Receiver za zemaljsku i digitalnu

poruka: 6
|
čitano: 2.941
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Receiver za zemaljsku i digitalnu

Pozdrav,

 

imam pitanje, dolazi mi familija iz njemačke doma na godišnji, sad oni imaju kuću na kojoj imaju postojeći tanjur, sad bi oni htjeli neki receiver koji bi primao naše Hrvatske programe(RTL, Doma, HTV i ostalo) i naravno sve strane programe, recimo njihove njemačke, cijena nije bitna, bitno je da to radi, pa ako bi mi netko mogao nešto preporučiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Receiver za zemaljsku i digitalnu

Ako misliš na kombinirani prijemnik za zemaljsku i satelitsku TV, možda nešto ovakvo (link) - istina, ne znam kakva je kvaliteta, ovo je brzinski nađeno, ali sigurno će biti još nekih prijedloga.

KaeR
14 godina
offline
Re: Receiver za zemaljsku i digitalnu
KaeR kaže...

Ako misliš na kombinirani prijemnik za zemaljsku i satelitsku TV, možda nešto ovakvo (link) - istina, ne znam kakva je kvaliteta, ovo je brzinski nađeno, ali sigurno će biti još nekih prijedloga.

Da da kombinacija zemaljske i satelitska. 

 

EDIT: 

 

Bio sam kod Peveca i tamo mi je djelatnik preporučio neki receiver za 750kn od infinity e sad nisam zapamtio točno model. 

 

I zanima me kako je sa satelitima danas jel se sami pronalaze i dali to radi kako treba? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 20:41 (ERROR1911).
15 godina
offline
Re: Receiver za zemaljsku i digitalnu

Većinom prijemnici dolaze preprogramirani za Astru i HotBird, no pretraživanje kanala nije ništa problematično.Kanale za zemaljsku tv (DVB-T) obično treba pretražiti na prijemniku.

Naravno, pretpostavka za kvalitetan prijem satelita je ispravno orijentirana antena i ispravni LNB-ovi, odnosno ispravna obična antena za DVB-T.

 

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 20:59 (KaeR).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Receiver za zemaljsku i digitalnu
ERROR1911 kaže...

Pozdrav,

 

imam pitanje, dolazi mi familija iz njemačke doma na godišnji, sad oni imaju kuću na kojoj imaju postojeći tanjur, sad bi oni htjeli neki receiver koji bi primao naše Hrvatske programe(RTL, Doma, HTV i ostalo) i naravno sve strane programe, recimo njihove njemačke, cijena nije bitna, bitno je da to radi, pa ako bi mi netko mogao nešto preporučiti?

Ovaj opticum je povoljan, HD a mislim da je s osnovnim softwareom i lista s Njemačkim kanalima.

Zemaljske treba pretražiti ali to i nije nikakav problem

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 21:57 (2oop).
14 godina
offline
Receiver za zemaljsku i digitalnu

Dali ima tko iskustva sa Nytroboxom 6002?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice