Huawei Mate 8 - Rasprava

poruka: 267
|
čitano: 58.408
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Ja ga nabavila

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2016 8:49 (janna85).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
janna85 kaže...

Ja ga nabavila

 Ja nisam!!

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
janna85 kaže...

Ja ga nabavila

E ti si žena 

R36 kaže...
janna85 kaže...

Ja ga nabavila

 Ja nisam!!

LOSER 

 

Krajnje vrijeme je da ga nabaviš.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

LOSER 

 

Krajnje vrijeme je da ga nabaviš.

 

Tek sad vidim na kojem sam gubitku 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Haahhaahhahahah..mislila sam na Huawei mate 8...
Na njemu je android 6.0.. I sada mi nudi jos jednu nadogradnju ..zna li tko kakve su promjene?
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
janna85 kaže...
Haahhaahhahahah..mislila sam na Huawei mate 8...
Na njemu je android 6.0.. I sada mi nudi jos jednu nadogradnju ..zna li tko kakve su promjene?

Samo ga ti nadogradi, a mislim da ti promjene pišu kada odabereš nadogradnju prije download-a.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Da,build B152...

Google now on tap,zigurnosne zakrpe i optimizacija potrosnje baterije.

Postoji hrpa novih nadogradnji,ali jos ne za nasu regiju nazalost.
Najnoviji je B180...;(
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

A doći će i taj build B180 jednog dana do nas. Ne znam šta su popravljali jer uređaj radi odlično. Samo neka nastave sa dobrim poslom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Jeste li stavljali koji drugi launcher... Koji? Koje boje je Vas mob? I ima li na fb gdje kakva grupa nas koji koristimo ovaj mob?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Nova launcher i Glim lite ikone.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Eto i dalje sam fasciniran baterijom. Dati ću par screen-ova da se vidi. Uglavnom mob mi je izdržao 58h i 20 min bez punjača ili ti skoro 2 i pol dana OMG sa konstantno upaljenim mobilnim internetom (spajao sam se na wlan možda na 5 min.) SOT je bio 4h i 12min koje je malte ne sve bilo za igranje igara i koji razgovor (ali onda ekran nije upaljen), s time da računate da je mob bio bez punjača 2 i pol dana, što znači da bi u jednom danu SOT lagano mogao doći i do 5 i pol sati. Uglavnom mob je čista perverzija, sve ide glatko i bez ikakovih trzanja. Jednostavno sam oduševljen. Imao sam hrpu premium uređaja, ali niti jedan me nije ovako oduševio

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava

Da se i ja malo pohvalim. Mate 8 je brutala telefon, baterija prvenstveno.

 

Svjetlina na 57%, gledanje serija, surfanje i telefoniranje.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Gdje u Zagrebu kupiti neki bolji case za ovaj veliki mobitel? Može i preko weba al da je iz hr, neda mi se čekati ove kineze.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Da podignem temu malo, baš sam malo gledal taj mob, onak na prvu, mob je odličan..

 

A performanse su u razini sadašnjih flagšipova (S7, G5) jedino je gpu slabiji..

Cijena je odlična, oko 3tkn..

 

Onaj koji je fotografski nastrojen, ne bu se puno usrećio sa Mate 8, bar prema pročitanom..

 

Sveukupno gledajući, pun pogodak, veliki ekran, velika baterija i primamljiva cijena..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
zvonac kaže...

Da podignem temu malo, baš sam malo gledal taj mob, onak na prvu, mob je odličan..

 

A performanse su u razini sadašnjih flagšipova (S7, G5) jedino je gpu slabiji..

Cijena je odlična, oko 3tkn..

 

Onaj koji je fotografski nastrojen, ne bu se puno usrećio sa Mate 8, bar prema pročitanom..

 

Sveukupno gledajući, pun pogodak, veliki ekran, velika baterija i primamljiva cijena..

Ma mob je i na drugu  odličan.

Da jedino je GPU i kamera slabija od današnjih flagship-ova (S7, G5 i HTC 10) što je za cijenu od oko 3000 kn na njušci super prihvatljivo. Ako kamera ne mora biti ono ultra super i ekran od 6" nije prevelik nema boljeg moba za te pare. 

Po mom skromnom mišljenju bolju bateriju sa tako jakim hardwre-om nećeš naći nigdje.

Inače moram prokomentirati i novi update firmware-a B170 kojeg sam nadogradio prije par dana i baterija je još brutalnija i bolja. Znači mob je upaljen 32h i SOT je 1h i 40 min, a ja imam još 67% baterije, pa ne možeš vjerovati.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
nema veze sto je GPU nazivno slabiji jer pokrece manju rezoluciju u odnosu na konkurenciju...
uglavnom po nicemu bitnom ne zaostaje za konkurencijom....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Eto mene sa novim podacima o brutalnoj bateriji na firmware-u B170 uz koji ću priložit i slikice. Znači mob mi je bio konstantno upaljen 3 dana (72h) i imao sam 4h i 21 min SOT-a (nisam ga baš kroz te dane nešto previše maltretirao) i došao sam do 9% baterije. Pa šta reći nego čista perverzija. Huawei kapa do poda. Bolji mob nisam ikada imao i što se baterije i što se performansi tiče

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Baterija je prava madafaka.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Da malo oživim temu o ovom odličnom uređaju. Pošto firmware-ovi izlaze za ovaj mob ali baš i ne dolaze OTA. Većina vjerojatno ima firmware verzije B170, ali zadnji službeni je je B320 kojeg svi hvale i da još k tome znatno poboljšava kameru. Tako sam ja malo preduhitrio Huawei sa čekanjem tako što sam skinuo navedeni firmware sa web stranice gdje sam odabrao drugi link (NXT-L29C432B320) jer je to moja oznaka uređaja (ovo podebljano) vi vidite koja je vaša i prema tome skinite pravu verziju firmware-a. Na toj stranici je također i objašnjeno kako napraviti update firmwarea sa SD kartice.

Update firmware-a sa SD kartice:

1. nakon što skinete firmware morate ga izvaditi iz kompresije sa winrar-om ili nečim sličnim

2. na SD kartici stvoriti folder naziva dload

3. kopirati odkompresirani sadržaj firmware-a u folder dload na SD kartici (pazite da na SD kartici imate barem 2,5 GB mjesta)

4. otići u izbornik za zvanje i ukucati *#*#2846579#*#*  koji će vam otvoriti Project Menu gdje trebate odabrati Software Update i onda SDCard Upgrade

5. ako ste sve gore dobro napravili, telefon će se automatski resetirati i počet će aktualizacija software-a

 

Ne preuzimam nikakvu odgovornost za moguće probleme kod navedenog postupka jer to radite na vlastitu odgovornost.

Kod mene je update prošao bez problema i po meni jedan od jednostavnijih načina za update firmware-a.

 

Koristim navedeni firmware B320 nekih 2 dana i baterija mi je jednaka kao i na B170, a kameru nisam stigao još detaljnije ispitati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Ne zurim s tim.B170 radi predobro,a za ovaj B320 neki imaju dobro misljenje,a neki tvrde da im je baterija losija,a i kamera.cekam B322....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Pa naravno da nitko ne tera da napraviš upgrade na B320, ovo je samo primjer kako se može nadograditi na najnoviju verziju bez čekanja na OTA update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Ja sam ugasio update, ovako radi odlično. Nema potrebe za ničim više. Napravit ću update novog Androida ako izađe, to.je to.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Jako sam zadovoljan ovim mobitelom, u svakom pogledu...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Znam,tako sam i sam odradio OTA update koji se uopce ne pojavljuje automatski cak i kad ga spojim na HiSuite...
Azuriranja su cesta,ali B170 mi je toliko dobar da me strah ici na ove novije buildove...
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
vepar kaže...
Znam,tako sam i sam odradio OTA update koji se uopce ne pojavljuje automatski cak i kad ga spojim na HiSuite...
Azuriranja su cesta,ali B170 mi je toliko dobar da me strah ici na ove novije buildove...

Trajanje baterije (na B320) mi je identično kao i na B170, ali je kamera koliko mogu skontat bolja i ima više mogućnosti. A najbolji firmware sa kojim sam ga i kupio je B152 na kojemu je baterija bila barem 30% jača nego na B170 ili B320.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
A kako si zadovoljan sa rezolucijom?
I ja razmisljam o kupnji ali mislim da bi mogla biti malo bolja rezolucija
13 godina
offline
Huawei Mate 8 - Rasprava

Rezolucija je itekako dostatna, 2k je nepotreban, imao sam Note4 i S6, pa znam o cemu govorim

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
andica1 kaže...
A kako si zadovoljan sa rezolucijom?
I ja razmisljam o kupnji ali mislim da bi mogla biti malo bolja rezolucija

FHD rezolucija je čist dostatna, prije Mate 8 sam imao LG G3 koji je imao 2K.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
Rezolucija je dovoljna,ali je slabo maksimalno osvjetljenje kad se koristi vani.bilo bi dobro da je jace....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 8 - Rasprava
MasterOfDisaster kaže...
Trajanje baterije (na B320) mi je identično kao i na B170, ali je kamera koliko mogu skontat bolja i ima više mogućnosti. A najbolji firmware sa kojim sam ga i kupio je B152 na kojemu je baterija bila barem 30% jača nego na B170 ili B320.

 

De mi reci kako/koliko bolja je slika na mobu sada. 

Koliko sam čitao recenzije, svima kamera daje nekako zamućenu sliku, nema oštrine.

Ja isto imam G3, a svrbi me uzeti ovaj Mate8 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice