Snimalica bez IPTV?

poruka: 6
|
čitano: 5.013
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Snimalica

Trenutno imam IskonTV i super mi je njihova opcija automatskog snimanja HR kanala zadnjih tjedan dana. Postoji li takva opcija sa npr EVOTV ili Vip satelistska, ili ako si kupim neki IPTV prek EBay.

 

Na ijedan način a da nije ISKON ili neki naš ISP jer ih nemrem uvest u stan, uzeo bi Tele 2 pokućni i sad gledam najbolju soluciju za TV + ako je moguće snimalica. 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Snimalica

Većina DVB-T/T2 prijemnika ima USB utor, pa na njih možeš uštekati USB stick i snimati TV program. Prema PDF-ovima od Strong SRT 8572, EKT DTD4004i i INTD9000, koje sam našao na evotv stranici, isti uređaji sadrže utore za USB i omogućuju snimanje TV programa (pogledaj PDF-ove za više detalja).

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 11:23 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Snimalica
Marko :D kaže...

Većina DVB-T/T2 prijemnika ima USB utor, pa na njih možeš uštekati USB stick i snimati TV program. Prema PDF-ovima od Strong SRT 8572, EKT DTD4004i i INTD9000, koje sam našao na evotv stranici, isti uređaji sadrže utore za USB i omogućuju snimanje TV programa (pogledaj PDF-ove za više detalja).

 Više sam mislio na ovu opciju kontinuiranog snimanja ako se može kako srediti

13 godina
offline
Re: Snimalica

Mislim da to nije moguće. Možeš snimati samo jedan kanal tj. onaj koji trenutno gledaš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 11:59 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Snimalica

- ne miješati mogućnosti uređaja (PVR) i snimalicu koju nude provideri.. jedno s drugim nema veze, snimalica se zapravo ne snima, kao i narudžba iz filmoteke.. to je samo timer baza kod providera (kod kojeg je sadržaj zapravo snimljen.

- na PVRu se mogu snimati SAMO FTA kanali (npr htv1..) dok komercijala kao nat.geo i sl. ima onemogućenu opciju snimanja. (pravno je to protupravno ali tako je..) :)

- svi ostali načini su neki capture.. (uz npr zaobilaženje zaštite) specifični za poneki OS-app (ograničenja) pa i samu VGA.. jer snimanje više nije snimanje (capture) nego sličnije downloadu (strimanje/copypaste... ali u realtimeu).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 9:00 (ihush).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Snimalica
ihush kaže...

- ne miješati mogućnosti uređaja (PVR) i snimalicu koju nude provideri.. jedno s drugim nema veze, snimalica se zapravo ne snima, kao i narudžba iz filmoteke.. to je samo timer baza kod providera (kod kojeg je sadržaj zapravo snimljen.

- na PVRu se mogu snimati SAMO FTA kanali (npr htv1..) dok komercijala kao nat.geo i sl. ima onemogućenu opciju snimanja. (pravno je to protupravno ali tako je..) :)

- svi ostali načini su neki capture.. (uz npr zaobilaženje zaštite) specifični za poneki OS-app (ograničenja) pa i samu VGA.. jer snimanje više nije snimanje (capture) nego sličnije downloadu (strimanje/copypaste... ali u realtimeu).

 

Ma to sam i mislio da oni sa servera ti sam poslužuju to snimljeno, al reko da pitam, možda ima opcija da si sam na HDD konstantno ili barem svaki dan neko zadano vrijeme

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice