Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.118
|
čitano: 2.954.102
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...
alexspalato kaže...

Evo pogledao najnoviju epizodu Vikinga-najbolja do sad-mislio sam da će Ragnar zažvaliti Athelstana-iskre frcaju među njima :D

evo i ja uprav odgledao,još samo jedna epizoda ostala :D

 

edit : kako onaj njih vidovnjak sve točno prognozira,po nekoj logici Bjorn bi onda trebao završiti s onom princezom iz Vessexa a ne sa porrun

Ovo se i meni čini da će biti.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo pogledane sve 3 sezone od Luther 

 

Preporuka :)

Finger Up
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ajde neka mi netko kaze dali se isplati gledati seriju smalville i dali se isplati gledati seriju supernatural

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...

Ajde neka mi netko kaze dali se isplati gledati seriju smalville i dali se isplati gledati seriju supernatural

Ako ti se da gledati 10 sezona i imaš vremena, samo daj. Ali prije Supernatural nego Smallville.

Ali to je oko 220 epizoda, 45 minuta svaka, da svaki dan pogledaš dvije nećeš biti gotov do kraja ljeta.

 

Ja osobno ne volim gledati takve serije, jer ima malo promjena, i većinom se svodi na "čudovište tjedna" epizode ili dolasci i odlasci likova s kojima glavni likovi imaju romantične veze.

To je ok za 5-6 sezona ali 10-11 je puno previše. Jer to znači da su imali bar 6 "volim te zauvijek pa crkne ili ode" veza, barem 17 "moramo spasiti svijet" plotova, barem 30 "najjači do sad neprijatelj". Nema neke napetosti.

 

Zašto je to loše? Jer znaš da niti jedan događaj iz prvih 7 sezona neće imati nikakav utjecaj na lika u 9 sezoni. A tu najčešće scenaristi znaju varati pa brišu određene dijelove (ignoriraju) kako bi serija išla dalje.

 

Osobno, to mi nije nikakav poziv za gledanje jer likovi koji su isti u prvoj i zadnjoj sezoni mi nisu "napeti" za vjerno praćenje.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...

Ajde neka mi netko kaze dali se isplati gledati seriju smalville i dali se isplati gledati seriju supernatural

ja sam odgledao Smallvile prošlo ljeto,zanimljivo je.Nekij 8/10 i pogledaj,sad kolikoće ti trebati ovisi o tebi.Ja sam to u 2 tjedna pogledao

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

- Moja zanimljiva serija Tajne, svaka cast na glumi i svemu, jedva cekam drugu sezonu da opet gledam.^^:D

BATTLELOG NEWBIE ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...
zviznemte kaže...

Ajde neka mi netko kaze dali se isplati gledati seriju smalville i dali se isplati gledati seriju supernatural

ja sam odgledao Smallvile prošlo ljeto,zanimljivo je.Nekij 8/10 i pogledaj,sad kolikoće ti trebati ovisi o tebi.Ja sam to u 2 tjedna pogledao

teoretski je nemoguce da si pogledao u 2 tjedna, jer ako racunamo 2 tjedna imaju 336 sati, a sveukupni broj sati te serije iznosi par puta vise.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
sstrmi kaže...
zviznemte kaže...

Ajde neka mi netko kaze dali se isplati gledati seriju smalville i dali se isplati gledati seriju supernatural

ja sam odgledao Smallvile prošlo ljeto,zanimljivo je.Nekij 8/10 i pogledaj,sad kolikoće ti trebati ovisi o tebi.Ja sam to u 2 tjedna pogledao

teoretski je nemoguce da si pogledao u 2 tjedna, jer ako racunamo 2 tjedna imaju 336 sati, a sveukupni broj sati te serije iznosi par puta vise.

 

steka ti malo matematika 

217 epizoda po 40 minuta, to je oko 140 sati, ili 10 sati dnevno, sto izgleda ogromno, ali iz osobnog iskustva mogu reci da je izvedljivo {#}

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

teoretski je nemoguce da si pogledao u 2 tjedna, jer ako racunamo 2 tjedna imaju 336 sati, a sveukupni broj sati te serije iznosi par puta vise.

LoL,Smallvile ima 217 epizoda ako se dobro sjećam,a npr NCIS sam prije nekih 5-6 mjeseci ogledao od prve epizode do 237 isto traju po 40-42 min za 15 dana tako da ti računica nevalja

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

da sjebo sam se, moj bed. kako ti ne dosadi gledat 15 dana po 10 sati iste serije na dan, pa to je sezona po danu skoro.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bradonja_85 kaže...

Stargate i X files sam izgledao, Battlestar Galactica mi nije nikako sjela. Imao sam osjećaj da gledam nekakvu sapunicu u svemiru.

Da uskočim u obranu meni jedne od najboljih serija u životu, eto toliko je dobra. Kao trekeru mi je teško sjela na početku, znam da sam prvih 8 epizoda gledao 6 mjeseci. Ali kasnije nebi moga ić leć prije nego pogledam jednu epizodu.

...

E usput ljudi, hvala na preporuci za DS9, taman sam se zaželio Voyagera i mislim se pa neću valjda gledat Voyager po 3 put, i bum DS9, kao naručeno!

A kakav vam je Farscape, jel se isplati gledat? Znam za Babylon5, da se treba pripremit na loš CGI ali da je serija odlična.

...

Inače od ovih novih serija, skidam sve što mi se gleda, ne mora značit da ću svaku nastavit gledat ali svakoj, za koju misim da je dobra ću dat priliku. Može od kolpa gledat 15 serija bez problema.

GoT, TWD i Californicationčekam da se kompletira aktualna sezona. Vikinge ću većeras pogledat 8. i 9. druge sezone. Redovno gledam i TBBT i New Girl, Shameless pogledao sve do sada. House of cards sam pred kraj prve sezone, the Newsroom isto. Believe mi je dobra nova serija a sad ću probat Orphan Black, Fargo, Torchwood - thank you, i čak ću početi Arrow..

South park redovno pratim, a Simpsone, kako je neko već rekao, ne mogu se nikako prisilit pogledat, ne znam..

...

inače sve gledam bez prijevoda, i to je usput produktivno jer usavršavam engleski koji sam naučio gledajući crtiće kao dite od 7 ujutro do 7 navećer, zaboravljen od roditelja koji su radili po cijeli dan, a sa druge strane je 100% užitak gledanja serije. Na početku me bilo strah da neću pohvatat sve pa sam stavio eng titlove ali kasnije, subtitles na off i najnormalnije gledam sve, uključujući i dokumentarce.

Neke serije su mi toliko ušle pod kožu da ih zauvjek čuvam da media disku (koji će kad tad završit u kućnom NAS-u sa mrežnim sučeljem ;)) ne moram ih ni pogledat više ali glavno da su tu XD

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2014 10:22 (KIKI3ooo).
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam si nabavio prvu i drugu sezonu Rescue me ili ti kak su naši preveli Vatreni dečki. Skoro pa sam gotov s prvom, i  planiram pogledati do kraja, svih 7 sezona.

Serija mi je predobra, koje sranje i gluposti se događaju presmiješno :D a ipak ima ozbiljnosti i drame. Gledao sam nešto dok se prikazivala na TV-u al niti pola nisam. 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...
sad ću probat Orphan Black, Fargo, Torchwood - thank you, i čak ću početi Arrow..

Torchwood je spin-off od Doctor Who, tako da ti je bolje da to prvo pogledas.

One ring to rule them all
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mslv41 kaže...
KIKI3ooo kaže...
sad ću probat Orphan Black, Fargo, Torchwood - thank you, i čak ću početi Arrow..

Torchwood je spin-off od Doctor Who, tako da ti je bolje da to prvo pogledas.

Ne.

 

Ne treba imati nikakvo znanje o dw da gleda torchwood

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fargo S01E02
Odlična. Sviđa mi se kako se radnja zapetljala. Billy Bob mi je sve bolji, prvo ona scena u S01E01 kad odjebe policajca, a sad ova u pošti  {#} Baš sjajan karakter. Zanimljivo je kako se Lester Nygaard (M. Freeman) pretvara u patološkog lažljivca, a policija mu vjeruje jer kao ima amneziju i slabo se sjeća prošlosti. Također mi se sviđa šta u ovoj epizodi ima puno više scena sa Bob Odenkirkom, koji mi se nakon prve epizode činio ko totalno sporedni lik u seriji. Nestrpljivo čekam nove epizode...

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pratim vise serija : Bates 2, Fargo, Hanibal 2 i nedavno sam odgledao True Detective {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2014 17:17 (4mal).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Fora u novoj epizodi Da Vincijevih Demona kad Leonardo mora ujediniti svoje tijelo sa glavnom svećenicom djece Sunca radi višeg cilja, uvijek ima teške zadatke.

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno (ponovno) slinim na...pardon pratim The Invisible man

Ne loša SF serija za kišovite večeri. Šteta što ima samo dvije sezone. Vincenta Ventresca bih gledala dan i noć {#}

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ddarknessfairyy kaže...

Trenutno (ponovno) slinim na...pardon pratim The Invisible man

Ne loša SF serija za kišovite večeri. Šteta što ima samo dvije sezone. Vincenta Ventresca bih gledala dan i noć {#}

Gdje to gledaš, volio bi i ja pogledat negdje :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Da Vinci's Demons - vrlo dobra serija... Solidni glumci, maštovit (pustolovni) scenarij konstruiran na osnovu Da Vincijevog života i pronalazaka. Oni koji bi je htjeli pogledati, neka počnu od prve sezone (zbog radnje koja se proteže od početka). 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

nemogu ovo docekat !

 

Penny Dreadful

 

{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 20:36 (4mal).
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
1.Lovac kaže...

Gdje to gledaš, volio bi i ja pogledat negdje :D

Gledam na watchseries.it (bez titla), a ima cijela prva sezona i na youtube-u.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Helix

Na antartiku u bazi su razvili neki virus koji je izmaknuo kontroli i ekipa iz CDC dolazi pronaci lijek. zarazeni izgledaju i ponasaju se kao zombiji. pogledo sam 1. epizodu i bio sam navucen, sad vec pogledo cijelu sezonu. preporuke :)

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dali netko zna neku seriju koja je dobila/imala/doživjela 2 spinoffa ili više?

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

JAG -> NCIS -> NCIS: LA -> možda nešto sa Scott Bakulom isto na tu foru. Ne znam je li zamišljeno kao 2 specijalne epizode NCIS-a ili je pilot za iduću godinu.

STAR TREK:TOS -> ST: TNG -> DS9 -> V'ger :P

Arrow -> Flash

Criminal Minds -> neka glupost kojoj sam zaboravio ime

CSI -> CSI: Miami -> New york...

Stargate: SG1 -> Atlantis -> Stargate Universe

 

In other news, ništa od s2 Almost Humana.

Serija nije ništa posebno, ali bio bi red da je nastave samo zato što je sci-fi, a toga sada strašno fali, nema trenutačno ništa kvalitetno na raspolaganju.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Space kaže...

JAG -> NCIS -> NCIS: LA -> možda nešto sa Scott Bakulom isto na tu foru. Ne znam je li zamišljeno kao 2 specijalne epizode NCIS-a ili je pilot za iduću godinu.

STAR TREK:TOS -> ST: TNG -> DS9 -> V'ger :P

Arrow -> Flash

Criminal Minds -> neka glupost kojoj sam zaboravio ime

CSI -> CSI: Miami -> New york...

Stargate: SG1 -> Atlantis -> Stargate Universe

 

In other news, ništa od s2 Almost Humana.

Serija nije ništa posebno, ali bio bi red da je nastave samo zato što je sci-fi, a toga sada strašno fali, nema trenutačno ništa kvalitetno na raspolaganju.

mislim da ovo za NCIS s Bakulom bilo uvod za film NCIS - http://www.imdb.com/title/tt3560084/?ref_=nv_sr_3

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo sta sam nasao List of television spin-offs

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

http://vimeo.com/93042217 odličan tribute za Breaking Bad

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao pilot epizodu nove serije Penny Dreadful-izgleda obečavajuće-jaka glumačka postava-Timothy Dalton,Emma Green,Josh Hartnett

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2014 21:02 (alexspalato).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...

http://vimeo.com/93042217 odličan tribute za Breaking Bad

Nikad nece napraviti bolju i kompletniju seriju od ove!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice