Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.816
|
čitano: 2.902.578
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Ja slusam SOAD, KoRn, Metallica, Iron Maiden, Slipknot, Static X, Pantera, Hammerfall....

 

I vidim da se raspravlja o cajkama...Tko je dovoljno glup da slusa to nek slusa, zna se kakvi ljudi idu u Lake City i ostala s*anja, smeta mi sto se u srcu Zagreba pjeva na srpskom jeziku i to takve pjesme koje s toliko glupe za pop*zdit, mislim ono, DJ Krmak, Dara Bubamara??

Svaka cast onom ko to moze slusat...ccc Viče

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Slušaona

Alicia Keys-Fallin

 

Ipak dolazi u ZG dan prije mog 22. rođendanaCool

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Slušaona

U zadnje vrijeme često slušam Amy Winehouse... 

Probaj Linux! > linuxzasve.com
16 godina
offline
Slušaona

Došlo mi pa derem svoje Z-2300 sa:

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Armor kaže...

Došlo mi pa derem svoje Z-2300 sa:

 

 Ako ih fakat hoćeš oderat, deri ih s
ili ovime... Smijeh
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2008 21:24 (i_rambo_plache).
16 godina
offline
Slušaona

K hoću derat, derat ču sa ovim:

 

 

ili ovo:

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2008 18:54 (Armor).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Dj eXtreme . Malo Drum And Bass, oldskula.

15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Ja slušam  Linkin  Park,,,al i ostalo je ok,,al oni su mi naj

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Ja sam raznolik tipBelji se.Astral projection,Infected mushroom,Jean Michelle Jarre,Enigma,Roxette,Dire straits.

Svi smo mi dr.Šimić!!!
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

u zadnje vrijeme James Blunt i Franz Ferdinand i Coldplay

Necu zvaku , hocu kusur !!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2008 22:43 (Xorantu).
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Ronie Size - Represent - In the mode

 

Odličan album sa još boljim gostima (Methodman, Zack De La Rocha iz Rage against the machine, Rahzel, itd.)

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Young Punx - Your Music Is Killing Me

15 godina
offline
Slušaona

Plavi orkestar!

The best from ex yuCool

Intel q6600, 4gb 1066Mhz Corsair, Seagate 500GB, HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, THERMALTAKE Soprano, Silverstone 500W, Logitech Wave + MX 518, Z-3
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

U96 - Club Bizarre

15 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona

i ako ne volim heavy metal od metallice mi se svidaju neke pjesme

 

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno samo pičim po svemu od Let 3.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Linkin Park, Coldplay, Nickleback, 3 Doors Down, Prljavo Kazalište, Thompson, Metallica, Adastra, Vatra.... svasta malo pomalo

Intel Dual 2 Core E8500, Ati Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Sonny kaže...

Linkin Park, Coldplay, Nickleback, 3 Doors Down, Prljavo Kazalište, Thompson, Metallica, Adastra, Vatra.... svasta malo pomalo

 evo kaj ja slusam:
Linkin park,Coldplay,TO SU MI DVA NAJDRAZA
pknekad Keane pa Kaiser chiefs
neke stvari od Madonne i Rihanne
Gwen Stefani Katy Perry i mnoge druge
15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

pa Hard fi

i neznam jos hrpu

15 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Ige kaže...

Ja slusam SOAD, KoRn, Metallica, Iron Maiden, Slipknot, Static X, Pantera, Hammerfall....

 

I vidim da se raspravlja o cajkama...Tko je dovoljno glup da slusa to nek slusa, zna se kakvi ljudi idu u Lake City i ostala s*anja, smeta mi sto se u srcu Zagreba pjeva na srpskom jeziku i to takve pjesme koje s toliko glupe za pop*zdit, mislim ono, DJ Krmak, Dara Bubamara??

Svaka cast onom ko to moze slusat...ccc Viče

 ja nevolim cajke a njih je puno vrlo puno
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona

 

Za sve fanove HOUSE-DANCE-ELECTRONIC muzike, dođite na face-u na moju stranicu:

 

- gledajte, slušajte, skidajte besplatno sve pjesme, pridružite se grupi još dosta toga...

 

 

Grupa na face-u se zove TDH - house

15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

ak neko slusa the killers moze si skinut njihovu pjesmu human koja je meni dobra

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno nove albume od Metallice i AC/DC. Moram priznat da ima par jako dobrih stvari na oba albuma.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
offline
RE: Slušaona
dovla kaže...

Ronie Size - Represent - In the mode

 

Odličan album sa još boljim gostima (Methodman, Zack De La Rocha iz Rage against the machine, Rahzel, itd.)

  New Forms mi ostaje neprevaziđen...

Moja preporuka, za tebe drito ;-) (to ako već nisi slušao)

- Madlib - Beat Konducta vol. 6 Wil Dithers Suite (hotttttttt)

- Flying Lotus > bilo šta


16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Slučalno otkrio

na jubitou i odmah se zaljubio.

 

Skužio tko je pjevač i odmahskinuo cijelu njihovu diskografiju pa sada preslušavam.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2008 15:50 (Paolo2612).
16 godina
offline
Slušaona

Tomislav Ivčić&Meri Cetinić-Gorka Rijeka

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Pošto mi se ne da pisati, evo vam screenshot moje trenutačne playliste (koja se mijenja iz dana u dan) - vrlo praktično...

Playlista - 20081124 Playlista - 20081124
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2008 21:01 (i_rambo_plache).
16 godina
offline
Slušaona

Evo vam moj Last.fm, mislim da to sve govori o mom glazbenom ukusu.

 

http://www.last.fm/user/xCRYSTAL6x

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2008 21:16 (crystal6).
16 godina
offline
Slušaona

Moj izbor su Steve Vai , Joe Satriani. Malmsteen te Van Halen tj gitaristicka mjuza a ako netko voli slicne stvari ovo je linka za njega!!!Izlanuo se

https://www.youtube.com/user/kentcarlevi

 

Athlon 64 LE-1620 (2.8ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (940mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2008 22:03 (rambox).
16 godina
offline
Slušaona

Keba-Zapalit ću pola grada

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice