Problemi sa LTE/4G mrežom

poruka: 2
|
čitano: 12.700
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problemi sa LTE/4G mrežom

Pozdrav,

Zanima me ima li tko isti problem kao i ja, uglavnom imam xperiju z1 i kada postavim LTE kao preferiranu mrežu, 4g nikada nemože "uhvatiti".
Bude samo h+ i 3g u status baru, isto me dođe kao da mi je postavljeno na WCDMA/GSM.
Signal 4g-a nemože nigdje uhvatiti pa ni u Zagrebu i ostalim većim gradovima.
S tim što nemože uhvatiti 4g mobitel ostane bez signala uopće pa se nemože ni zvati.
Dakle sve normalno radi kada je postavljeno na WCDMA/GSM, samo mi nije jasno zašto su problemi sa LTE-om.
Imam instalirane internet postavke i ostalo.

Ima li tko kakav savjet možda??
Hvala 

kaikeXX
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi sa LTE/4G mrežom
kaikeXX kaže...

Pozdrav,

Zanima me ima li tko isti problem kao i ja, uglavnom imam xperiju z1 i kada postavim LTE kao preferiranu mrežu, 4g nikada nemože "uhvatiti".
Bude samo h+ i 3g u status baru, isto me dođe kao da mi je postavljeno na WCDMA/GSM.
Signal 4g-a nemože nigdje uhvatiti pa ni u Zagrebu i ostalim većim gradovima.
S tim što nemože uhvatiti 4g mobitel ostane bez signala uopće pa se nemože ni zvati.
Dakle sve normalno radi kada je postavljeno na WCDMA/GSM, samo mi nije jasno zašto su problemi sa LTE-om.
Imam instalirane internet postavke i ostalo.

Ima li tko kakav savjet možda??
Hvala 

 A da probaš stavit pod oznaku Lte izađeš i ugasiš i upališ i počne tražit mrežu. Često zna kad mob poblesavi kad neradi a nakon restarta proradi. Probaj. Ako si u kuči isto i može ometat višestruki zid  i probaj uz prozor ili može bitr da neki uređaji ometa signale. Ako ni to ne rješe može bit da s mobitelom nešto nije uredu. Da bi radila lte mreže , najbolje od nekog kolega koji ima usb stick na lte i to na lapu testirat po jačini signala.  

Nenad
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice