Klapska pjesma

poruka: 15
|
čitano: 3.570
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

Evo, nisam naisao na temu o klapskoj pjesmi u hrvatskoj, pa otvaram temu.

Smatram da smo posebni po tome u svijetu, pa komentirajte malo, sviđa li vam se ili ne? zasto?

 

Izdvojio bih par klapa: Sinj, Cambi, Šibenik,...

:)

Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

Osobno ih ne slušam iako ih na sve strane hvale. Također mislim da smo po tome jedinstveni.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
16 godina
offline
Klapska pjesma

Ne slusam ih al kolko cujem i vidim na tv-u stvarno dobro zvuce!svida mi se to.

Only God will judge me
16 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

Ja obožavam klapsku pjesmu. Smatram da je to jedan kvalitetni, autohtoni hrvatski proizvod i drago mi je da postoji interes mladih ljudi, kako bi se to očuvalo, a mislim da je to uz sport jedan dobar način da se predstavimo u svijetu. Jedna od meni najdražih je klapa Nostalgija.

16 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

Hey! Pa to je glazba!

Mount Vision Pro
15 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

barem smo po necem posebni u glazbi

Linkuto4ever!!!
15 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

Inače ih ne slušam, ali kada naletim na njih na TV-u uvijek poslušam.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Klapska pjesma
tommy2103 kaže...

Ne slusam ih al kolko cujem i vidim na tv-u stvarno dobro zvuce!svida mi se to.

 Bravo, ako bi mogao predložiti jedan link: https://www.youtube.com/watch?v=cKULjQHmBW8
macak kaže...

Ja obožavam klapsku pjesmu. Smatram da je to jedan kvalitetni, autohtoni hrvatski proizvod i drago mi je da postoji interes mladih ljudi, kako bi se to očuvalo, a mislim da je to uz sport jedan dobar način da se predstavimo u svijetu. Jedna od meni najdražih je klapa Nostalgija.

 Tako je, nostalogiju sam zaboravio, iskreno meni su Sinjani najdraži zbog ovoga: https://www.youtube.com/watch?v=P89PlNkk0eY
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
16 godina
offline
RE: Klapska pjesma
Sonny kaže...
tommy2103 kaže...

Ne slusam ih al kolko cujem i vidim na tv-u stvarno dobro zvuce!svida mi se to.

 Bravo, ako bi mogao predložiti jedan link: https://www.youtube.com/watch?v=cKULjQHmBW8
macak kaže...

Ja obožavam klapsku pjesmu. Smatram da je to jedan kvalitetni, autohtoni hrvatski proizvod i drago mi je da postoji interes mladih ljudi, kako bi se to očuvalo, a mislim da je to uz sport jedan dobar način da se predstavimo u svijetu. Jedna od meni najdražih je klapa Nostalgija.

 Tako je, nostalogiju sam zaboravio, iskreno meni su Sinjani najdraži zbog ovoga: https://www.youtube.com/watch?v=P89PlNkk0eY
 pogledo sam ovi prvi video,prolaze me trnci,zmarci ili sto vec kad vidim da netko pjeva ovak iz duše.
Only God will judge me
16 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

Tocno to!

Jednostavno, i ja ih prije nikada nisam slušao, no jednom prilikom sam ih čuo jednom i jednostavno se "zaljubio" u taj način izvođenja, bez instrumenata, samo glas :)
Preporuka da pogledaš i doljnji video :)

 

EDIT: Smatram da to trebao sačuvati u odnosu na svijet, biti prepoznatljivi po tome :)

Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2009 19:58 (Sonny).
16 godina
offline
Klapska pjesma

Kaj se tice klapa to stvarno nije lako za izvodit po tome smo jedinstveni to ne moze svaka susa treba tu sinkronizacije i preciznosti te odlicno uho i smisao jasno no inace to ne slusam pogledao par puta i vozi dalje nije to za rokersko uho no sve je jasno kaj se tice kvalitete!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
offline
Klapska pjesma

Jesam,svaka im cast!!ovo prehebeno zvuci!!

Only God will judge me
15 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma

To je umjeće.

Od novijih pjesama moram spomenuti jednu naročito dragu:

Tomislav Bralić & klapa Intrade - Croatio iz duse te ljubim

12 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma
http://m.youtube.com/watch?v=ZX9S69LgK2A . Pjesma za Euroviziju Hrvatske u Švedskoj.
Klapa s mora- ime klape. Pogledajte nećete požaliti. Najbolja pjesma za mene koju klapa izvodi.
Druga je od klape Crkvenica- Vilo moja.
Poželjno je stisnuti HVALA
12 godina
neaktivan
offline
Klapska pjesma
Bump teme za zadnji moj post s linkom za klapske pjesme.
Poželjno je stisnuti HVALA
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice