Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

poruka: 9.230
|
čitano: 1.726.497
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

evo jedne obrade, background je promjenjen u photoshopu.

 

 

ucenje photoshopa ucenje photoshopa
Battlefield 2 Master Sergeant
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 20:57 (Escudo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
jozak kaže...

Molim kritike!!! Al stvarno! 

 prva je super, uz jednu malu izmjenicu: odkropaj ono tamno drveće u pozadini na lijevoj strani. Osmijeh

za druge dvije su ti rekli. ja bi još dodao da je druga dobra kao snapshot, fotka kod koje ćeš se ti sjetiti "aaa, da da, to sam bio na skeli", i kao takva je odlična. za tebe, ne za nas koji nismo bili na skeli.
treća je, pa, okej, kopriva. još jedna. mislim da si skužio kaj oću reć. Namigiva
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo vam jedan podvodni close-up

 

Alga

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, SiS 330 32MB, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Danas sam posudio od poznanika A350 s 18-200mm objektivom i uslikao par slika.

Fotic je bio u manualnom modu s manualnim fokusom, a ovo mi je prvi put da sam uzeo dslr u ruke i slikao s njim.

Pa eto, malo kritikujte moje prve korake, slike nisu velike, uspio sam uraditi prntscreen iz msn prozora, jer nisu se uspjele downlodati.

 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
DrNasty kaže...

Danas sam posudio od poznanika A350 s 18-200mm objektivom i uslikao par slika.

Fotic je bio u manualnom modu s manualnim fokusom, a ovo mi je prvi put da sam uzeo dslr u ruke i slikao s njim.

Pa eto, malo kritikujte moje prve korake, slike nisu velike, uspio sam uraditi prntscreen iz msn prozora, jer nisu se uspjele downlodati.

 1. cool!, 2. zakon!, 3. extra detalji! 4. cijev kolje za oci!
16 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

snimljeno sa E-520 i 70-300

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Ova patka ti je super :)

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Pozdrav vukodlaku, dobre su ti slije, klasa iznad očekivanja u ovom topicu.

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
ksoric kaže...

Pozdrav vukodlaku, dobre su ti slije, klasa iznad očekivanja u ovom topicu.

 zahvaljujem
16 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo ga.

 

pentax K-m, kit objektiv

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2009 23:36 (damir_zg).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Wolvi fotke su ti vrhunske... iznad ocekivanja! 5+

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo još jedne moje

 

LINK

 

 

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...

Evo još jedne moje

 

LINK

 

 

 zanimljiv macro...
Zadatak masovnih medija je 'oblikovanje mišljenja ljudi' da vjeruju u vrijednost močnih glupana koji vladaju. Noam Chomsky
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

zanimljiv? meni ne.

 

samo još jedan prosječan, monoton macro u prosječnom nizu.

skroz nezanimljiv kadar jer kad ga pogledam mislim si točno 3 sek "ah opet isto, latice, sredina, krug, prašnici, tučak, žuto, bla" i zgasim.

 

15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo vam jedan stari SLR (Canon EOS RT), inače moj prvi fotić

 

LINK

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

dosada živa.

 

takvu si uredno mogao uslikati i s nekim jadnim fotićem na mobitelu.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 19:35 (elkarrde).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
elkarrde kaže...

dosada živa.

 

takvu si uredno mogao uslikati i s nekim jadnim fotićem na mobitelu.

 Na koju misliš?
Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

ovu zadnju, EOS RT.

 

one prije nisam ni gledao, jednostavno ih ima previše.

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
elkarrde kaže...

ovu zadnju, EOS RT.

 

one prije nisam ni gledao, jednostavno ih ima previše.

 Pa skoro da je slikano mobitelom (iako u vrijeme kada je slikano nije baš bilo mobitela kao danas), ali nije, nego je slikano sa FE-130 (nisam tada imao ništa bolje Namigiva
Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

i ti to smatraš jednim od svojih najboljih radova?

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
elkarrde kaže...

i ti to smatraš jednim od svojih najboljih radova?

 Ne, ali je meni fora. Imam jako puno boljih radova, možda ih stavim jednog dana.


Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
16 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Tako je. Dobre fotke se ne stavljaju na net. Još bi netko pomislio i da si dobar fotograf. Prestrašno. Totalno kriva taktika. Bolje je držati neprijatelja u zabludi. Samo tako naprijed.

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Ok evo vam nova (jedna od mojih najboljih)

 

Odraz u moru

Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...

Ok evo vam nova (jedna od mojih najboljih)

 

Odraz u moru

 hmm.. dobra je samo ja bih još malo svijetla dao tu!

OLY Pogledaj ovako bih ja napravio:
Namigiva
moja prerada moja prerada
olyeva slika olyeva slika
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 21:35 (Bellatrix).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Bellatrix kaže...
Oly_E3 kaže...

Ok evo vam nova (jedna od mojih najboljih)

 

Odraz u moru

 hmm.. dobra je samo ja bih još malo svijetla dao tu!

OLY Pogledaj ovako bih ja napravio:
Namigiva
 Pirat!!!!!!!!!Smijeh

To su Levels Layer jelda
Ja jako malo obrađujem fotku i nastojim sve u fotiću dobiti kako spada
Intel E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample, Seagate 320 i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate SP1 32-bit Intel Celeron D330 @ 3.82GHz, Asrock 775S61, Sapphire HD3650 512MB AGP, 2.25GB 286MHz, WD 80GB,
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 21:40 (Oly_E3).
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Ma jokk.. nisam pirat NevinašceSmijeh

 

Da, ono ti je Photoshop.

S njim sam maknuo onaj žig i mal podesio svjetlo, blending.

Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 21:54 (Bellatrix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...
Ja jako malo obrađujem fotku i nastojim sve u fotiću dobiti kako spada
 zašto? zar je sramota dodati malo kontrasta u svrhu poboljšanja fotke?
protiv sam pretjeranog fotošopiranja, da! i koliko god tvrdim da se treba pomučiti sa postavkama, ne kažem da je fotić svemoguć i da je fotošop zlo...
 čak i običan automatic contrast bi u ovom slučaju jako dobro došao!

bar tako tvrdi moja sestra kojoj sam pokusa radi (profesionalna deformacija, kaj ćeš) pokazala original fotku i pred njom na fotku lupila samo malo kontrasta pitala ju za mišljenje. rekla je - wau, kak je super sada!! ima 14 godina i jedino kaj zna o fotografiji je kak njena sestra uvijek nešto filozofira, naučila je kaj znači blenda i da fotić nije snajper.

 

toliko o svemu....

 

edit: u prilogu je taj naš brzinski prtsc+paint te malo dodanog kontrasta u XnView-u.

dakle....zanima me.... bolje? ili lošije? ili isto, možda?

poslije poslije
prije prije
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 22:47 (draenei).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
draenei kaže..

 

edit: u prilogu je taj naš brzinski prtsc+paint te malo dodanog kontrasta u XnView-u.

dakle....zanima me.... bolje? ili lošije? ili isto, možda?

Po meni gotovo isto.
Malo je uklonjena mutnina s slike što je bolje, ali opet to treba i može bolje, po mom ukusu.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
16 godina
protjeran
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Evo par, jedna je za f1-ivo

Vatromet Vatromet
Pasji zivot Pasji zivot
Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Bellatrix kaže...
draenei kaže..

 

edit: u prilogu je taj naš brzinski prtsc+paint te malo dodanog kontrasta u XnView-u.

dakle....zanima me.... bolje? ili lošije? ili isto, možda?

Po meni gotovo isto.
Malo je uklonjena mutnina s slike što je bolje, ali opet to treba i može bolje, po mom ukusu.
pa ako je želja autora da slika bude 'što izvornija' onda je sasvim dovoljno malo ju 'pročistiti'  Neodlučan
zapravo, mislim da je dovoljna razlika među njima da bi se shvatilo šta sam htjela reći...

(i naravno da može i bolje, uvijek može i bolje. ti nam slobodno napravi to bolje, po svom ukusu, dokaži koliko dobro može biti ;) btw, možda si zaboravio uzeti u obzir utrošeno vrijeme, a valjda se iz napisanog vidi da je bilo minimalno. mada, sa svoje 2 sek utrošene na malo pomicanje kontrasta mislim da sam napravila puno bolji posao nego ti sa svoje recimo 4 sek utrošene na posvjetljivanje. jer šta si dobio? vedriju nijansu plave, izgubio detalje na oblaku, a kopno je i dalje magličasto što ovoj fotki ne pristaje i tog se zapravo treba 'riješiti')
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 23:32 (draenei).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice