Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

poruka: 11
|
čitano: 2.836
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

Uradio sam reinstalaciju windowsa al nikako ne mogu da nadjem koja mi je kraficka kartica pa ako moze neko da mi pomogne oko ovog problema :)

 

Po mogucnosti ako neko zna da mi da link od drivera ili barem koja mi je graficka pa cu probat da skinem :)

 

Hardware ids: PCI\VEN_1002&DEV_7146&SUBSYS_300018BC&REV_00

 

ja kolko sam mogao vidjet na google izlazi mi da je Radeon x1550 al koji god da skinem sa interneta nece ni da mi pokrene instalaciju uopste :(

 

zadnji sam skinuo: 10-2_legacy_xp32-64_dd_ccc (75.6MB) al nece ni da pokrene instalaciju :'( molim vas POMOC

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

A da procitas na samoj kartici sto pise?

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(
Bastardo kaže...

A da procitas na samoj kartici sto pise?

 evo sad cu otvorit kuciste pa cu pogledat :) tesko mi ide trazenje drivera preko interneta pa cu slikat graficku i poslacu da vi pogledate :) znam samo da instaliram sa cd-a al cd nema od ove graficke pa mi to prestavlja problem :(

14 godina
neaktivan
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

ATI RADEON X1300 / X1550 Series 

 

http://support.amd.com/en-us/download

 

 

 

I odaberi OS koji imaš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 13:58 (Leryan).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(
djshima kaže...
 

Hardware ids: PCI\VEN_1002&DEV_7146&SUBSYS_300018BC&REV_00

 

ja kolko sam mogao vidjet na google izlazi mi da je Radeon x1550 ...

 Vidiš, meni izlazi da je riječ o Radeon X1300 seriji. U svakom slučaju AMD nudi isti driver 10.2, a zašto ti se ne pokreće instalacija, e to je drugi par cipela.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(
Leryan kaže...

ATI RADEON X1300 / X1550 Series 

 

http://support.amd.com/en-us/download

 

 

 

I odaberi OS koji imaš.

 uradio sam sve ka na slici i skinuo taj drijver 10-2 xp 32 bit al i dalje nece :( uradio sam reinstalaciju jutros i instalirah sve ka i obicno sto radim. takodje sam instalirao service pack 3 i sve drivere od maticne al graficka nema sanse :( cak sam i sinoc isto uradio reinstalaciju al je bio isti problem pa reko da nije lose windows instaliran pa danas opet uradih reinstalaciju :(. recimo ako hocu da instaliram Glary Utilities istu mi gresku pokaze NSIS ERROR: Error Launching Installer :(. a probah da instaliram Microsoft .NET Framework 4 to cak nece nista ni da pokaze :/ samo se pojavi Run to kliknem a posle nista :/ a sto se tice Skype i mozile to sam normalno instalira :/. SAD UOPSTE NEMAM POJMA STA JE PROBLEM :/

9 godina
neaktivan
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

prva slika. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

a evo graficka kako izgleda 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 15:00 (djshima).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

Molio bih nekog da mi kaze koje igrice bih mogao igrat na ovoj grafickoj sa slike... Konkretno me zanima moze li ova  graficka kartica pokrenut Call of Duty II...? Unaprijed hvala :) :D

Dario98
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

Igre iz 1999. jer je kartica tad bila aktualna ili NES, SNES, Mega Drive, PS1 i jos hrpu emulatora.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2015 16:28 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Potrebna hitna pomoc oko graficke kartice :'(

Quake 2,3, Half Life, Dungeon Keeper 2, Unreal Tournament, Tomb Raider 1-4, Hitman codename 47, Gothic, Deus Ex, Max payne 2, C&C Red alert 2, Battlefield 1942, 

Ima dobrih starih igara koje vrijedi odigrat i dan danas a koje ce taj TNT vrtiti bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice