Psych

poruka: 5
|
čitano: 1.627
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Frikovi (Psych)

Opis:


Tokom djetinjstva, Šon Spenser je razvio talenat za primjećivanje najsitnijih detalja pod vođstvom svog oca. Tokom odrastanja teško je uspijevao da nađe posao, i većinu svog vremena je potrošio pomažući policiji koristeći svoje vještine. Ali te njegove vještine su tako dobre, da neki policajci počinju da sumnjaju da je on sam umješan u zločine. Da bi se dokazao, Šon odlučuje da se zaposli u policiji kao vidovnjak. Niko mu ne vjeruje, ali on je od takve pomoći da ga oni stalno zovu da radi na slučajevima koje oni ne mogu da riješe. Šon u posao uvodi i svog druga Gasa, i oni zajedno uspijevaju da riješe svaki slucaj koji dobiju.

 

C/P

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 15:00 (dreammaker).
14 godina
protjeran
offline
Re: Psych
dreammaker kaže...

Opis:


Tokom djetinjstva, Šon Spenser je razvio talenat za primjećivanje najsitnijih detalja pod vođstvom svog oca. Tokom odrastanja teško je uspijevao da nađe posao, i većinu svog vremena je potrošio pomažući policiji koristeći svoje vještine. Ali te njegove vještine su tako dobre, da neki policajci počinju da sumnjaju da je on sam umješan u zločine. Da bi se dokazao, Šon odlučuje da se zaposli u policiji kao vidovnjak. Niko mu ne vjeruje, ali on je od takve pomoći da ga oni stalno zovu da radi na slučajevima koje oni ne mogu da riješe. Šon u posao uvodi i svog druga Gasa, i oni zajedno uspijevaju da riješe svaki slucaj koji dobiju.

 

C/P

Jel nisu to freakovi na novoj?

WP
15 godina
offline
Re: Psych

Čak brijem da jesu? :P

 

Ne znam iskreno, sve što gledam gledam na kompjuteru, a ovo sad krećem isponova gledat taman da odgledam još jednom kao utvrđivanje gradiva prije šeste sezone pa sam odlučio tu baciti ;)

 

Ima li ekipe koja ovo gleda, je odgledala? :D

 

Vrhunski su!

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2011 2:39 (dreammaker).
14 godina
neaktivan
offline
Psych

Gledao, serija mi je jedna od boljih u takvom žanru (humoristično-detektivski).

 

Jedina stvar koja mi se ne sviđa je što nema neke veće radnje koja se proteže kroz cijelu sezonu... Bez toga mi nema smisla pratiti sve redom, pa pogledam tu i tamo koju epizodu ako uhvatim na TV-u. Serija je zakon, Shawn pogotovo {#}

15 godina
offline
Re: Psych

U petoj sezoni su se više posvetili radnji. Slažem se u potpunosti da fali radnja kroz epizode koja će te tjerati da seriju gledaš kontinuirano no eto, mene je jednostavno taj humor natjerao da ih odgledam - s užitkom! Idem na Psycha pa na spavanac, laku noć! :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice