South Park/Simpsons

poruka: 7
|
čitano: 3.669
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
South Park/The Simpsons

evo sad neko postavi temu neke tv serije, pa mi odma padoše ova dva remek djela na pamet

 

ja sam se maltene odgojio uz genijalnost ovih uradaka, koliko su mi samo puta homer i cartman pali na pamet hahhaa, koliko sam puta zakucan za fotelju žderao nešto i cerekao se uz tv, koliko sam se puta izofirao u nekim ozbiljnim situacijama kad bi se sjetio izjava, pa se ko komad budale odvališ smijati... ma kakvi filmovi, kakvi li bakrači, ono je bio perverzan humor ccc kad se samo sjetim...

 

Cartman: (Crying, stumbles into the kitchen, holding onto a doorframe for support) Moommmmm...
Mom: Yes, poonchkins?
Cartman:(between sniffles) Last night.. when.. Butters.. came to spend the night.. I wanted to take a picture of him.. you know.. for his mom to have.. and I tripped, and my mouth landed right on his penis - and at that moment.. i thought of something really funny.. and kinda started to smile a little bit.. and kinda.. give a little thumbs up.. and thats when he took the pictureee.....

 

Mrs. Garrison: Alright students, let's take our seats. Apparently we have a little problem here at the school, which we need to talk about.
Cartman: Ah, yes. [points to Kyle] You mean the Jew problem. Good, good. I'm glad we're going to finally do something about it.

 

i jedan jedini... "Respect my Authoritaaayyyy"

 

a Hommer... ccc koji ga je luđak samo izmislio hahaha

 

 

Operator! Give me the number for 911!


I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman.

 

Marge, you're as beautiful as Princess Leia and as smart as Yoda.

 

odo opet skidati, fale mi ccc

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 14:05 (benito).
15 godina
offline
South Park/Simpsons

Vrhunske serije, nema što! Ova epizoda South Parka u kojoj Cartman slika Buttersa - čista genijalnost. Sad mi na pamet pala slika iz Imaginationlanda kad na kraju epizode Cartman ustopa neki kamion, gleda u sliku Kylea i kaže nešto tipa "Imam u Washingtonu nedovršenog posla, prije nego ovo završi Kyle, you'll suck my balls" i na slici prstom prelazi preko usana Kylea - razbijačina!

 

Ovdje se mogu gledati sve epizode online, legalno i besplatno (bez registracije) - South Park Studios.

They took our jobs!
16 godina
offline
South Park/Simpsons

Cartman: It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.

 

Jewish Kid: Is anyone else having problems concentrating on this? I just can't seem to concentrate.
Cartman: Maybe we should send you to a concentration camp.

 

Cartman: [explaining where he obtained the "sea men" for his aquarium] Yeah, I bought all I could from this bank…I got the rest from this guy named Ralph in an alley…stupid asshole didn't even charge me, he just told me to close my eyes and suck it out of a hose!
Stan: Close your eyes and suck it out of a hose?
Cartman: Suck it out of a hose, yeah.
Stan: Oh.

.

.

.

There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't.
15 godina
neaktivan
offline
South Park/Simpsons

Ma Simpsoni su dobri, ali nisu ni do koljena South Parku, Cartman je stvarno karizmatična ličnost, no cijela je ekipa super.

.

I

,
,
, ma previše je toga za nabrajati.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 16:32 (thuglife).
15 godina
offline
South Park/Simpsons

Screw you guys,I'm going home....
Najlegendarnija izjava...Cartman je najbolji lik...Simpsoni jesu smiješni,ali po meni nisu do koljena South Parku....Jednostavno South Park ima drugačiji smisao humora,bez cenzure i ismijavaju sve....

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
neaktivan
offline
South Park/Simpsons

Al South Park me jednostavno oborio s nogu s onom WoW epizodom

Nest takvo izmislit svaka cast :D

What the deuce?!
15 godina
offline
South Park/Simpsons

Meni je ovo najbolja epizoda :

http://www.southparkstudios.com/episodes/103884/


Najbolje je dok se mačka napali dok gleda lavove u parenju.........a joooooj

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice