Iskustva s T-Com web shopom?

poruka: 37
|
čitano: 55.322
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Web shop

kakva su vaša iskustva sa kupovinom preko interneta u t-comu?? jel imate sreče da vam pošalju uređaj u onih obečanih 7 dana (maximalno kako je meni bilo rečeno), ili sve navlače za nos i to ide po preko mjesec dana???

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 10:13 (Bojica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Web shop

Iskustva su dobra, mobitel mi je stigao kroz 3 dana (u Zg sam), od dana kad si ga zaprimio imas 7 dana zakonski rok u kojem mozes raskinuti ugovor bez penala i ne mogu ti nista. Ja sam ti imao slucaj da su mi poslali neispravan uredaj, pa sam im se javio mailom (naravno zaprijetio raskidom) i odmah drugi dan su poslali city express doma da pokupe neispravan uredaj - nakon 2-3 dana mi je stigao drugi novi uredaj (takoder neispravan, valjda serija takva, inace rijec je o Z1). Ponovno sam im se javio, ponovili istu proceduru i dobio sam treci novi uredaj i naravno on je bio neispravan pa sam raskinuo ugovor (bez penala) pozivajuci se na taj rok od 7 dana. Znaci taj rok ti se racuna od dana kad si zaprimio zadnji uredaj, tako da ti savjetujem da dobro pogledas mob u prvih dan dva pa eto mozes se zaliti ako ne stima. Ukratko s webshopom pozitivna iskustva i dobra komunikacija.

 

Edit: Zaboravio sam napomenuti da sam prelazio sa Simpe na pretplatu, tako da je zato i dosta brzo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 13:05 (THomson).
13 godina
offline
Web shop

Naručivao sam dva HTC Desirea 610, jedan sa bonova na pretplatu, a drugi iz Vipa u T-Mobile na pretplatu. Ovaj prvi sa bonova na pretplatu je stigao u roku od 5 radnih dana, čeka se još kartica da stigne dok ovaj drugi još nije ni poslan, a rečeno je da će mi prvo stići kartica i da nakon dva dana odem na Tisak podići mobitel. Kartica mi je već poslana s tim da bi ova druga mogla malo kasniti jer sam neke ugovore morao potpisati i poslati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Web shop
Marko :D kaže...

Naručivao sam dva HTC Desirea 610, jedan sa bonova na pretplatu, a drugi iz Vipa u T-Mobile na pretplatu. Ovaj prvi sa bonova na pretplatu je stigao u roku od 5 radnih dana, čeka se još kartica da stigne dok ovaj drugi još nije ni poslan, a rečeno je da će mi prvo stići kartica i da nakon dva dana odem na Tisak podići mobitel. Kartica mi je već poslana s tim da bi ova druga mogla malo kasniti jer sam neke ugovore morao potpisati i poslati.

 

heh... meni su osobno 15.6. obrčali u roku od 10 radnih dana (radi povečane potražnje buduči da su svi raskidali ugovore pa im je samim time i drastično porasao promet) HTC desirea 610 bijeli, i onda sam 2-3x disađival SZK da di je zapelo, da bi mi rekli 11.7. da taj uređaj več jedno vrijeme nema u njihovoj ponudi, dali želim M8 mini za te pare i po tim uvjetima (šta sam naravno odmah prihvatio), i ispričali se i rekli da če 16.7. biti sigurno kod mene doma... da bih nazvao ja 16.7. navečer SZK da di je opet zapelo sa mojom isporukom i kad su provjerili koje sam uvjete sa njima dogovoril su se malo čudili, i nakon nekog vremena rekli da kako su mi mogli obečat M8 mini, da to oni također nemaju.... ali da bude došao do mene doma u naredna 2 dana... (ono... ok... nemaš uređaj ali ga misliš isporučit)... i danas taj drugi dan i opet sa toga ništa.... doslovno se osječam ko budala i magarac sa ove strane kojoj svašta obečaju a ništa ne ispune.... :(

 

 

 

@thomson

koje pa je za tebe onda loše iskustvo ako je ovo bilo dobro da ti 3x pošalju neispravan mobitel??? XD XD XD

 

 

 

btw... da nebudem toliki cicija, par puta sam preko njih naručival i sve je bilo super i sve je došlo kroz 3-4 dana.... ali ovo me sad več JAKOOOO živcira........

 

13 godina
offline
Web shop

Ja sam naručivao i bijeli i plavi, plavi je stigao, a bijeli se čeka. Ne znam kakav im je to web shop malo ima proizvoda pa nema pa opet ima i onda nema. Ja kada sam počeo naručivati plavi dođem do pola narudžbe i nije htjelo dalje i idem ja lijepo na njihovu stranicu kad ono mobitel prodan. Hahah.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Web shop
Marko :D kaže...

Ja sam naručivao i bijeli i plavi, plavi je stigao, a bijeli se čeka. Ne znam kakav im je to web shop malo ima proizvoda pa nema pa opet ima i onda nema. Ja kada sam počeo naručivati plavi dođem do pola narudžbe i nije htjelo dalje i idem ja lijepo na njihovu stranicu kad ono mobitel prodan. Hahah.

 

 

valjda netko u međuvremenu pokupio posljednji uređaj... tako da očito nisi imao sreče... i ajd... to još može proć... ali kad ti osobno obečaju jednu stvar i nakraju se ispostavi da nema toga... e onda je malo problem

bar po mom mišljenju..

13 godina
offline
Web shop

Meni su jučer rekli da će mi taj dan doći kartica i nije došla. Komedija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Web shop

S obzirom da gledamo rad webshopa, dobro je iskustvo jer su odradili sve kako treba.. jbg nisu oni krivi sto Sony ima neispravne uredaje..

13 godina
offline
Re: Web shop
THomson kaže...

S obzirom da gledamo rad webshopa, dobro je iskustvo jer su odradili sve kako treba.. jbg nisu oni krivi sto Sony ima neispravne uredaje..

 

 

dobro... slažem se... nisu oni krivi... evo recimo... uzeo mami mobitel preko web shopa (ispunio formular u utorak oko 2h navečer), uređaj je došao u subotu u 11h doma...

i sad mi tek postaje glupo zaky ja imam tako loša iskustva na svome osobnome broju sa njima.... :( :( :(

i da budem iskren... uzeo sam samo mobitel jer me interesiralo dali su inače tako spori ili opčenito fakat dostave unutar 7 radnih dana kako obečavaju.... :D

14 godina
offline
Re: Web shop
Ja imam jako loše iskustvo koje još uvijek traje, evo par sshotova sa facea,

pozz svima
13 godina
offline
Web shop

Zorane, mom tati je HTC dostavio City Express ali bez kartice. Danas je otišao u T-Centar i dali su mu tu novu karticu ali ne znam kakva je to sad fora da se tamo mora ići po stvar koja mi se trebala pojaviti ispred vrata. Moja mama je naručila isti taj HTC ali bijeli i isto je prenosila broj iz Vipa u HT na pretplatu i ne znam što da vam kažem. Ugovore je potpisala i poslala, a od mobitela i kartice ni traga. Nju je nazvao jedan gospodin iz web shopa (dan nakon narudžbe) i rekao kako će mobitel dostaviti Tisak paket i da mu kaže na koji Tisak želi da joj se dostavi mobitel te da ode pitati za paket 2 dana nakon što dode kartice ali ništa od toga. Vip je još uvijek nije isključio iako je zahtjev predan prije jedno 7 dana. Već sam im na chatu postao dosadan i biti ću još dok ne dobijem taj drugi mobitel i karticu.

 

Ovo je zadnji puta da kupujem nešto preko njihovog web shopa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 22:06 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Web shop

Slažem se, nikad više...

13 godina
offline
Web shop

jeeee... još uvjek ništa... prošlo več 6 tjedana...... jako su brzi i ažurni... i naravno... sad opet nemaju uređaj u ponudi... :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Web shop

Mama sutra treba biti prebačena na HT, a kartice još nema. Dajem im rok do 15h, a ako ni onda ne dođe opet ću im se javiti na chat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 10:12 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Web shop
Marko :D kaže...

Mama sutra treba biti prebačena na HT, a kartice još nema. Dajem im rok do 15h, a ako ni onda ne dođe opet ću im se javiti na chat.

 

bio sam danas u tcomu i rekli su mi da je chat 0 bodova... pošalju ti da nisu mogli da če sad rješiti u najbržem mogučem roku, a ustvari je kroz jedno uho nutra a kroz drugo van... jedino direkt pismeni prigovor njima i to je to....

tako sam ja danas napravil... odnosno da budem iskreni...

prvo sam ih nazval i rekli da M8 mini neče više dobivati i ponudili su mi HTC 610 plavi (opet), uz plan za surfanje L (160kn) za 498kn uređaj... šta sam ja naravno odbio bez ikakvoga razmišljanja jer su mi trebali poslati M8 mini mjesečna rata sa svime nutra 140kn/mj i mobitel samo 398kn.. (jači, brži, kvalitetniji za manju mj pretpaltu i nanje para za mob jednokratno)

13 godina
offline
Web shop

Chat je stvarno 0 bodova. Na telefon je čovjek rekao kako se mobitel šalje dva dana nakon što se dobije kartica, a ovi iz chata kažu da ću prvo dobiti mobitel pa karticu. Ja ovo ništa ne kužim.

 

Rekli su mi da se sutra opet javim na chat ako mobitel nije stigao na Tisak.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 17:20 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Web shop

Nikad više neću kupiti preko web  shopa niti ću biti na tcom mreži, iamo sam vrlo negativno iskustvo i to mi je dovoljno da ih prekrižim zauvjek...

12 godina
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Jedini problem koji sam imao je taj što su mi poslali SIM karticu uz mobitel (Lumia 625), a koja uopće nije bila aktivirana, pa se 2 dana hodalo sa dva različita mobitela, dok se netko nije sjetio aktivirati.

 

Samo treba biti uporan, pa ako treba i zvati svaki dan.

 

Zoki B, stvarno teška glupost se dogodila, no, mislim da si napravio jednu grešku (bez ljutnje), a to je što si prepisku s njima vodio preko fejsbuka i chata.

Za takve ozbiljne stvari (koliko god se oni hvalili tehničkom podrškom preko neta i preko socijalnih mreža), rješenje je ili T - Centar, ili ako je isti predaleko, SZK,

kako je netko ispod naveo, obaveznim snimanjem razgovora ili zapisivanjem vremena razgovora, pa da se na isti možeš pozvati.

 

Preostaje ti samo nadati se da će s drugom mrežom biti manje zafrkancije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskustva s T-Com web shopom?

Ne bi se složio, tcentar nema ništa s web prodajom, samo te lagano otpile...
Također, SZK je govorio da se javim na web chat, oni na mail chat, mail chat na tehnička podrška i tako stalno u krug, napravili su zaheb i to solidan, jer u konačnici mi koji smo uzeli tada g3 dobili smo ga za 800kn inicijalno i 40kn mjesečno na 24rate, što iznosi 1760kn a toliko nije niti na njuškalu,i da ne govorim opciju flat za 0 kuna, te usb stick koji ide i u android mob i u pc(10$ al toga je dato brdo)
Spušili su 1500kn po telefonu, 100 telefona je 150k kuna, a dobio sam info(jer radim u sličnoj branši i imam velik krug poznanika), da su prodali cca 1000 telefona, lako je izračunati gubitak onda, i lako je zbrojit da su htjeli na neki način ili naplatiti tih 1500kn ili nas prisiliti da odustanemo, i da raskinemo ugovore, to im je milju i pol kn gubitak...

 

Što bi se ljutio na to što si komentirao, pa svatko ima pravo na svoje mišljenje :)

Sve ali aposlutno sve šo sam s njima imao, bilo koji chat, SZK i ostalo, sve imam dokumentirano i sve audio zapisano, i opet ponavljam nikad više kod njih..

 

Na tele 2 sam bio preko 6 godina, uvjek sve ok, vip 2 godine sve u redu, ovo je užas bio živi, al opet to je moje iskustvo, preko webshopa nika više također,

 

pozz

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2014 15:56 (Zoki B).
13 godina
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Jučer stigao mobitel na Tisak. Još se čeka kartica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.8.2014 15:53 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

heh... danas su mi jaku uljepšali dan...

kad sam zvao SZK i stavili me na čekanje jer su ih oni direktni išli kontaktirati, bilo im je rečeno da oni sve uređaje dostave unutar 14 dana, te če tako i moj biti unutar 14 dana i da se malo strpim radi toga....

a ja evo.. čekam 50+ dana..... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Danas dođe mami kartica i pogodite. Umjesto NanoSIM oni su poslali običnu SIM karticu u kojoj je mala MicroSIM. LOL! Otišli u T-Centar i dok smo došli kući nova kartica je već bila aktivirana {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Odlicno iskustvo i brza dostava, odlicna komunikacija putem chata sa sluzbom za korisnike.. Naručen LG G Flex na novi ugovor u petak 1.08., poslan 4.08 u ponedjeljak i stigao u srijedu 6.08... s obzirom da je bio vikend i jedan neradni dan između bilo je brzo.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Poštovanje tko pročita ovaj post, nadam se da ću uspijeti dobro objasniti o čemu se radi jer više niti ja ne shvaćam NIŠTA :

 

02.07.2014. godine naručila sam putem webshopa mobilni uređaj i prijela s VIP-a na T-MOBILE mrežu ! 10.07.2014. sam poslala svu moguću dokumentaciju i primila e-mail da će 15.7. biti aktivna kartica koju ću primiti poštom i od tog dana je potrebno 5 - 7 radnih dana da primim uređaj ! 

 

Sve je bilo kao po planu, SIM kartica zaprimljena, stavila je u svoj stari telefon i koristim je ! 5-7 radnih dana prolazi, odgovora nema, telefona nema pa nema ! Pošaljem im mail, žao nam je sačekajte korekciju cijene, čekam, čekam, šaljem mailove, kontaktiram webshop chat, službu za korisnike, netko kaže uredjaj je poslan, drugi kažu uredjaj nije poslan...

 

Do dana današnjeg ONI NEMAJU informaciju gdje je uređaj, iz službe mi javljaju da je telefon poslan, da sam ga ja navodno preuzela, a iz webshopa još uvijek nemaju tu informaciju, tj. nemaju broj paketa, paket je nepostojeći !!!

 

Znači služba mi kaže poslali smo Vam paket TISKOM ( TISAK glavni - gdje zaprimaju pakete ), nikad na moje ime nije paket zaprimio, webshop kaže poslano ALI BEZ DA IMAJU PODATAK O BROJU POŠILJKE !! 

 

Šta bi Vi napravili na mojem mjestu ? Ljubazna sam i kulturna i dalje s njima, dok mi ne pukne film ! Imam sve njihove mailove, isprike, izvinjenja na kašnjenju, od 23.7. 28.7. 1.8. 3.8. itd....

 

 

Ima netko kakav savjet šta da radim ? 

 

Zahvaljujem

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskustva s T-Com web shopom?
Vanda1711 kaže...

Poštovanje tko pročita ovaj post, nadam se da ću uspijeti dobro objasniti o čemu se radi jer više niti ja ne shvaćam NIŠTA :

 

02.07.2014. godine naručila sam putem webshopa mobilni uređaj i prijela s VIP-a na T-MOBILE mrežu ! 10.07.2014. sam poslala svu moguću dokumentaciju i primila e-mail da će 15.7. biti aktivna kartica koju ću primiti poštom i od tog dana je potrebno 5 - 7 radnih dana da primim uređaj ! 

 

Sve je bilo kao po planu, SIM kartica zaprimljena, stavila je u svoj stari telefon i koristim je ! 5-7 radnih dana prolazi, odgovora nema, telefona nema pa nema ! Pošaljem im mail, žao nam je sačekajte korekciju cijene, čekam, čekam, šaljem mailove, kontaktiram webshop chat, službu za korisnike, netko kaže uredjaj je poslan, drugi kažu uredjaj nije poslan...

 

Do dana današnjeg ONI NEMAJU informaciju gdje je uređaj, iz službe mi javljaju da je telefon poslan, da sam ga ja navodno preuzela, a iz webshopa još uvijek nemaju tu informaciju, tj. nemaju broj paketa, paket je nepostojeći !!!

 

Znači služba mi kaže poslali smo Vam paket TISKOM ( TISAK glavni - gdje zaprimaju pakete ), nikad na moje ime nije paket zaprimio, webshop kaže poslano ALI BEZ DA IMAJU PODATAK O BROJU POŠILJKE !! 

 

Šta bi Vi napravili na mojem mjestu ? Ljubazna sam i kulturna i dalje s njima, dok mi ne pukne film ! Imam sve njihove mailove, isprike, izvinjenja na kašnjenju, od 23.7. 28.7. 1.8. 3.8. itd....

 

 

Ima netko kakav savjet šta da radim ? 

 

Zahvaljujem

 

 

 

 

prigovori@t.ht.hr

 

i čekaj 14 dana da ti odgovore i oni če morati rješit stvar... oni su jedan od najviših stupova za prigovor.... ja sam poslao prigovor za svoji slučaj (od sredune 6.mj čekam) i sad samo da prime i da riješe to....

9 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s T-Com web shopom?

Izvinite, ali Vi i dalje čekate od sredine 6. mjeseca ???? 

13 godina
offline
Re: Iskustva s T-Com web shopom?
Vanda1711 kaže...

Izvinite, ali Vi i dalje čekate od sredine 6. mjeseca ???? 

 

 

Vi?? samo ja od sredine 6. mjeseca... pismeni prigovor sam poslal prije 8 dana... a kako je rok od 14 dana imaju još par dana da to riješe... moja je greška da nisam prije poslal pismeni prigovor... to mi je rekao dečko koji radi u jednome tcentru da samo pismeni prigovor rješava sve pobleme.... jer oni su dosta visoko nadređeni i maju najviše ovlasti...

 

meni su osobno jučer obečali telefonski da su mi poslali uređaj i da če u petak biti u mojim rukama, a ironije li, iz prve ruke znam da nisu poslali.... i znam da sutra neče bit u mojim rukama....

ali ono... i dalje je tu taj pismeni prigovor pa da vidimo šta se bude riješilo...

12 godina
neaktivan
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Jucer sam narucio mobitel preko webshopa i danas me zovu da ne mogu ipak dobit mobitel bez trajnog naloga jer im nisam pouzdan(bio sam na bonove). Jel imao tko takva iskustva i kaj mislite kolko cu cekat sad te novce koje sam dao za uredaj?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iskustva s T-Com web shopom?

Ja od jucer motrim jedan uredaj i kada hocu naruciti pise "uskoro dolazi", a za par sati kada nisam u mogućnosti je u ponudi.

 

Tako par puta, u 9 ima u 10 nema, u 11 ima, u 12 nema.

 

Sad cekam da se pojavi{#}

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskustva s T-Com web shopom?
Crofarmer kaže...

Jucer sam narucio mobitel preko webshopa i danas me zovu da ne mogu ipak dobit mobitel bez trajnog naloga jer im nisam pouzdan(bio sam na bonove). Jel imao tko takva iskustva i kaj mislite kolko cu cekat sad te novce koje sam dao za uredaj?

 

 

ja kad sam uzimal prije otprilike 3-4 godine preko trajnog naloga bio sam student "bez primanja" i nisu me ništa pitali... samo su rekli ako ne prođe 6 računa preko naloga da mi dolazi 200kn na naplatu (taj popust koji se dobi preko naloga)

 

 

btw.... danas sam opet zvao u TCom.... i vidi čuda... kraj tolikih kontakata i svega... veli mi neka cura na telefonu da vidi da sa njima kontaktira još od sredine 6.mjeseca, ali da do sad nije nigdje vidjela da su mi trebali neku uređaj isporučit... i ja se sad pitam... ko je tu sad lud... :(

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice