Problem sa tv

poruka: 19
|
čitano: 2.644
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

imam ovaj problem sa tv,mješaju mi se boje ali ne uvijek već samo kod palenja tv-a i stoji nekih 5 minuta i dalje normalno radi,sad mi više nije jasno da li je to do samog televizora ili čak što sumnjam do aparata od evo tv koji je spojen na tv i gledam sve preko njega,neznam kako to utvrditi da budem siguran što je u kvaru

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...

imam ovaj problem sa tv,mješaju mi se boje ali ne uvijek već samo kod palenja tv-a i stoji nekih 5 minuta i dalje normalno radi,sad mi više nije jasno da li je to do samog televizora ili čak što sumnjam do aparata od evo tv koji je spojen na tv i gledam sve preko njega,neznam kako to utvrditi da budem siguran što je u kvaru

-promijeni SCART/HDMI (ako ga koristiš) kabel

-probaj EvoTV na drugom TV uređaju da se uvjeriš da nije do TV-a ili EvoTV-a

  -AKO se i na drugom TV uređaju prikazivaju ti artefakti, probaj sa drugim kablom, ako je i dalje isto, onda je do EvoTV prijamnika

  -AKO je na drugom TV-u sve normalno (čak i s drugim kablom), onda je do onog TV-a sa slike (mora, ali i ne mora biti)

Windows 8 + DVDROM
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

budem to provjerio pa javim rezultat,vidim da normalno radi jedino ujutro kad nakon duge stanke ga upalim to sranje napravi i dalje sve ok,znači samo kod palenja nakon dužeg mirovanja tv-a

dajac
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

Ajde javi. Čekam odgovor. 

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

smirio se,već danima normalno radi,ipak sam kupio novi smart tv i još veći zbog nogometa,zanima me da li kako mogu da se spojim bežićno sa svojom lumiom na samsung koji je android,mogu kablom ali sumnjam da drukčije mogu

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...

smirio se,već danima normalno radi,ipak sam kupio novi smart tv i još veći zbog nogometa,zanima me da li kako mogu da se spojim bežićno sa svojom lumiom na samsung koji je android,mogu kablom ali sumnjam da drukčije mogu

 Ako želiš koristit bežićno povezivanje za prijenos podataka, koristi Bluetooth. Ako imaš koje druge namjere, javi pa da to probamo riješiti. 

Windows 8 + DVDROM
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv

dogovoreno,samo me zanima što sve može taj smart a da ja to neznam,svaki savjet je dobro došao,neznam di ima sve o samsung smartu forum

dajac
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...

dogovoreno,samo me zanima što sve može taj smart a da ja to neznam,svaki savjet je dobro došao,neznam di ima sve o samsung smartu forum

 Našla sam par linkova, pa ih pogledaj:

 

 to je o Samsung Smart TV skriveni izbornik

LINK2 Youtube videi na sličnu temu

LINK3 isto tako no pročitaj ovo

LINK4 Samsung official site

 

Nadam se da ćeš iskoristiti sve što ti TV nudi

Windows 8 + DVDROM
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

hvala kolegice

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...

hvala kolegice

 Molim. Ako sam ti pomogla, stisni gumb HVALA na svim mojim postovima u ovoj temi. 

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2016 14:54 (Flexan22).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
Evoe opet,kad zelim da upisem na preglednik neki film da ga gledam online sa neke stranice nemogu gledati jer treba imati sto će ga pokrenuti,sad me zanima da li sto treba instalirati sa trgovine da bi mogo gledati
dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...
Evoe opet,kad zelim da upisem na preglednik neki film da ga gledam online sa neke stranice nemogu gledati jer treba imati sto će ga pokrenuti,sad me zanima da li sto treba instalirati sa trgovine da bi mogo gledati

 Dal možda piše nešto tipa: "You need Adobe Flash Player to run this content." ili nešto slično? Postaj ovdje onda grešku koja se prikaže. Ili poslikaj. Svejedno mi je.

Windows 8 + DVDROM
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
Ma nepise nista,neznsm da li se mora neki player instalirati tipa VlC
dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...
Ma nepise nista,neznsm da li se mora neki player instalirati tipa VlC

 Pokušaj instalirati pa vidi. No nemam Smart TV pa neznam oko toga puno. Ali me u bilo kojem trenutku možeš zamoliti za pomoć. Ako što saznam, javim.

 

 

Windows 8 + DVDROM
10 godina
offline
Problem sa tv

A da u Google upišeš model tv-a i nešto tipa TV not playing online video pa odabereš Traži? Ovdje nisi napisao ni model tv-a, ni stranice koje si probao otvoriti i gledati sadržaj, ama baš ništa, i želiš da ti pomognemo? Kako? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

LINK pogledaj.

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa tv

ma sve to odradim ali najvjerovatnije neda da skibnem kad nemam mobitel android????

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa tv
dajac59 kaže...

ma sve to odradim ali najvjerovatnije neda da skibnem kad nemam mobitel android????

 LINK Novo pogledaj.

Windows 8 + DVDROM
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice