24 - serija

poruka: 8
|
čitano: 4.653
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
24 - serija

Ev da pokrenem ovu temu za sve zaljubljenike serije, dojmovi, mišljenja itd itd

16 godina
neaktivan
offline
24 - serija

Ne znam dal je potrebno otvoriti novu temu samo o jednoj seriji, mogao si samo zatražiti isto u nekoj temi o serijama ali ajd, meni je serija odlična od početka, iako se sve malo izlizalo u ovim najnovijim sezonama. Trentutno si skidam dvije zadnje epizode od osme sezone a neki dan sam počeo opet ispočetka gledati pa sam za sad u tri dana pregledao cijelu prvu sezonu i skoro pola druge ali na ubrzani način, preskočio sam dosadne dijelove. Nadam se da će snimiti i film.

14 godina
offline
RE: 24 - serija

Serija je i više nego odlična,šteta što je završila,imam sve epizode na hardu. Smijeh

13 godina
protjeran
offline
RE: 24 - serija
softwaremaniac kaže...

Serija je i više nego odlična,šteta što je završila,imam sve epizode na hardu. Smijeh

i ja isto imam sve epizode na hardu, lol jutros je u 03:00 kod nas (u 21:00 na FOXu) bila završila 23 epizoda i uploadana na warez 15 kasnije, i ja odmah skinuo hehe, i dok sam tu odgledao već je zadnja bila uploadana. Nevjerojatan završetak. Fenomenalno, najbolja sezona za kraj, najbolja epizoda za kraj, stvarno odlično.  Ja sam oduševljen. uz seriju sam od početka. Film stiže negdje u toku 2011, Kiefer nije bio određen samo je to reekao u nedavnom interviewu, i čini se da neće biti u real-timeu, ali će radnja biti unutar jednog dana. Što vi mislite od posljednjoj sezoni?

14 godina
offline
RE: 24 - serija
Majkl Skofild kaže...
softwaremaniac kaže...

Serija je i više nego odlična,šteta što je završila,imam sve epizode na hardu. Smijeh

i ja isto imam sve epizode na hardu, lol jutros je u 03:00 kod nas (u 21:00 na FOXu) bila završila 23 epizoda i uploadana na warez 15 kasnije, i ja odmah skinuo hehe, i dok sam tu odgledao već je zadnja bila uploadana. Nevjerojatan završetak. Fenomenalno, najbolja sezona za kraj, najbolja epizoda za kraj, stvarno odlično.  Ja sam oduševljen. uz seriju sam od početka. Film stiže negdje u toku 2011, Kiefer nije bio određen samo je to reekao u nedavnom interviewu, i čini se da neće biti u real-timeu, ali će radnja biti unutar jednog dana. Što vi mislite od posljednjoj sezoni?

he...serija je odlična barem meni...imaš pravo zadnja sezona ili još bolje sadnja epizoda vrhunac he supić!

šta mislite hoče li biti 9 sezona????he to bi bilo super

16 godina
neaktivan
offline
24 - serija

Neće, serija je završila za stalno. Možda bude film.

12 godina
neaktivan
offline
RE: 24 - serija

Da li mi možeš molim te poslati sve sezone nekako ili mi reći gdje bi se mogle besplatno pogledati ili skinuti.

11 godina
neaktivan
offline
24 - serija

evo podižem temu jer sam počeo gledanje i upravo završio 1. sezonu  odlična! Nije prerazvučena ili da su prtjerivali sa razvijanjem likova i dramatičnog odnosa među njima (ko Walking Dead) jer jednostavno nema vremena za to - napeto od prve do zadnje minute!! Posebno kraj kad se otkriva tko je još jean doušnik!!

 

I taman kad sam mislio da će 2. sezona bit lošija - au contre!!!  Još je bolja i napetija!!!  

Bio sam skeptičan jer je bila na HTVu a niakko ju nisam stigao gledati al reko da probam...i pogodak!!!

 

Moja preporuka ko nije gloedo nek krene!! 1. sezona ima epizode po "samo" 350MB (.avi) ali kvaliteta je odlična i za gledanje na plazmi 42"!!!  Sezona 4 pa nadalje su u HDu!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice