Ova mi je dosadila zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 2.624
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ova mi je dosadila(gr.kartica)
pitanje

Htio bih kupiti neku PCI graficku (256MB-512mb)...do 500kn,koju predlazete.Koja je graficka pogodnija za igranje igara npr.512mb od 500 kn ili 256mb 500kn?

Te ako sada imam x 700 128....koliko ce mi poboljsati igranje...

thx

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 15:06 (Dalmatinac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ova mi je dosadila

za početak naslovi bi trebali biti malo konkretniji

 

drugo grafička kartica se ne rangira po količini memorije jer je npr nvidia 8500GT 512MB puno sporija od 8800GT 256MB

 

za oko 500kn najviše se isplati kupiti neku ATi X1950GT 256MB GDDR3 koje se nađu za oko 520kn

 

 

ako je tih 20kn problem onda možeš uzet ATi HD2600pro ali ona je sporija od X1950GT

 

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 14:29 (Wolverine_pce).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila

Powercolor Radeon HD 2600Pro PCIE, 256MB u vemilu 489 kn, do 500 naku najbolje, a sad koliko će ti poboljšati igranje- ako si bio loš do sada bit će i dalje s ovom karticom, ja vjerujem da je duplo bolja od x700 jer je ta kartica svojevrmeno bila loša, u biti preporodit ćeš se s ovom.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
lebo1 kaže...

Powercolor Radeon HD 2600Pro PCIE, 256MB u vemilu 489 kn, do 500 naku najbolje, a sad koliko će ti poboljšati igranje- ako si bio loš do sada bit će i dalje s ovom karticom, ja vjerujem da je duplo bolja od x700 jer je ta kartica svojevrmeno bila loša, u biti preporodit ćeš se s ovom.

 


X700 je bila u rangu sa nVidia GF6600 i to nisu nikako bile loše kartice. To je kao da za par godina kažeš da je HD3850 bila svojevremeno loša kartica

 

btw ima ih i za manje para

http://www.diskont24.com/product.php?productid=15414

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 14:39 (Wolverine_pce).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila

Bila je u cjenovnom rangu, po perfomansama je bila lošija, nije bila nekakav napredak, sad će vjerojatno ova tema odvesti na ko je bolji 3870x2 ili 8800. On kupuje novu karticu, ne zanima ga budućnost, a 3850 je viša klasa od x700, mislim loša je tolikao da se više o njima ne govori, ja imam  ati 9700 i nebi je mjenjao za tu, nisu ista kalasa ali je izašla 2-2,5 godine prije.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
autorov komentar

zelim odgovor,ne koja je bolja!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila

Do 500 kuna radeon 2600 pro.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
Dalmatinac kaže...

zelim odgovor,ne koja je bolja!

 

odgovor si i dobio u prvom postu.....
do 500kn uzmi ATi HD2600pro 256MB koje se nađu za oko 420kn
ako imaš koju kunu više uzmi ATi X1950GT 256MB koje se nađu za 520kn i puno su bolje od HD2600pro

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
16 godina
neaktivan
offline
Ova mi je dosadila

mislim da ti nije pametno davat 500 kuna za novu grafičku , radije kupi polovnu za 500 kuna , X1950pro  , 7900GS/GT , 8600GTS... malo pogledaj oglasnike

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
autorov komentar

NE POUZDAM SE JA U TO,MOZE CRKNUT SVAKI CAS,A NIGDJE PARA...OVAKO IGRAM NA SIGURNO,CJENA MOZE I DO 600-700 KN,JER BIH CLOCKIRAO CPU

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 16:49 (Dalmatinac).
16 godina
neaktivan
offline
Ova mi je dosadila

Zašto vičeš?

 

Onda uzmi ATi X1950GT 256MB

evo gdje ih ima za kupiti

 

 

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2008 16:57 (Wolverine_pce).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
Dalmatinac kaže...

NE POUZDAM SE JA U TO,MOZE CRKNUT SVAKI CAS,A NIGDJE PARA...OVAKO IGRAM NA SIGURNO,CJENA MOZE I DO 600-700 KN,JER BIH CLOCKIRAO CPU

 

 Pa dobro ljudi, sto je Caps Lock zapeo? Postanje s velikim slovima smatra se vikanjem i nepristojnim nacinom komunikacije.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
Dalmatinac kaže...

NE POUZDAM SE JA U TO,MOZE CRKNUT SVAKI CAS,A NIGDJE PARA...OVAKO IGRAM NA SIGURNO,CJENA MOZE I DO 600-700 KN,JER BIH CLOCKIRAO CPU

 

  Opet se dereš!
  Graficka  kartica ti  nema  nikakve  veze  sa  CPU  tako  da...  da  bi  overklokiro  CPU  što  uspiješnije  treba  ti  dobro  hlađenje,  dobra  maticini  i  rami. 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
autorov komentar

JE ZAPEO JE;)

Goran Racic kaže...
Dalmatinac kaže...

NE POUZDAM SE JA U TO,MOZE CRKNUT SVAKI CAS,A NIGDJE PARA...OVAKO IGRAM NA SIGURNO,CJENA MOZE I DO 600-700 KN,JER BIH CLOCKIRAO CPU

 

 Pa dobro ljudi, sto je Caps Lock zapeo? Postanje s velikim slovima smatra se vikanjem i nepristojnim nacinom komunikacije.

 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ova mi je dosadila
Dalmatinac kaže...

NE POUZDAM SE JA U TO,MOZE CRKNUT SVAKI CAS,A NIGDJE PARA...OVAKO IGRAM NA SIGURNO,CJENA MOZE I DO 600-700 KN,JER BIH CLOCKIRAO CPU

 

ako crkne imaš garanciju bože moj ... uostalom , tvoja stvar ...
a kakve veze ima procesor sa grafičkom ? - osim da ti treba što bolji procesor ako misliš imati jaču grafu ...
16 godina
neaktivan
offline
Ova mi je dosadila

Pošto je ovaj thread više puta prijavljen, i Dalmatinac i dalje krši pravila...........

 

 

 

CLOSED!!!


C2D@3360mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz@2,2V
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice