Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 812.671
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
10 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Treca sezona, serija mi je odlicna. Zivcira me odugovlacenje radnje, glupo mi je jedan rat odugovlacit 3 sezone, pitam se mogu li ocekivat nove stvari, osim da jedni druge napadnu, fejlaju, pa tako planiraju radit iz sezone u sezonu!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
parlel kaže...

Treca sezona, serija mi je odlicna. Zivcira me odugovlacenje radnje, glupo mi je jedan rat odugovlacit 3 sezone, pitam se mogu li ocekivat nove stvari, osim da jedni druge napadnu, fejlaju, pa tako planiraju radit iz sezone u sezonu!

Na kraju trese sezone ces se sokirati. Necu vise spojlat.

14 godina
offline
Game Of Thrones

Je li tko statist ove godine? Kada i gdje ste?

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
sirka666 kaže...

Je li tko statist ove godine? Kada i gdje ste?

Puno ljudi se prijavilo (uključujući i mene) ali još mnogi nisu dobili nikakve odgovore. Čini se da će to obaviti neka agencija, po staroj dobroj navadi - zovi svoju rodbinu i prijatelje...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...
sirka666 kaže...

Je li tko statist ove godine? Kada i gdje ste?

Puno ljudi se prijavilo (uključujući i mene) ali još mnogi nisu dobili nikakve odgovore. Čini se da će to obaviti neka agencija, po staroj dobroj navadi - zovi svoju rodbinu i prijatelje...

Ja sam upao, prijavio se na internetu (ovdje), prošlo par tjedana, nazvali me, došao na ponovni kasting (ne preko neta) i opet nakon nekih 10ak dana me zvali da dođem na probu kostima.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...
sirka666 kaže...

Je li tko statist ove godine? Kada i gdje ste?

Puno ljudi se prijavilo (uključujući i mene) ali još mnogi nisu dobili nikakve odgovore. Čini se da će to obaviti neka agencija, po staroj dobroj navadi - zovi svoju rodbinu i prijatelje...

Cek kako ces ti moci od srama rec da si statist u seriji gdje ima toliko nasilja i golotinje, danyel? Zar se to ne protivi onome sto si govorio ovdje zadnjih mjeseci?

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 19:05 (Jonja).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...
sirka666 kaže...

Je li tko statist ove godine? Kada i gdje ste?

Puno ljudi se prijavilo (uključujući i mene) ali još mnogi nisu dobili nikakve odgovore. Čini se da će to obaviti neka agencija, po staroj dobroj navadi - zovi svoju rodbinu i prijatelje...

Ahahhaha ja nemogu vjerovati koji si ti lik.......veću licemjerčinu od tebe nisam vidio majke mi. Na jednoj strani pljuje po seriji i šta sve ne, a s druge strane ode na casting, tebe stvarno treba negdje na liječenje odvest jbt hahahhahha jao evo još umirem od smjeha XDDDDDD

11 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Lik je ocito troll, nikad ne hranite trolove.

One ring to rule them all
9 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Mslv41 kaže...

Lik je ocito troll, nikad ne hranite trolove.

Ma tko ga hrani, smijem mu se i sprdam, kako i treba s takvima hehe

12 godina
offline
Game Of Thrones
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
offline
Game Of Thrones

bolje im je da se bave pedofilijom unutar crkve, nego da se petljaju tamo di ne treba

14 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

Ja bih isto zabranio jer takvim stvarima stvarno nije mjesto u crkvi.

LoL acc THCJoshi
10 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Jonja kaže...

Ja bih isto zabranio jer takvim stvarima stvarno nije mjesto u crkvi.

pa ne bi se to u crkvi radilo

13 godina
offline
Game Of Thrones

Koja je ovo sprdnja od države. to je strašno..

Koji qrac Crkva ima zabranjivati? Odakle njima pravo da manipuliraju? Hoće li se snimati u crkvi? Neće. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Jonja kaže...

Ja bih isto zabranio jer takvim stvarima stvarno nije mjesto u crkvi.

Crkva kao i u crkvi su se dogadala puno gora shranja nego da zena gola prohoda ispred jedne. Unistavaju potencijalnu turisticku bombu, jer svatko bi htio doci na taj trg i vidjeti gdje je ona hodala i ostalo. 

Steram ja njih i njihove kvazi moralne pizdharije...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Ne brinite, naći će već oni načina da snime to u Du.
Čuo sam da novac otvara mnoga vrata ;)
9 godina
neaktivan
offline
Game Of Thrones

GOT potpuno podbacio na dodjeli Emmya, od 19 nominacija, 0 (nula) osvojenih.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Jonja kaže...
Danyel kaže...
sirka666 kaže...

Je li tko statist ove godine? Kada i gdje ste?

Puno ljudi se prijavilo (uključujući i mene) ali još mnogi nisu dobili nikakve odgovore. Čini se da će to obaviti neka agencija, po staroj dobroj navadi - zovi svoju rodbinu i prijatelje...

Cek kako ces ti moci od srama rec da si statist u seriji gdje ima toliko nasilja i golotinje, danyel? Zar se to ne protivi onome sto si govorio ovdje zadnjih mjeseci?

Sigurno ne bih sudjelovao u scenama gdje ima golotinje, a za 200kn dnevno bih stajao par sati na suncu i držao koplje i štit, što da ne :-))

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 18:38 (Danyel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones

Crkva ne manipulira ničim, dapače, GoT manipulira Dubrovnikom i HRvatskom, u doslovnom i prenesenom značenju. 

 

Kad je već Vlahušić amoralna politička spodoba, a ni policija ne bi reagirala jer je veliki novac u pitanju, netko je morao reagirati. I bravo za Crkvu zbog toga! 

 

Još najbolje da će dozvoliti da se takvo što snima u njihovim prostorima - no ovo je sve još jedan pametno odigran marketinški poen američko-židovskog HBO-a.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 19:23 (Danyel).
14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Ronky kaže...

GOT potpuno podbacio na dodjeli Emmya, od 19 nominacija, 0 (nula) osvojenih.

Baš sada gledam kategorije gdje su bili nominirani. Dobro, od ovih zvučnijih nominacija, ove godine pokraj Breaking Bad-a nitko nije imao što tražiti. Ali nemogu vjerovati da nisu imali niti nominaciju za najbolju mušku ulogu.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
ph3nom_gamer kaže...
Ronky kaže...

GOT potpuno podbacio na dodjeli Emmya, od 19 nominacija, 0 (nula) osvojenih.

Baš sada gledam kategorije gdje su bili nominirani. Dobro, od ovih zvučnijih nominacija, ove godine pokraj Breaking Bad-a nitko nije imao što tražiti. Ali nemogu vjerovati da nisu imali niti nominaciju za najbolju mušku ulogu.

nikad nemaju kad GoT nema bas nekog tocno određenog glavnog lika, nego vise malo bitnijih, u njih mozemo svsrtati Tyriona, Dany, Jona, Aryu, Jaimeja, Cersei, bar se meni čini da zbog toga nemaju nominacija u toj kategoriji

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
neaktivan
offline
Re: Game Of Thrones
Ratohnhake:ton kaže...
ph3nom_gamer kaže...
Ronky kaže...

GOT potpuno podbacio na dodjeli Emmya, od 19 nominacija, 0 (nula) osvojenih.

Baš sada gledam kategorije gdje su bili nominirani. Dobro, od ovih zvučnijih nominacija, ove godine pokraj Breaking Bad-a nitko nije imao što tražiti. Ali nemogu vjerovati da nisu imali niti nominaciju za najbolju mušku ulogu.

nikad nemaju kad GoT nema bas nekog tocno određenog glavnog lika, nego vise malo bitnijih, u njih mozemo svsrtati Tyriona, Dany, Jona, Aryu, Jaimeja, Cersei, bar se meni čini da zbog toga nemaju nominacija u toj kategoriji

I Peter Dinklage i Lena Headey su bili nominirani za najbolje sporedne uloge.........nije mi to baš jasno s obzirom da je očito da su njih dvoje glavne uloge u GOTu......ali opet ja nemogu vjerovati da nijedan Emmy nisu uzeli....ako ništa drugo onda za kostimografiju ili vizualne efekte

9 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
Re: Game Of Thrones
14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Danyel kaže...

Crkva ne manipulira ničim, dapače, GoT manipulira Dubrovnikom i HRvatskom, u doslovnom i prenesenom značenju. 

 

Kad je već Vlahušić amoralna politička spodoba, a ni policija ne bi reagirala jer je veliki novac u pitanju, netko je morao reagirati. I bravo za Crkvu zbog toga! 

 

Još najbolje da će dozvoliti da se takvo što snima u njihovim prostorima - no ovo je sve još jedan pametno odigran marketinški poen američko-židovskog HBO-a.

Ljudi ocito ne razumiju humor, 19 downvotea?! Stvarno? {#}

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | Too weird to live. Too rare to die.
12 godina
offline
Re: Game Of Thrones
Ronky kaže...

GOT potpuno podbacio na dodjeli Emmya, od 19 nominacija, 0 (nula) osvojenih.

ukupno 11 nominacija,od toga 4 osvojena.Di si ti vidio 19? http://www.imdb.com/title/tt0944947/awards?ref_=tt_awd

https://www.youtube.com/user/007strmi
12 godina
offline
Re: Game Of Thrones
hari85 kaže...
Danyel kaže...

Crkva ne manipulira ničim, dapače, GoT manipulira Dubrovnikom i HRvatskom, u doslovnom i prenesenom značenju. 

 

Kad je već Vlahušić amoralna politička spodoba, a ni policija ne bi reagirala jer je veliki novac u pitanju, netko je morao reagirati. I bravo za Crkvu zbog toga! 

 

Još najbolje da će dozvoliti da se takvo što snima u njihovim prostorima - no ovo je sve još jedan pametno odigran marketinški poen američko-židovskog HBO-a.

Ljudi ocito ne razumiju humor, 19 downvotea?! Stvarno? {#}

Zato jer frajer nema humor... on je jedan od ovih sta su zatucani.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Game Of Thrones

Evo ako želite pogledati par slika sa snimanja kroz ova 3 dana.

tportal, večernji.

 

Još 2 dana ovdje i onda dalje idu.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Game Of Thrones

Tyrion na setu u novom outfitu :)

 

 

14 godina
offline
Re: Game Of Thrones
doky01akablava kaže...

Tyrion na setu u novom outfitu :)

 

 

Arya također, dolje lijevo.

Swedish latin super funk.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice