji mi se svida a da sve ide preko trajnog naloga na KREDITNU karticu jer mi je tako najlakse
samo me zanima hoce li moci preko kabela od antene koja trenutno sluzi za dvb-t?

9 godina
neaktivan
offline
Koaksialni kabel

..može se kombinirati TV i SAT signal (ako nema zemaljskog pojačala i napajanja za njega na tom vodu) s "combinerima" 2x jedan da udruži i jedan da razdjeli !

ovako to izgleda:

http://rtv.hr/rtv-proizvodi-web-shop/antenska-oprema/tv-sat-combineri/tv-sat-combiner-ee

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koaksialni kabel

u biti kabel je isti?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koaksialni kabel

Isti je.

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice