Vikings

poruka: 112
|
čitano: 43.176
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vikings

Ja očekivo Ragnar će se ušuljat u Pariz kao monk,tako obrijane glave, obučen, križem oko vrata i štapom kad ono šipak.

"Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life."
11 godina
neaktivan
offline
Vikings

Najbolja sezona dosad, još samo 2 epizode :(

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Vikings

Ovo je bila najbolja scena rata ikad u vikinzima, inaće ih bude 20-30 vs 20-30.

www.mmo-balkan.com
10 godina
protjeran
offline
Re: Vikings

Zadnja epizoda je bila legendarna hahahaha

www.mmo-balkan.com
16 godina
offline
Vikings

Stvarno fenomenalna epizoda, Ragnar ne prestaje s iznenadjenjima. Floki, Rolo, Bjorn fenomenalni likovi. Srecom citao sam wiki o Ragnar Lothbroku pa znam kako bi trebao "krepucnuti" pa sam samo cekao moment kad ce da iskoci iz skrinje i zakolje kralja al je maknuo biskupa, well good enough! 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Vikings

odlilčno finale sa twistom na kraju. 4. sezona ide tek 2016.?

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
15 godina
offline
Vikings

Uh! Predobra sezona! Prve dvije su mi bile odlične i onako fino ufuravanje u priču, ali ova je stvarno odlična!

15 godina
offline
Vikings

Oduševljen sam kako je serija iz sezone u sezonu kvalitetnija i praktički ne postoji niti jedna dosadna epizoda. Odlično je prikazana kultura različitih grupa ljudi. Iz sezone u sezonu serija mnogo napreduje. U prvoj sezoni smo imali one borbe 10 na 10 na obali mora u plićaku, a vidi sad do ćega se došlo. Likovi su odlično osmišljeni i odglumljeni i jedni su od glavnih elemenata zašto je ova serija tako uspješna.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Vikings

S04 Trailer. Izgleda odlično !

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Vikings

ma izgleda prejebeno

WHO IS YOUR KING!!!

nisam mislio da ragnara mogu napravit još većim badassom al ovaj trailer je pokazo suprotno. Jedva čeka sljedeću sezonu 

16 godina
offline
Vikings

Baš me zanima šta će sa Flokijem bit...

Inače glumac ubija sa tom ludom ulogom...

Rollo opet pizdarije radi...

15 godina
offline
Vikings

Ma Travis Fimmel je tako dobro utjelovio lika Ragnara da je dobio glavnu ulogu u nadolazećem Warcraft filmu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Vikings
15 godina
offline
Vikings

Krenila je nova sezona i to odmah u mozak 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Vikings
Super epizoda, odmah oštro.
Ovo je jedna od rijetkih serija koja se dizala iz sezone u sezonu. Nadam se da će tako biti i sa ovom četvrtom! :)
15 godina
offline
Re: Vikings
Super epizoda, odmah oštro.
Ovo je jedna od rijetkih serija koja se dizala iz sezone u sezonu. Nadam se da će tako biti i sa ovom četvrtom! :)
15 godina
neaktivan
offline
Vikings

Gledao sam epizodu 4, bila mi je dobra ali borba Bjorna s medvjedom mislim, stvarno da je onako lako ubiti medu od 700 kg to bi mogao uraditi svatko, medvjed je odlično napravljen, ali falilo mi je tu malo više prednosti samog medvjeda neznam zašto.  Oprostite zbog spojla ali morao sam to me je malo naživciralo .

 

Sve u svemu vjerni sam fan vikinga iz sezone u sezonu rast u svemu se vidi, kvaliteti same serije i povećanosti gledatelja.

Vorpen
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2016 23:20 (ris).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vikings
ris kaže...

Gledao sam epizodu 4, bila mi je dobra ali borba Bjorna s medvjedom mislim, stvarno da je onako lako ubiti medu od 700 kg to bi mogao uraditi svatko, medvjed je odlično napravljen, ali falilo mi je tu malo više prednosti samog medvjeda neznam zašto.  Oprostite zbog spojla ali morao sam to me je malo naživciralo .

 

Sve u svemu vjerni sam fan vikinga iz sezone u sezonu rast u svemu se vidi, kvaliteti same serije i povećanosti gledatelja.

nisi jedini, najlosija scena u sve 4 sezone, od lose glume u toj sceni pa do tog famoznog fast killa. 

iz trailera sam ocekivao prvoklasnu scenu, ali totalno sam razocaran istom

9 godina
neaktivan
offline
Vikings

Ova serija mi je bolja i nego GOT

14 godina
offline
Vikings

Young Danish actor Alex Høgh Andersen has been cast as a series regular in the hit History drama series Vikings. He will make his debut in the Season 4 spring finale tomorrow night, April 21, playing lead Ragnar Lothbrok’s (Tavis Fimmel) son, Ivar the Boneless, who is more dangerous than he appears. His character, along with Ragnar’s other offspring, have been featured as children until now but will make the transition to adulthood as part of a widely speculated time jump, which had been revealed by pictures of the cast from the set.

Going forward, Andersen is expected to become a lead in the series as historically, Ivar was a prominent Viking leader and a commander of the Great Heathen Army.

Ivar’s grownup brothers are played by Jordan Patrick Smith (Ubbe), Marco Ilsø (Hvitserk) and David Lindström (Sigurd).

 

http://deadline.com/2016/04/vikings-alex-andersen-cast-ivar-1201740567/

 

 

 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
15 godina
offline
Vikings

Serija je vrh. Radnja se odvija odlično i brzo te stvarno nema niti jedna dosadne epizode. Počeo sam je gledati prije 2 tjedana i eto već sam na 4. sezoni. Apsolutno je preporučujem svima.

16 godina
offline
Vikings

Da, poprilično je zanimljiva, jedine manjkavosti u priči i radnji koje sam primijetio je uklanjanje Siggy i Kalfa iz serije, nekako naprasno, glupo, neočekivano i nerazrađeno. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2016 11:09 (boxer).
15 godina
offline
Re: Vikings
boxer kaže...

Da, poprilično je zanimljiva, jedine manjkavosti u priči i radnji koje sam primijetio je uklanjanje Siggy i Kalfa iz serije, nekako naprasno, glupo, neočekivano i nerazrađeno. 

 Molim te da koristiš spoilere jer si sada zapravo i meni spoilao. (za Kalfa)

16 godina
offline
Re: Vikings
Reedy kaže...
boxer kaže...

Da, poprilično je zanimljiva, jedine manjkavosti u priči i radnji koje sam primijetio je uklanjanje Siggy i Kalfa iz serije, nekako naprasno, glupo, neočekivano i nerazrađeno. 

 Molim te da koristiš spoilere jer si sada zapravo i meni spoilao. (za Kalfa)

 Sry, mislio sam da si pogledao, moja greška. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Vikings

LOL, krenula je čistka glumaca, u 2 posljednje epizode koknuše/umreše 5 likova. 

 

Aslaug je ispala hladnokrvna kur*a što se nije brinula za Siggy, Bjornovu kćerku, a Harbard je opet trošio nju i pola sela.

 

Baš me zanima hoće li je Ragnar smaknuti postala mi je vrlo iritantna, a Lagarthi ne može vode donijeti.  

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Vikings

The Path to Valhalla

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.4.2016 2:47 (boxer).
12 godina
neaktivan
offline
Vikings

Eto, ja moram priznati da sam guštao kad su Franci razbili Vikinge

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 13:18 (Barquero).
16 godina
offline
Vikings

Zateklo me je i pomalo nanerviralo što su napravili prazninu u priči i poveći vremenski skok bez ikakve naznake u posljednjoj epizodi. Sad vidiš kako Vikinzi ližu svoje rane, a u drugoj sceni djeca narasla i hoće se krvi napiti ocu. Jbt, malo mi bezveze + sam čekao da vidim šta će biti i hoće li Bjorn hebat sve po spisku svojoj maćehi što je dopustila da mu dijete umre. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

jel to kraj sezone il kako pise na nekim stranicama polovica sezone.

14 godina
offline
Re: Vikings
ton7 kaže...

jel to kraj sezone il kako pise na nekim stranicama polovica sezone.

 Do kraja godine izlazi još 10 epizoda, pa to možeš nazvati kako želiš

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice