GoPro zamućene slike u pokretu

poruka: 8
|
čitano: 4.267
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
GoPro zamućene slike u pokretu

Često mi slike u pokretu ispadnu mutne.... gledam po internetu u kakvim sve situacijama GoPro izbacuje savršene slike nema druge nego savjetovat se..... kakve postavke koristite na hero 4 silver.... živili 

Kad će više taj kompjuter
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GoPro zamućene slike u pokretu

Vrlo ti je jednostavno, ako nema dovoljno svjetla, stavi 30fps-a, a ako ima onda deri po 60fps-a. Rezolucija naravno fullHD. Radio sam i uostalom test narrow/medium/wide i nema degradacije u kvaliteti između modova kao što je to bilo sa 2 serijom. Tako, kada slikam nešto što je dalje obavezno koristim narrow da imam što manje fisheye-a.

10 godina
protjeran
offline
Re: GoPro zamućene slike u pokretu
Leryan kaže...

Vrlo ti je jednostavno, ako nema dovoljno svjetla, stavi 30fps-a, a ako ima onda deri po 60fps-a. Rezolucija naravno fullHD. Radio sam i uostalom test narrow/medium/wide i nema degradacije u kvaliteti između modova kao što je to bilo sa 2 serijom. Tako, kada slikam nešto što je dalje obavezno koristim narrow da imam što manje fisheye-a.

 Ne ne ne, Fotografija..... 

Kad će više taj kompjuter
14 godina
neaktivan
offline
GoPro zamućene slike u pokretu

E to ne znam, jako rijetko ih koristim. :) Btw, da pitaš većinu ljudi, oni vade screenshotove iz videa. Barem ja tako radim i MicBergsma.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GoPro zamućene slike u pokretu

Ne postoje univerzalne postavke. Nije isto ako slikaš pješaka koji ide 4 km/h ili auto koji ide 150 km/h. Znači ovisi o brzini subjekta a treba namještati shutter speed dok se ne dobiju željeni razultati.

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GoPro zamućene slike u pokretu

Nema ti GoPro shutter speed... :) Jedva da gumbe ima.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: GoPro zamućene slike u pokretu
Leryan kaže...

E to ne znam, jako rijetko ih koristim. :) Btw, da pitaš većinu ljudi, oni vade screenshotove iz videa. Barem ja tako radim i MicBergsma.

 

A vadim i ja iz videa, kako ih ti vadiš ja sam do sada u bs-u frame po frame na strelicu i prscr..... ali to mi izguta 8 gb rama u par min opnda opet moran gasit bs palit i nastavit....

Kad će više taj kompjuter
14 godina
neaktivan
offline
GoPro zamućene slike u pokretu

Ma ja uvijek hvatam iz nekog editing software-a, ala Premiere. Mislim da ti i besplatni gopro studio isto može.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice