Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.477
|
čitano: 7.642.990
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

 Roger Deakins, tako je, čovjek ne da je zaslužio tu nagradu, nego ju je zaslužio, onda ju je zaslužio još nekoliko puta i tek su mu je sad dali. 

 ...ako ta nagrada nekome nesto znaci, mislim znaci samo onome tko je i dobije, jer je u stvari najrazvikanija.... dali su i Moriconeu na kraju karijere, samo jer su hebeno MORALI..... a Sergio Leone nikad nije bio ni nominiran, moze li to uopce bit moguce? A je..... pa ti vidi kolko ti Oskari realno vrijede....

dc hejter
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Brzinski presjek hitova koje rjesil tokom vikenda

 

Justice League http://www.imdb.com/title/tt0974015/?ref_=nv_sr_1

 

Negledljivo.Losa skripta,Superman prejak, negativac preslab, dijalozi urnebesno losi, jedini momenti nalik glumi su bili 5 minuta Amy Adams ostalo bi se tesko moglo okarektizirati pokusajem glume.Neznam sta je doslo specijalistu za stripove Zack Snyderu da ovakvo nesto nabacano izbaci. Preskok

 

 

The Disaster Artist http://www.imdb.com/title/tt3521126/?ref_=nv_sr_3

 

Od tri pomenuta filma u ovom postu, ovom sam najteze pristupio gledanju, jer mi cijela ta ekipa oko Seth Rogena nikako ne lezi.Na kraju od ova tri iz posta vjerojatno mi ponudio najvise.Cist solidno uprizorenje bez previse navlacenja za-protiv (jel Tommy uvrnuti ogranicenog intelekta bogati pervertit  ili entuzijast pretezito dobrocudan koji sljedi svoj san) sa pokojom i rubno komicnom situacijom.Ok za pogledati

 

 

The Shape Of Water http://www.imdb.com/title/tt5580390/?ref_=nv_sr_1

 

Lijep vizualno, u dobrom settingu i atmosferi, ali razocaravajuce banalan.Nisam ocekivo ovako ''jeftin'' pristup Toroa sa guranjem poruke o ''drugacijosti'', bilo da je rijec o zenama, crncima, homoseksualcima ili vodozemcima.U spanjolskim ostvarenjima je stvarno dobro kombiniro/maskiro surovu realnost unutar prividne fantazije, kasnije ga je Holivud uspio otupiti.Pogledati, ali subjektivno kao nostaligican fan ''starog'' del Toroa povece razocarenje

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ekipa, prijatelj mi je napravio program kojim mozete pretrazivati sve filmove snimljene zadnjih 100 godina (doslovno, mislim da je najstariji u bazi iz 1888.)
Stvar je u tom da ima pretrazivac u kojem mozete odabrati zanr, vremensko razdoblje i minimalnu ocjenu. Dakle, ako vas bolja polovica gnjavi da nadete neku komediju za pogledati dok Netflix i Chillate, ili vas prijatelj trazi za preporuku nekog krimica, samo odete u "Suggest Configuration" i unesete parametre pretrage. Potom kliknete "Suggest List and Load to Grid" i imate cijelu listu filmova koji odgovaraju uvjetima. Sto je najbolje, ako odete na "Print", mozete spremiti popis u PDF-u, Excelu ili Wordu. I samo ga posaljete na mail.

Ako trazite nesto za sebe, imate i "Suggest Movie", sto ce vam izbaciti jedan nasumicni film (po zadanim uvjetima). Svaki film ima kratak opis i link na youtube trailer (ako postoji). Baza je sredena tako da film mora imati odreden broj glasova, da se ne desi da vam uleti nesto sa ocjenom 9 a samo 10-ak glasova. Baza se takoder sama stalno nadograduje novim filmovima.

Uglavnom, ovo je prva verzija, evo linka za skidanje (odite na downloads), pa isprobajte, domace je 

Ako ima kakvih bugova, javite.

Edit: evo i mali tutorijal koji pokazuje sve funkcije programa 

Sucelje Sucelje
Trazilica Trazilica
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 22:49 (McSimon).
9 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jeli mi netko moze preporuciti korejske, ali bas da ostanes ono PAF kako je dobar?

 

Inace dobre koje sam pogledao su: The New World, A Dirty Carneval, The Chaser, The Client inace prva 2 su vrh vrhova.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
McSimon kaže...

Ekipa, prijatelj mi je napravio program kojim mozete pretrazivati sve filmove snimljene zadnjih 100 godina (doslovno, mislim da je najstariji u bazi iz 1888.)
Stvar je u tom da ima pretrazivac u kojem mozete odabrati zanr, vremensko razdoblje i minimalnu ocjenu. Dakle, ako vas bolja polovica gnjavi da nadete neku komediju za pogledati dok Netflix i Chillate, ili vas prijatelj trazi za preporuku nekog krimica, samo odete u "Suggest Configuration" i unesete parametre pretrage. Potom kliknete "Suggest List and Load to Grid" i imate cijelu listu filmova koji odgovaraju uvjetima. Sto je najbolje, ako odete na "Print", mozete spremiti popis u PDF-u, Excelu ili Wordu. I samo ga posaljete na mail.

Ako trazite nesto za sebe, imate i "Suggest Movie", sto ce vam izbaciti jedan nasumicni film (po zadanim uvjetima). Svaki film ima kratak opis i link na youtube trailer (ako postoji). Baza je sredena tako da film mora imati odreden broj glasova, da se ne desi da vam uleti nesto sa ocjenom 9 a samo 10-ak glasova. Baza se takoder sama stalno nadograduje novim filmovima.

Uglavnom, ovo je prva verzija, evo linka za skidanje (odite na downloads), pa isprobajte, domace je 

Ako ima kakvih bugova, javite.

 Čije ocijene koristi, imdb, Rotten...?

 

Upravo skinuo, malo problema jer av programi divljaju, program je novi, nepoznat, pa vjerojatno samim time i sumnjiv...što se samog programa tiče, manjak je što se naslanja na tmdb, tako da u nekim preporukama nemožete ubosti filmove poput npr. The Seventh Seal itd. koji imaju rejting 5,0...što je suludo...kad bi generiralo avg rejting imdb, rottena i metacritica, uz već postojeći tmdb, onda bi bilo nepogrešivo.

 

EDIT: očito se radi o bugu, jer na tmdb-u The Seventh Seal ima 8.0, The Chaser je 7.7, a NX pokazuje 5.0 za oba filma.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 17:51 (m77).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kresimir4 kaže...

Jeli mi netko moze preporuciti korejske, ali bas da ostanes ono PAF kako je dobar?

 

Inace dobre koje sam pogledao su: The New World, A Dirty Carneval, The Chaser, The Client inace prva 2 su vrh vrhova.

 Spomenuo sam nekih 5-6 na prethodnoj stranici, a valja dodati i Wookovu vengeance trilogiju, Oldboy/Lady Vengeance/Mr Vengeance...svakako The Wailing, film koji se uvuče u kosti...Cold Fish, A Tale of Two Sisters, Thirst i japanski Audition.

 

Pogledaj samo trailer za The Wailing, ima više napetosti u tih 2 min nego u 2h nekog hollywoodskog iscjetka.

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 21:49 (m77).
9 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

da li se salite za Get out ???? naaaj film ? pa meni ovo nije medju naj hororima u zadnjih par godina , ma nije medju 10...sta je epohalno toliko da ga proglasavate nagradom za kipic ? pa on nije vrijedan nominacije a ne kipica.

9 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dadotb kaže...

da li se salite za Get out ???? naaaj film ? pa meni ovo nije medju naj hororima u zadnjih par godina , ma nije medju 10...sta je epohalno toliko da ga proglasavate nagradom za kipic ? pa on nije vrijedan nominacije a ne kipica.

 meni osobno film nije bio loš, bio mi je zanimljiv, ali se potpuno slažem s tobom, ti oscari su totalna farsa, i još je taj lik nominiran za najboljeg glumca, pa ljudi jeste vi normalni??? imao je cijelo vrijeme isti izraz lica, on mi je uvjerljivo bio najslabija karika filma

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Moram se složiti, iako nevoljko. Oskar je institucija i teško mi je priznati da su je ako srozali. The Shape of Water je teža trivijalnost. Ponavljam majstorski je režiran, to doba je preneseno vrhunski, super atmosfera, solidna gluma...praktički bez mane ali tema filma je sto puta viđena i užasno trivijalna. Ribi su čak maknuli i _urac da bude primamljiviji hipserima ali je ipak vrhunski ševac dok je bijeli lik vrhunsko zlo koji čak nemože ni ševiti a da nije na rubu silovanja. Vau, cijenimo različitost...a jesu se potrudili.

S druge strane jedan Bladerunner funkcionira na nekoliko razina uz teghničku nadmoć nad kompletnom konkurencijom ali očito im je bio previše kompliciran.
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

wind river je prebolestan film, to je gotovo pa cinjenica

zasluzuje 8+ u najgorem gledanju

zasto sam impresioniran¿

- elizabeth olsen je bombon koji ti se i nakon filma vrti po glavi :D

- jeremy renner - majstor je zanata, jedna od boljih uloga zadnjih godina

- savezna drzava wayoming - snijeg i planine, tamo gdje prezivljava samo najjaci (cinjenica zbog kojeg volimo jedan fargo)
- sjajna istraziteljska postava
- rat pravednog i nepravednog
- sadrzi lagani turnover (u ovisnosti koliko ocekujes od kompletnog filma)

 

ako kazem vise, otkrit cu previse

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. - Jesi probo ugasit pa upalit? - Albert Einstein
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... malo je reci remek djelo....

dc hejter
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preporuka za neki laganiji film, da je zanimljiv, po mogućnosti komedija, avantura il tak nešto...

9 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao last jedi i ok je nista posebno, ima nekoliko smjesnih scena koje traju jako kratko, ali koliko mogu musti ovu foru sa filmom je nevjerojatno.. inace ovaj film bi trebao biti prekretnica posto su sve zivo izmusli od starih dijelova. Drze skoro sve, a poslali na planet jad od vojske osobito onaj top koji je "mini verzija death stara" za koju sam mislio ako opali odnijet ce vrata i svih skupa s njima, medutim ucinio neku malu rupu i to je to^^ Nemogu se prestati smijati kada citam pitanja na stranim forumima jeli luke stvarno mrtav^^ Film je odnosno dobri vs losi kao vecina americkih filmova, mozes imati 1 000 000 000 vojnika, brodova itd itd, pojavi se zen oh iz dragon balla i unisti ih u sekundi tj koliko god malo neprijatelja ima oni su mnogo jaci i nista im ne moze biti. Vjerujem da ce se u nastavku obnoviti samo tako i da ce imati 100 destroyera i 100 krstarica i da ce opet izgubiti sve to da nemaju sanse za prezivit i na kraju filma opet ce prezivit :) Jedna od najacih scena mi je kada se ona mala zabije u onoga crnca, umjesto da popizdi sto je ucinila on trci prema njome, prica s njome, poljubio je, a ovi ruse vrata hahahaha ako tada nisam bacio casu na televiziju nikad necu hahahaha. I onda se ljudi cude kako je chuck norris stekao takvu popularnost hebem ti sve!

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I ja sam pogledao Wind River.. 
Definitivno preporuka! 
NIsam ovako nešto očekivao od Jeremy Rennera
U početku sam imao filing da će biti opet nešto već 100 puta viđeno ali sam se prevario.

P.S
...nemojte da vas prvih 20 neinteresantnih minuta odvrati od gledanja.

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

wind river- na preporuku forumasa ovdje pogledao sam ovaj film koji bi mi inace pobjegao ispod radara. ne traje dugo, prica je dobra i zanimljiva kao i gluma rennera kojeg osobno nisam fan. malo spor pocetak, ali kad se prica razradi sve tece dobro, jako sam zadovoljan krajem, u meni je postigao slican osjecaj kao i kraj get outa, iznimno zadovoljstvo. preporucam gledanje.

7 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Wind river - odličan film. Oblik vode nisam imala stpljenja pogledati dulje od 15 minuta

Paps
15 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Shape Of Water - meh. Meni i ženi bio jako dosadan film, ono tajna baza i te fore a čistaćice bez beda idu di god oće... Cijelo vrijeme mi je ta misao bila u glavi dok sam gledao ovaj dosadan film...

Star Wars: The Last Jedi - razočaran sam i to opako. Jaaako dosadan i predug film za moj gušt, prvi mi je bio daleko bolji od ovog.... Rogue one mi ostaje ko najbolji SW film.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Je li još neko gledajući Wind river osjetio u jednom dijelu filma "Fargo atmosferu"?
morrisoN
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Shape of Water 1/10.

Ili 0/10 ako je moguće dati filmu 0. Ovo je samo dokaz da Oscar nema veze sa filmovima niti kvalitetom nego je sve stvar politike i showa. Ovo je jedan on najgorih filmova koje sam ikad gledao, a gledao sam ih jako jako puno. Nevjerovatno mi je da je ovakvo smeće snimljeno u 2017. godini, totalni užas.

 

Glumci, scenarij, glazba, maske, dojam filma... da ne nabrajam dalje nema ni jednog dobrog elementa niti ičeg pozitivnog ali stvarno. Ovaj film se može mjeriti s onim filmovima što nekad budu na HRT3 ili HRT4 koje ne gledaju ni oni koji su ih snimili. Svi koji nisu gledali topla i ljudska preporuka da ga nikad ne pogleda.

 

Film je toliko loš da nema ničeg što bi bilo vrijedno za spomenuti. Svi Fantastic Foru filmovi su loši ali mogu se pogledati, Fast and Furious je nerealan i zamoran ali i ta franžisa je bolja od ovog užasa.

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Isto tak i KLIK. Tko se još sječa tog filma i tko ga je zaželio pogledati po drugi puta?

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam jucer Star Wars Last Jedi, osrednji, potpisujem sto ste gore rekli. Prosli nastavak je bio dobar kao i Rogue ovaj ni do koljena, mislim realitivno je ocekivana radnja, ali bas je dosadan bio, nije dobro odraden

 

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
ParaNO1d kaže...

 

   Sjeća li se još itko ovdje onog "mega, ultra, naj, super"... što li i kako već sve ne razvikanog i (tada) najavljivanog (i ostvarenog) mjuzikla "La la land"? ... iz 2016, da budem precizan, kao najavljenog osvajača barem 155 Oscara (i još barem troduplo manje značajnih nagrada)... sjeća li ga se još itko ovdje? Užas od filma. Totalni debakl i užas (za gledatelja mislim, naravno). Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali to što (nam) radi filmska industrija danas i potura nam kao "naj, mega" i da ne nabrahjam dalje je... jesam li rekao koji puta užas do sada? Nisam? E, pa, to je užas!!! 

 

Lane sam se natjerao pogledati navedeni film, poslije pitanja frenda jesam li ga gledao (inače mjuzikle NE podnosim), pa kad sam mu odgovorio da nisam, samo je kratko prokomentirao "mislio sam da voliš jazz" (on je gledao i... btw, obojica smo hi-fi-sti i volimo dobru jazz svirku, ali to sa filmom, ispostavilo se na kraju, nema ama baš nikakve veze... dobra jazz svirka mislim, da budem precizan).

To su mi bila, na neki način, jedna od najgore potrošena 2+ sata u životu ... OK, bilo je još takovih escapada, ali "Oscarovac" La la land, pa tako... osobno sam doživio da je film klasično smeće, pokušaj Holywooda da od gov*a napravi pitu i servira nam ju (što dio publike i proguta, nekima čak bude i fino, za divno čudo, ali, sad se moram ponavljati - o ukusima se ne raspravlja), samo ipak... 99,9% populacije koja je gledala navedeno (ne)djelo (čak i ženski dio populacije) je rekla da je film, ono... "paaa, dobar", "paaa, može se pogledati", "paaa, nije nešto", "pa da sam znao/znala, ne bih išao/išla u kino", "ma bez veze", da ne citiram one malo žešče "ma sra*e", "koje gov*o od filma" itd... dakle... ocijenite (nakon gledanja) sami... ili možda ipak nemojte  (dobronamjerni savjet)!

 

Pratim grupu dugo, povremeno napišem što sam pogledao i osobni utisak pogledanog, ali, za La la land od doba pojavljivanja više nikad nisam imao prilike ovdje pročitati ni riječ... nema; šutnja; muk; mrak!!!

Je li moguće da je dobitnik 6 Oscara toliko pao u zaborav? Je! Vjerojatno i zasluženo! Možda poveznica: i za The shape of water sam koju stranicu prije napisao da mi je loše sjeo, gotovo nikako; osobni utisak - loš, loše, jako loše, tupavo, glupavo, bedasto (taman za Oscar u današnjim uvjetima dodjele)... sada vidim da se sve više ljudi nalazi na "mojoj" strani... k vragu, pa mi smo ta strana koja daje ocjenu filmu, koja ga proglašava "gledljivim" ili "NEgledljivim"... bit će zanimljivo pratiti dalje, pa se nakon godinu - dvije prisjetiti, pa vidjeti kako "stoji"... a sada stoji sve lošije kod vas (nas) 

 

 

 Naravno da ga se sjećam...i danas tvrdim da mi je to top 5 filmova svih vremena, bez ustručavanja...briljantni vizuali, glazba, odlična priča, Gosling i Stone sjajni...samo eto, ne vidim potrebu da svakih 6 mjeseci pišem o njemu.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 17:02 (m77).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Valley of Shadows

Lagana art drama/horor o dječaku koji odlazi u obližnju šumu kako bi pronašao izgubljenog psa...prevladava standardno skandinavsko sivilo, u pozadini Preisner zadužen za glazbu...jako lijep proizvod.

7,5/10

 

Cosmopolis

Volim normalnog Cronenberga, ali ovo je užasno loš film...ocjena na imdb-u potpuno zaslužena.

5/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 17:27 (m77).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

La,la land top 5 ever?

Ok,recimo,voliš mjuzikle i to postujem...probajmo onda naci tvojih top 4.

Singin in the rain i The sound of music jednostavno moraju biti ispred La,la landa jer bi inace bilo Bogohuljenje ista drugo reci...

Ostaje na taj jedan(ne mogu se sjetiti ijednoga mjuzikla koji bi trebao biti medu 5,pa cemo probati klasiku)....Shawshank,Godfahter ili mozda Schindler?

Zaista mislis da je La la land bolji od ovih bubnutih 5?

Ako zaista to misliš,svaka cast na izjavitoj gluposti!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

La,la land top 5 ever?

Ok,recimo,voliš mjuzikle i to postujem...probajmo onda naci tvojih top 4.

Singin in the rain i The sound of music jednostavno moraju biti ispred La,la landa jer bi inace bilo Bogohuljenje ista drugo reci...

Ostaje na taj jedan(ne mogu se sjetiti ijednoga mjuzikla koji bi trebao biti medu 5,pa cemo probati klasiku)....Shawshank,Godfahter ili mozda Schindler?

Zaista mislis da je La la land bolji od ovih bubnutih 5?

Ako zaista to misliš,svaka cast na izjavitoj gluposti!

1. Into the Wild

2. The Machinist

3. Mulholland Dr.

4. La La Land

5. 12 Monkeys

6. The Usual Suspects

7. The Turin Horse

8. Inland Empire

9. Eraserhead

10. Dogville

 

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
Pratim grupu dugo, povremeno napišem što sam pogledao i osobni utisak pogledanog, ali, za La la land od doba pojavljivanja više nikad nisam imao prilike ovdje pročitati ni riječ... nema; šutnja; muk; mrak!!!

Je li moguće da je dobitnik 6 Oscara toliko pao u zaborav? Je! Vjerojatno i zasluženo!

 

 ...da i Spotlight i Birdman i Revenant i jooos mnogo mnogo dobivenih oskara i nominiranih.... a bas taj film la la land, mogao bi mozda shvatiti zensku osobu da ju je impresionirao taj film... pa recimo Rio Bravo je bolji mjuzikl od lalalanda i to lako i samo s jednom pjesmom i gledajuci danasnje filmove kolko je trebao dobiti oskara? 100?...... NE. To odredjuje vijece staraca samo da voda ostane mutna..... licemjeri... Hitchcock, Leone, Kubrick, Chaplin, Hawks, Peckinpah, Kurosawa - 0 oskara?!

 

dc hejter
15 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Annihilation  - sinoć pogledao ovaj zanimljiv sci-fi film i moram reći da me je ugodno iznenadio. Film me dosta podjeća na Monsters i definitivno mu treba dat šansu. Čvrsta 7/10 od mene.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
skank666 kaže...

Annihilation  - sinoć pogledao ovaj zanimljiv sci-fi film i moram reći da me je ugodno iznenadio. Film me dosta podjeća na Monsters i definitivno mu treba dat šansu. Čvrsta 7/10 od mene.

 Baš neki dan odgledao RLM review. Si gledao na Netflixu ili ima "alternativnih verzija" već?

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mr. Fugitive kaže...
skank666 kaže...

Annihilation  - sinoć pogledao ovaj zanimljiv sci-fi film i moram reći da me je ugodno iznenadio. Film me dosta podjeća na Monsters i definitivno mu treba dat šansu. Čvrsta 7/10 od mene.

 Baš neki dan odgledao RLM review. Si gledao na Netflixu ili ima "alternativnih verzija" već?

 Ima, alternativnih verzija, ja upravo nabavio pa ću navečer pogledati 

 

EDIT: Gledao sinoć Black Panther. Vidi čuda, nije toliko loš koliko su ga neki ovdje popljuvali, nije toliko dobar koliko su ga kritici razvikali, nego je negdje između toga. Imao je svojih prednosti poput Killmongera koji nije bio zaboravljiv kao većina MCU villaina, imao je svojih mana poput Chadwick Bosemanovog flat performansa. Sve u svemu solidan MCU flick koji definitivno nije ni top 5 MCU ali nije ni loš. Očita preporuka za fanove MCU, iako sam ga ja osobno u kinima pogledao isključivo zato što Infinity War dolazi idući mjesec i nema šanse da Black Panther dotad dođe online.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 14:35 (Ratohnhake:ton).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice