Stvari koje ne volite u Avataru?

poruka: 7
|
čitano: 2.214
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Stvari koje ne volite u Avataru?

Stvari koji ne volite u ovom SF spetaklu.

Ja ne volim to što neki čovjek izda svoju vrstu zbog nekih izvanzemaljaca,što se mene tiče ja bi rekao "Noćnim Vilenjacima" da od**** jer su mi interesi Zemlje na prvom mjestu.

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
14 godina
protjeran
offline
Stvari koje ne volite u Avataru?

Mora da je sex sa Neytiri bozanstven...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stvari koje ne volite u Avataru?
Mentalist kaže...

Mora da je sex sa Neytiri bozanstven...

Pa valjda.Plač

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
15 godina
neaktivan
offline
Stvari koje ne volite u Avataru?

Mislim da nije bilo potrebe za otvaranjem ove teme. Postoji već posebna tema za film Avatar pa tamo možete iznositi mišljenja o filmu. Odeš tamo i napišeš što ti se ne sviđa, po mogućnosti najaviš da je spoiler ako namjeravaš spoilati i to je to. Ne vidim zašto bi se zbog ovoga otvarala nova tema.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Stvari koje ne volite u Avataru?

Meni je film odličan,ali mislim da ne zaslužuje posebne teme za ovo i ono.Evo ti pa uživaj.

 

 

alrighty then
15 godina
protjeran
offline
Stvari koje ne volite u Avataru?

nista ne volim ne volim pricu jer je nekako kak da objasnim GLUPA i oni plavi ko neki mutanti fuj fuj fuj

TONY
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 18:03 (CAPETAN PRICE).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stvari koje ne volite u Avataru?
CAPETAN PRICE kaže...

nista ne volim ne volim pricu jer je nekako kak da objasnim GLUPA i oni plavi ko neki mutanti fuj fuj fuj

Meni prije izgledaju kao Mary Sue likovi.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mary_Sue

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice