Huawei honor 8

poruka: 103
|
čitano: 52.337
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8
sseennoonn kaže...
Did12 kaže...
Honor 8 sa 32GB kosta 300eur, a verzija sa 64GB više od 400. Zar je moguće da dodatnih 32GB RAM diže cijenu za 30%?! Ovakav slučaj nisam nigdje vidio...

 a ja siroće imam 16gb ram-a u PCu :( kuda su otišli ti kinezi jbt zivot

 Mješaš kruške i jabuke. Honor ima 4gb rama, a 32GB interne memorije...

8 godina
offline
Huawei honor 8
Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Pardon, zeznul sam se. Ne radi se o RAMu, već o internom prostoru za pohranu. Uglavnom, ne vidjeh nigdje da je 64GB model za 100eur skuplji od 32GB
14 godina
offline
Huawei honor 8

Pozdrav... ima mozda itko da je stavio nougat,nemogu nigdje naci info da li mogu u 7.0 stavit SD karticu kao primarnu kao na MM?

 

Ako nekoga zanima nesto o mobitelu neka pita,budem odgovorio cim prije mogu...LP

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 19:46 (mariocroatia78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei honor 8

Mogli bi mi aktivirat malo ovu temu,posto nas nema previse sa honorom 8,znaci nesto kao tipa,kako ste zadovoljni,sta vas smeta i sta bi zeljeli vidjeti u buducim nadogradnjama,i naravno ako je netko nasao neku kvalitetnu masku ili zastitu za staklo,neka podijeli linkove i kako je zadovoljan sa proizvodom,tesko je naci za sad neko dobro temperirano staklo,jel vecina pokriva samo 80-85 posto ekrana zbog 2.5d stakla...

 

Ovo sam ja nasao...

 

https://www.amazon.com/gp/product/B01IT1O99O?ref%5F=oh%5Faui%5Fdetailpage%5Fo00%5Fs00&redirect=true&psc=1&pldnSite=1

 

https://www.amazon.com/gp/product/B01LXTOP5X/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=tecdoutwitdon-20&camp=1789&creative=9325&linkCode=as2&creativeASIN=B01LXTOP5X&linkId=2efcd8c36f036b4eac7eaf6ac950de1d

 

https://www.amazon.com/Huawei-Gift-Box-Adapter-Micro-USB/dp/B01M2ZXQ5C/ref=sr_1_18?tag=androidcentral00-20&ie=UTF8&qid=1483745713&sr=8-18&keywords=huawei&ascsubtag=UUacUvbUpU5634150

 

https://www.amazon.com/Spigen-Rugged-Resilient-Absorption-Huawei/dp/B01LXTROW1/ref=sr_1_4?tag=androidcentral00-20&s=wireless&ie=UTF8&qid=1481006445&sr=1-4&keywords=Honor+8+case&ascsubtag=UUacUvbUpU5594865   za ovo vecina govori da je najbolje...

 

https://www.amazon.com/gp/product/B01L5LSJYG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?tag=androidcentral00-20&ie=UTF8&psc=1&ascsubtag=UUacUvbUpU5490996

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 20:22 (mariocroatia78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8

pOzz,ja sam našao full staklo i to tu u HR ,stavio nougat još prije skoro pa mjesec dana,radi sve savršeno i sve izgleda puno lijepše....

 

 

ps smijem se frendu koji je kupio samsung s7 pa ni dan danas još nije dobio update na nougat 

14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
lazicki88 kaže...

pOzz,ja sam našao full staklo i to tu u HR ,stavio nougat još prije skoro pa mjesec dana,radi sve savršeno i sve izgleda puno lijepše....

 

 

ps smijem se frendu koji je kupio samsung s7 pa ni dan danas još nije dobio update na nougat 

 Pozz,imas kakav link za to staklo....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Prqtim mobitel vev duze vremena, od prvog dana citam najbolje za njega, doduse smatram Huawei kao jedan od najboljih proizvodjaca mobitela, i sam imam njihov Nexus, imao sam prilike testirati Honor i stv je brz, fluidan, kamera odlicna, stv su za tu cijenu napravili mob koji im rijetko koji moze konkurirati.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

pozdrav svima imam pitanje.Zašto mi se Huawei honor 8 zagrijava jako brzo a kupljen je prije 2 dana 1.dan je bilo sve super a 2.dan jako se počeo zagrijavati a koristio sam ga 2 min.hvala na pomoci unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Nesto ti u pozadini radi,najvjerovatnije kamera,provjeri malo.... zakljucaj aplikacije koje ti nisu vazne da se gase dok zakljucas ekran... kod mene sve 5,pozdrav!

8 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Dje poruciti Honor 8 Lte? Najjeftinije sto sam nasao je 255 dolara. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
CharlessS kaže...

Dje poruciti Honor 8 Lte? Najjeftinije sto sam nasao je 255 dolara. 

 Ako ne placas carinu onda je to super cijena...na njusci su oko 2300kn nadalje....ducan 2800..pozz!

15 godina
offline
Huawei honor 8

Dosao Nougat na Bonbon, mob kupljen u tele2... tek sam danas skinuo pa jos ne mogu nist reci

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei honor 8

Zanima me je li mobitel nudi opciju spremnja broja na SIM karticu?? Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei honor 8

Od jučer sam vlasnik novog Honora 8. 

 

Mobitel se napuni za nekih 1h30 minuta do 100%. Kamera je vrlo dobra, za moje osnovne potrebe je i više nego odlična. Mobitel je fluidan, brz, nema trzanja, budući da ne igram ove nove igrice, tu nemogu ništa reći, no sve u svemu mislim da je dobra kupovina za cca 2300-2500 kn koliko ljudi traže na njuškalu. 

 

Ono što je za mene novost je sigurno usb type C, kojeg nisam do sada imao na starom LG G2 i prijašnjim mobitelima. Tako da ću si morati naručiti još jedan typeC punjač za svaki slučaj jer putujem dosta često pa da onog svog originalnog nebi negdje zaboravio. Inače sam imao običaj imati dodatan punjač u putnoj/poslovnoj torbi.

 

Dosta ostaju prsti na zadnjem dijelu mobitela, no to će biti uskoro riješeno sa gumenom maskicom.

 

Sve u svemu ocjena za mobitel je odličan.  

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Nudi spremanje broja na sim
16 godina
offline
Huawei honor 8

Preporuka za zamjenu prednjeg stakla? Razbio se prilikom pada. :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei honor 8

Vlasnici Honora kakva vam je baterija? Na internetu se nalaze poprilično oprečni testovi.. Negdje izdrži manje od 4 sata on-screen,a negdje govore da je dosta dobra tako da mi je najbolje tu pitati

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8

Ovo jedan primjer .. to uveliko ovisi što radiš na mobu i o kvaliteti signala gdje ga koristiš

 

10 godina
offline
Re: Huawei honor 8
Razocaran sam androidom 7 na ovom telefonu te huaweiovim updateovima za njega.

- Baterija je dosta slabija nego na mm
- Smart key funkcije otkazu poslusnost 2 od 10 puta
- Kamera zablokira cesto kad se ide prebaciti sa straznje na prednju i obratno
- security patch je od 1.12.2016

U svakom slucaju cu napravit downgrade na mm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei honor 8
thebatman kaže...
Razocaran sam androidom 7 na ovom telefonu te huaweiovim updateovima za njega.

- Baterija je dosta slabija nego na mm
- Smart key funkcije otkazu poslusnost 2 od 10 puta
- Kamera zablokira cesto kad se ide prebaciti sa straznje na prednju i obratno
- security patch je od 1.12.2016

U svakom slucaju cu napravit downgrade na mm

 Meni je bas super i app drawer na emui,wi fi mi puno bolje sada radi,jos par opcija,sa smart key nikad problema kao ni sa kamerom,jedino je baterija nesto slabija  ali generalno zadovoljan.... neznam jel si napravio factory reset nakon update na Nougat,svugdje se to preporuca...

11 godina
offline
Huawei honor 8

Pozdrav svima,imam možda jedno banalno pitanjce,kakav je taj Huaweijeva verzija androida?jel imate problema sa kašnjenjem notifikacija ,da li ima kineskih aplikacija koje se nedaju izbrisat i slično.

Trenutno imam Meizu pa sam malo isfrustriran sa time i želio bi to izbjeć u svakom slučaju sa novim mobom,a ovaj mi se jako sviđa.

Hvala 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
evang kaže...

Pozdrav svima,imam možda jedno banalno pitanjce,kakav je taj Huaweijeva verzija androida?jel imate problema sa kašnjenjem notifikacija ,da li ima kineskih aplikacija koje se nedaju izbrisat i slično.

Trenutno imam Meizu pa sam malo isfrustriran sa time i želio bi to izbjeć u svakom slučaju sa novim mobom,a ovaj mi se jako sviđa.

Hvala 

 

Na Honor 8 nemaš tih problema sa  firmware ..sve je evropsko i nema kineskih aplikacija ( bar ne u samom rom-u ) ,osim ako ih ti ne instaliraš sam

Nije ti to kao na tom Meizu … niti kako na većini ostalih kineskih mobitela koji su uglavnom predviđeni za Indijsko i Kinesko tržište i ostala tamo neka istočna tržišta … a Europa im je zadnja rupa na svirali ( osim par većih zemalja)

Huawei je po tom pitanju korektan ,a sad se tome prilagođava i Xiaomi koji je dodao i naš jezik u stable rom  i izbacio sve Kineske aplikacije

I ne , nema kašnjenja obavijesti   ( bar ja nemam i oni koje poznajem a imaju taj uređaj )

11 godina
offline
Huawei honor 8

Nakon par dana istraživanja uzeo sam jučer mob i oduševljen sam.

Fizički jako lijep,nadogradio sam odmah na 7icu i emui5 sve radi,bez prigovora.

Uzo sam crni mob i crnu ranku maskicu tak da se skoro pa uopće ne kuži.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei honor 8

Neki dan uzeo Honor 8 Sapphire blue, mob je jednostavno predivan, baš sam hepi...opremio ga spigen liquid crystal maskicom 

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei honor 8

Njub pitanjce,za šta služe rupica i nekakav senzorić na gornjem bridu telefona?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Bok ekipa! 

 

Može preporuka tj. pomoć pri odabiru moba? Xiaomi mi5, honor 8 ili P2? 

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.5.2017 2:26 (montana).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Mikrofon i ir blaster(infracrveni senzor, koristis ga kao daljinski)

10 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Preporuka neke maksice za honor 8?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei honor 8
Raskolnjikov kaže...

Preporuka neke maksice za honor 8?

 ja sam uzeo bijeli honor i kupim najobicniju providnu maskicu, jer grijeh je ovako lijep mob staviti u nesto neprovidno.

volim sto vole mladi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice