Marko Perković Thompson - Novi album zaključana tema

poruka: 36
|
čitano: 15.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
gjurki kaže...

a znam al nemožeš ovo uspoređivat sa tvojom temom, ovdje se priča o thompsonovom albumu i nije protiv nijednog pravila foruma...

a nije ni moja bila protiv pravila.nadam se da ova nece imat istu sudbinu

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
Nemojte se svađati i neće zatvoriti.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
Liverpool1892 kaže...
TheChosen kaže...
tnakir kaže...

Jeste ispeglali kape, kosulje i to? Ili ih vise nesmijete nosit jer policija vreba na svakom cosku?

Znaci ako neko slusa cajke to je *etnik?

Ja samo jedno ne razumijm, nakon svega što su nam napravili, kako možete slušati cajke!?

Iskreno, ni meni nije jasno, al ovo je vec offtopic, pa da ne spamamo.

 

13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
jurica_m kaže...
Lijepi pozdrav! Izrazito mi je drago da je netko otvorio ovu temu i čestitam mu. ŽELIO BIH DA OVA TEMA BUDE ZA NAS KOJI VOLIMO THOMPSONA I POŠTUJEMO NJEGOVE PJESME, SLAŽETE LI SE SA MNOM? Jer pazite, ako će se ovdje pojavljivati komentari od onih koji provociraju i pljuju po Thompsonu, budite sigurni da će moderatori zatvoriti ovu dobru temu, a želimo li to? Zato vi koji ne volite Thompsona i koji ste se došli svađati, niste dobrodošli. Jer autor je otvorio ovu temu u miru, je li tako? Zato bih volio da ovo bude naša tema u kojoj ćemo slaviti Boga i pjevati za domovinu uz našega Thompsona, u kojoj ćemo saznati sve novosti u vezi pjevača i u kojoj ćemo dati podršku našim generačima, a jedina istina je pjesma KLETVA KRALJA ZVOBIMIRA. Zato, čuvajte ovu temu, a vi koji se želite svađati, svađajte se izvan ove teme, OD SRCA VAS MOLIM, A I SVI ONI KOJI CIJENE OVOG PJEVAČA, JE LI TAKO?
I na kraju, Thompson je rekao da će se ove godine u Čavoglavama pjevati pjesme s novog albuma, tako da album možemo očekivati do kolovoza mjeseca.
BOG i Hrvati!

U potpunosti se slažem.

Što se tiče novog albuma, Obrađuje teme kojima je zaokupljen Hrvatski čovjek u ovim burnim vremenima za hrvatski narod! Sada presuda generalima može samo odgoditi izlazak albuma! 

16 godina
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

Opet ste dokazali da ovakva tema ne može postojati bez provokacija i/ili flejmanja.

 

Obzirom da mi se ne da gubiti vrijeme moderirajući provokacije i vrijeđanja, temu zaključavam.

 

Sama tema nije protivna pravilima foruma i da nije očito u kojem smjeru ide ne bih ju zaključavao.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 10:46 (Danny_HR).
15 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album

Liverpool1892 kaže...


Ja samo jedno ne razumijm, nakon svega što su nam napravili, kako možete slušati cajke!?




Razumim da tako misliš. Stvarno jesam. Prošlo je koliko godina? To neka nam bude pouka da se nikad ne zaboravi nikad ne ponovi!!! Ali do kada ćemo živjet u prošlosti? To mi se gadi kod nas! Još se uvijek dijelimo na partizane i ustaše, kad ih netko spomene dođe mi povraćat! Moramo ići dalje, jer ako ne budemo ostat ćemo primitivci koji će se međusobno "klat" dok će nam netko treći napravit suprise buttsex {#} Ne slušam cajke, štoviše mrzim ih. Ali svatko ima pravo na svoje mišljenje, pa tako može i slušati što god hoće. Zbog svega Thompson mi nikad nije "sjeo". Volim samo par njegovih pjesama. Radikalni nacionalizam je jedna opasna stvar to ne zaboravi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice