Kupujem novu graficku

poruka: 115
|
čitano: 13.777
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
preporuke za graficku

dajte mi neke preporuke za graficku do 1000 kn ....

 

Imam ovo :

 

Matična ploča - Biostar A770 A2G+

Procesor - AMD Athlon 7750 Dual Core , 2.70 GHz

2 GB RAM-a

 

PCI Express 2.0

trenutno imam ovu graficku : ATI Radeon HD 4550

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kupujem novu graficku
ako mozes nac jos 150 kuna uzmi jednu od ove dvi

GAINWARD GTX460 768MB GDDR5 192bit, PCI-X 2.0 x16, Core : 675MHz 1.157,01Kn

XFX HD5830 1GB DDR5 256bit, HDMI, 2xDVI, Display Port, DirectX11 1.150,01Kn

ako ne onda jednu od ove dvi
ASUS ENGTS450 DIRECTCU TOP/DI/1GD5, NVIDIA GeForce, GTS450 999,98Kn

Sapphire HD 5750 Vapor-X, 1GB GDDR5 128bit, Dual DVI + HDMI,PCIX 980,00Kn


 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Kupujem novu graficku

Neisplativo je kupovati išta skuplje od Ati 5770 ili 450 GTS jer sve jaće procesor neće moći pratiti(usko grlo) čak su i ove dvije prejake ali...... ukoliko se može ja bi uzeo nešto od spomenutog premda bi najbolje sjela neka

5670 1GB što bi bilo taman.

Sapphire 6950 1GB
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu graficku
 
0 10 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu graficku

LOL ... ove grafičke s njuškala su precijenjene više nego u nekim dučanima ;). Ak već kupujete iz druge ruke, kupite na forumu.

 

Ispod 1000kn su najisplativije redom (prema nabavi.net):

VTX3D HD5750 1Gb

Palit GTS450 1Gb

VTX3D HD5770 1Gb

 

Garantiram za VTX3D, s obzirom da je imam. Custom Tul corp. dizajn (PowerColor/VTX 3D/Force 3D/Club 3D). Odličan i tih Arctic Cooling Accelero hladnjak, dobar OC potencijal - osobito 5750 model.

Palit GTS450 je također custom dizajn, nek priča o tome tko je kupio. Najjeftiniji referentni je POV ili Zotac.

 

S obzirom da nije navedeno napajanje, pretpostavljam da je neki Kung-Fu krš. U tom slučaju bi HD5570 512MB GDDR5 ili HD5670 bilo siguran izbor. Nategnuto sa HD5750 koja vuče najmanje od ovih s dodatnim šest-pincem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 11:32 (stef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu graficku
Mozda budem imao priliku uzeti jeftino GTX570 ili 580 pa bili ona mogla na moj pc mislim nebi li bila overkill igrama na 1920x1080 rezi,samsung 2233,22".
Ostatak pc pod MOJ PC.
Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kupujem novu graficku

imam ti ja nvidiu gts450 golden simple tvornički overklokirana ima garanciju 2 godine nova 1100kuna u linksa pa ako želiš ponudi nešto na pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku
tpg kaže...
Mozda budem imao priliku uzeti jeftino GTX570 ili 580 pa bili ona mogla na moj pc mislim nebi li bila overkill igrama na 1920x1080 rezi,samsung 2233,22".
Ostatak pc pod MOJ PC.

 OT

Trebao biš overclockati taj quad na barem 3.00GHz.

A GTX570 i pogotovo GTX580 bi ti čak i onda bile lagani overkill.

Ja ti imam mrvu jači CPU od tvojega, isto quad procesor samo na 3.6GHz

i jedva da mi je dosta za HD6950.

A HD6950 nema šta tražiti pored GTX580

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
13 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku
stoncin3 kaže...
tpg kaže...
Mozda budem imao priliku uzeti jeftino GTX570 ili 580 pa bili ona mogla na moj pc mislim nebi li bila overkill igrama na 1920x1080 rezi,samsung 2233,22".
Ostatak pc pod MOJ PC.

 OT

Trebao biš overclockati taj quad na barem 3.00GHz.

A GTX570 i pogotovo GTX580 bi ti čak i onda bile lagani overkill.

Ja ti imam mrvu jači CPU od tvojega, isto quad procesor samo na 3.6GHz

i jedva da mi je dosta za HD6950.

A HD6950 nema šta tražiti pored GTX580

najvaznije je pitanje koliko je to jeftino jer ako je neka stvarno povoljna cijena nevidim razlog zasto je nebi vidio i osjetio bi jako veliku razliku...

 

15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku
Chemuriel kaže...
stoncin3 kaže...
tpg kaže...
najvaznije je pitanje koliko je to jeftino jer ako je neka stvarno povoljna cijena nevidim razlog zasto je nebi vidio i osjetio bi jako veliku razliku...

 

 Ja da sam na njegovom mjestu ne bih davao preko 1800 kuna na grafu sa tim procom. I još ktome neka ga ne clocka onda ne bih ni uzimao jače od HD5770.

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
stoncin3 kaže...
Chemuriel kaže...
stoncin3 kaže...
tpg kaže...
najvaznije je pitanje koliko je to jeftino jer ako je neka stvarno povoljna cijena nevidim razlog zasto je nebi vidio i osjetio bi jako veliku razliku...

 

 Ja da sam na njegovom mjestu ne bih davao preko 1800 kuna na grafu sa tim procom. I još ktome neka ga ne clocka onda ne bih ni uzimao jače od HD5770.

Kloknucu ga i onda ali moram uzeti i hladnjak neki,a za grafu to je za mene samo jeftino.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku

Mislim da taj q8300 ide na 3.00GHz bez problema-neće ti trebati hladnjak za overclock od 500MHz. Btw taj je jači od moga Q6600 samo ga klokni i uzmi si onda neku skupu grafu kad već imaš novaca

iako ja ne bih preko tih gornjih mainstream primjeraka kao štu su danas GTX560 ili HD6870. Ja imam nešto jaču grafu od te dvije možda 20% bržu i ne da mi proc ni na 3.60GHz dosta snage da iskoristi HD6950.

A i što će ti jače od toga. Ja sam ju uzeo povoljno po 2200 kuna  i odmah otključao u 6970.

Tako možeš i ti..

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
stoncin3 kaže...

Mislim da taj q8300 ide na 3.00GHz bez problema-neće ti trebati hladnjak za overclock od 500MHz. Btw taj je jači od moga Q6600 samo ga klokni i uzmi si onda neku skupu grafu kad već imaš novaca

iako ja ne bih preko tih gornjih mainstream primjeraka kao štu su danas GTX560 ili HD6870. Ja imam nešto jaču grafu od te dvije možda 20% bržu i ne da mi proc ni na 3.60GHz dosta snage da iskoristi HD6950.

A i što će ti jače od toga. Ja sam ju uzeo povoljno po 2200 kuna  i odmah otključao u 6970.

Tako možeš i ti..

Kloknucu ga,valjda se nece pregrijavati na stock hladnjaku,ako sad uzmem gtx560 i kloknem proc garantujes da cu imati bolji fps. da ne bacam pare u vodu bezveze.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
tpg kaže...

Kloknucu ga,valjda se nece pregrijavati na stock hladnjaku,ako sad uzmem gtx560 i kloknem proc garantujes da cu imati bolji fps. da ne bacam pare u vodu bezveze.

Naravno da ćeš imati, performanse će osjetno porasti.

 

Ali gledaj da klokneš to malo...

15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku

Barem na 3.00

Ja sam ga najprije tako dok sam još učio, poslije tj. sada ga držim na 3.60 sa Yasyom:P

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
stoncin3 kaže...

Barem na 3.00

Ja sam ga najprije tako dok sam još učio, poslije tj. sada ga držim na 3.60 sa Yasyom:P

Kloknobi ja njega da znam ,ali moracu to nauctiti nekako a neznam odakle da pocnem.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku

Postaj ovdje pa pitaj..

link

Već će se netko javiti tako sam i ja u početku bio plašljiv.

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
stoncin3 kaže...

Postaj ovdje pa pitaj..

link

Već će se netko javiti tako sam i ja u početku bio plašljiv.

Stvarno me prpa to raditi,bojim se da nesto necu s*ebati ali  prvo cu dobro prouciti. Kad u biosu ima neki milion opcija za overlock.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku

Ovisi koju MBO imaš.. ajde idemo tamo pa ću ti pojasniti kad već vidim da si zapeo!

xD

klik

Postavi pitanje..

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
13 godina
offline
Kupujem novu graficku

imam procesor amd x2 4400+ brisbane 2 gb ddr 2 kingmaxa maticnu plocu asus m2n68-am se 2 am2+ i planiram kupiti xfx hd radeon 6850 i novo napajanje za nju,,dali mi je isplato za ovu konfiguraciju??novi sam na forumu,,nemojte mi zamjerit ako san na krivu temu napisa

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
ne isplati se.

Jedino da proc clockas na negdje 3-3.2ghz ali to je nemoguce sa Brisbaneom/Windsorom.
MW2 : N'Dorphin // GRNDWR // HCTDM // HCSD // HCMSHPT
13 godina
offline
Re: Kupujem novu graficku

inace socket am2+ moze podrzat i neke jace procesore koliko znam,,,mozes li mi preporucit neki,,jer bas zelim tu grafu xD 

15 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu graficku

koja graficka mi se najvise isplati za 1000-1100 kn ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupujem novu graficku

HD5850 ili GTX460 jedino što će ti proc bit usko grlo za bilo koju od ove 2.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 1:13 (Balvan8).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Kupujem novu graficku
Balvan8 kaže...

HD5850 ili GTX460 jedino što će ti proc bit usko grlo za bilo koju od ove 2.

 Omg vidiš nisam ni znao da je taj model HD5850 samo 1100 kuna.

Dobro da sam se ja riješio svoje Sapphire na vrijeme pa dobio još 1600 za nju:P

Definitivno se ova GTX460 768 više ne isplati pored Radeona po ovakvoj cijeni!

Pa 5850 rasturi 460 768MB svugdje. Jači je oko 15-20%.

Još ga klokaš na 1GHz na Core i 1300 za memoriju..O.o

i want your horror i want your design cos youre a criminal as long as youre mine i want your love-i want your psycho your vertigo stick while youre in my room your baby is sick i want your love
15 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu graficku

ma nasao sam super graficku za malo para samo me zanima koliko mi wati treba za nju : GTS 250 ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku
SuMa kaže...

ma nasao sam super graficku za malo para samo me zanima koliko mi wati treba za nju : GTS 250 ...

Pa i nije baš super

 

Za 200 kn više mogao si imati 5850 koja je podere samo tako...

 

Što se tiče napajanja, 400W brand PSU će biti dovoljno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujem novu graficku

Ne da nije super, nego je užas za te pare -.-'

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1663451
15 godina
neaktivan
offline
Kupujem novu graficku

ajd nadi bolju za te pare :)

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice