VGA bios flash amd 7790

poruka: 3
|
čitano: 987
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
VGA bios flash amd 7790

Imam grafiičku Gigabyte GV-R779OC-1GD te sam na stranim forumima pročitao da se može promijeniti bios te tako dobiti GV-R726XOC-1GD tj.amd260X.Na Gigabytovim stranicama 

specifikacije kartica su iste od količine memorije,vrste memorije(hynix),vrste gpu-a, u biti kartica je totalno ista samo je rebrand.Na GV-R726XOC-1GD je samo sticker preljepljen preko naziva 7790.Skinuo sam novi službeni bios za x260 s njihovih stranica no još nisam siguran da li će radit i s kojim programom najbolje da radim(ati winflash ili ??).Hvala svima unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
VGA bios flash amd 7790
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
VGA bios flash amd 7790

Ne bios sam skinuo sa gigabytovih stranica koji je namijenjen za 1 Gb verziju , ovo na linku je za 2 gb verziju to sigurno nebi dobro radilo,što se tiče dobitaka flashanjem pretpostavljam da će Amd podržati DX12 ali samo u seriji 2xx ,a hd seriju će staviti u legacy.E da još sa flashanjem bi dobio Hardware True audio jer je kartica rađena u GCN 1.1 tehnologiji a ne u 1.0.

Našao sam sadržaj na netu: http://www.techpowerup.com/forums/threads/i-managed-to-flash-7790-to-r7-260x-with-no-problems.199113/

ali neznam ako što pođe krivo da li mogu ponovo vratiti stari bios korištenjem integrirane grafičke koju imam na ploči.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice