Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

poruka: 6
|
čitano: 3.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

Zanima me gdje bih mogao nabaviti AGP grafičku karticu sa DVI izlazom koja bi stala u tanko desktop kućište. Stvar je u tome da je ona pločica koja dolazi na zadnji dio kućišta skoro duplo kraća od standardne. Sada unutra imam nVidiinu karticu, ali ima samo VGA izlaz, a htio bi ubosti neki veći LCD.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

Radeon 9250 ili GeForce 6200.  Mislim da nemaš ništa novije low-profile u AGP izvedbi...


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
RE: Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

Gledao sam baš te modele, ali problem je u tome što, iako su kartice niske i stale bi u kućište, imaju onu metalnu pločicu pune veličine. Dakle, preostaje mi, ili svijanje i rezanje pločice ili skidanje pločice sa kartice koju sada imam unutra, montaža na novu i pokušaj bušenja rupe za DVI konektor (ova ima samo VGA). Nije baš da mi se to radi, ako mogu naći nešto što tvornički stane unutra.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

Frend mi ima ovakvu 9250 mislim da od gigabyta, i uz nju je dobio i onu nisku pločicu. Samo odšaraviš visoku i metneš nisku!

 

uostalom, tko kaže da je ta pločica uopće potrebna Osmijeh


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
RE: Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

Pogledat ću dolazi li s njom i ta pločica. Uostalom, i to što kažeš, čemu pločica Smijeh

Hvala.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Low profile AGP grafička sa DVI izlazom

Mislim da low profile pločica košta 3-5kn, ima ih još za nabaviti po trgovinama... naravno, ako ti treba..


Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice