Lud, zbunjen, normalan

poruka: 76
|
čitano: 42.931
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Lud, zbunjen, normalan

ŠEFIKA SUNCE TI KALAJSANO!!!

Igre skidajte na btjunkie,besplatno
14 godina
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
xXxBIMBOxXx kaže...

Takve legende se nikad nece zaboravit ..

Al mi je zao sto mi je zivotni uzor Dino Mehmeda Mujkic umro u seriji ..

:' (

kako mislis da je umro jel bilo na telki ta epizoda

13 godina
protjeran
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
maxy0 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

Takve legende se nikad nece zaboravit ..

Al mi je zao sto mi je zivotni uzor Dino Mehmeda Mujkic umro u seriji ..

:' (

kako mislis da je umro jel bilo na telki ta epizoda

 U Hrvatskoj,mislim na novoj se nije još pustilo,od jeseni kreću nove,dino je umro u seriji,a ne zapravo,a zapravo je otišao iz serije,umjesto njega u seriju dolazi brat Refko,Ulogu glumi Goran Navojec

Pogledaj prvu epizodu ovdje

Život je kao film,ogadi ti se baš kad misliš da je najbolje,a u pola filma glavni pogine.My version:Život je kao igla,prođe par puta kroz rupu i zašije zakrpu..........................................
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.9.2010 2:10 (Cro.Renger50).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
Cro.Renger50 kaže...
maxy0 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

Takve legende se nikad nece zaboravit ..

Al mi je zao sto mi je zivotni uzor Dino Mehmeda Mujkic umro u seriji ..

:' (

kako mislis da je umro jel bilo na telki ta epizoda

 U Hrvatskoj,mislim na novoj se nije još pustilo,od jeseni kreću nove,dino je umro u seriji,a ne zapravo,a zapravo je otišao iz serije,umjesto njega u seriju dolazi brat Refko,Ulogu glumi Goran Navojec

Pogledaj prvu epizodu ovdje

ja sam te sve epizode davno pogledao preko you-tuba i preko bosanskog kanala na max-tv-u

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
Lud, zbunjen, normalan

Steta sto kod nas ne prikazuju nove epizode, samo stare Izlanuo se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
burek22 kaže...

Steta sto kod nas ne prikazuju nove epizode, samo stare Izlanuo se

 

Da. Evo opet se prikazuju stare epizode (ne kažem da su mi dosadne, volim ih pogledat ponovno), ali bilo bi zanimljivije da ubace već jednom nove.

Miky
13 godina
neaktivan
offline
Lud, zbunjen, normalan

sve sam epizode  gledala...i nekoliko novih....na ftv-u i u frendice preko kompa

Stisni HVALA - Besplatno je!
14 godina
neaktivan
offline
Lud, zbunjen, normalan

Najbolje mi je bilo u epizodi kada je Izet otvorio muški hotline i kada su Izet i Đuro išli po kravu i kada su na kraju doveli krme u kuću

Ja sam pucao od smijeha kada sam to gledaoSmijehSmijehSmijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
frost135 kaže...

Je odlična serija malo bosanskog humora fakat ne škodi, ako kod nas ljudi nemaju teme za humor u serijama,dobar je i ovaj, uvodna stvar je pre dobra, svaki put kad je čujem se smijem, koji bolesnici jaki su, jak je stari ,koji fanatik nadarević , ne mogu se sjetit kako mu je prezime u seriji ime mu je ismet ,samo sam zapamtio điđmilovićaSmijehSmijeh.

Nije mu ime Ismet nego Izet i preziva se Fazlinović.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
nikodormius kaže...

predobra serija umirem od smijeha svaki put

u rangu je sa bitangama i princezama
lol

obadvije su jednostavno pre..ebene jednostavno se moras smijati!!!

nema nikakve veze jedno s drugim.Lud zbunjen normalan je smiješna serija,pravi humor,a bitange i princeze su postale debilana.Sve debil nad debilom u toj seriji,koliko god bili glumci dobri,uloge su katastrofa.Mislim i ja ih nekad pogledam,ali kad vidiš milu elegović i kaz,tea,čučeka,dođe ti da se bacš kroz zatvoren prozor.

 

LP

13 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
rooswelt1991 kaže...

meni je uz mustafu najbolji onaj debeli sto mu je koeficijent indeligencije manji od 70 (lol) a najbolji mi je kad cita telefonski imenik..hahahhahahah

nije manji od 70 nego manji od 10...oprostite na spamu,ali neznam kako u istom postu nekoliko puta citirati.

15 godina
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
Zurka-fy kaže...
rooswelt1991 kaže...

meni je uz mustafu najbolji onaj debeli sto mu je koeficijent indeligencije manji od 70 (lol) a najbolji mi je kad cita telefonski imenik..hahahhahahah

nije manji od 70 nego manji od 10...oprostite na spamu,ali neznam kako u istom postu nekoliko puta citirati.

  Nije nego je točno 17  Belji se

 

Za višestruko citiranje stisni pored svake poruke koju hoćeš citirati gumb "višestr." i dolje gdje je gumb za novu poruku pojavit će se i gumb višestruko citiraj.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
xxxxx kaže...
Zurka-fy kaže...
rooswelt1991 kaže...

meni je uz mustafu najbolji onaj debeli sto mu je koeficijent indeligencije manji od 70 (lol) a najbolji mi je kad cita telefonski imenik..hahahhahahah

nije manji od 70 nego manji od 10...oprostite na spamu,ali neznam kako u istom postu nekoliko puta citirati.

  Nije nego je točno 17 Belji se

 

Za višestruko citiranje stisni pored svake poruke koju hoćeš citirati gumb "višestr." i dolje gdje je gumb za novu poruku pojavit će se i gumb višestruko citiraj.

Nemojte tako o pokojnicima

14 godina
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan

Počela je nova sezona. Predobri su.  {#}

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lud, zbunjen, normalan
softwaremaniac kaže...

Počela je nova sezona. Predobri su.  {#}

Gledao sam na FTV-u.

Ono di Faruk zatvori studio i otvori radio postaju, na kojoj je glavna emisija "Revko i Čombe bacaju bombe"

Najjjjjači.

13 godina
offline
Lud, zbunjen, normalan

Ja gledo kas bubu htjeli u emisiju ja talent pa damir donio onaj plin kaj su se faruk i on dogovorili i da ti on to njoj, ona se počne,onda smijat cjelu emisiju pa je izbacili hahahahahha   {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 15:24 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice