CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

poruka: 11
|
čitano: 10.871
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Pozdrav svima,

 

Uskoro planiram upisati CCNA akademiju. Već nekoliko dana čitam što je bitno, koju ustanovu odabrati, korisnost pohađanja akademije, mogućnost samostalnog učenja za CCNA, itd.

Većina ljudi naglašava kako je predavač najbitniji faktor, ustanova je manje važna jer kao svi danas imaju dobru opremu.

Ja sam čuo (od TVZ-ovaca) za g. Davora Cafutu da je dobar, kvalitetan, predavanja su mu interesantna, kroz predavanja navodi puno primjera iz prakse, te 'zna sve šta ga god pitaš' .

 

Čitao sam teme na bugu i po drugim forumima te nisam uspio naći svježe informacije na tu temu, sve je to nešto iz 2007-2009 godine i većinom su teme na račun ustanova a ne predavača.

 

Ono što mene zanima jeste preporuka nekog kvalitetnog predavača za CCNA (ime prezime, u kojoj ustanovi radi, te ukratko obrazloženje njegove kvalitete) na području Zagreba i bliže okolice.

 

Nisu mali novci koje čovjek treba izdvojiti za takvo školovanje pa stoga želim maksimalno izvući iz toga (čitaj želim naučiti što više).

 

Hvala

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2015 4:09 (irsuk).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Prije sam gledao i ja malo te akademije, te posto sam bio student TVZ-a, najbolja opcija mi je bila Netakademija, ne iz razloga sto mi je novcano bilo puno pristupacnije, nego su i predavaci odlicni. Za Algebru ti ne mogu nista reci, jer nisam nikad bio, ali bih svejedno netakademiju izabrao :)

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Ovako, ja sam završio CCNA u srednjoj (doduše još mi fali završni koji ću polagati na ljeto) kod predavačice Romane Bogut u Končaru. Za nju imam same riječi hvale, zbog toga koliko se trudi za one koji nešto rade i znaju. Ako imaš želju završiti, kod nje nebi trebao imat problema. Na gotovo svako pitanje zna odgovor a ako slučajno nezna, potrudit će se naći ga. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Hvala za info, Netakademija je vjerujem ok, Končar otpada jer u ČPP piše da vrše školovanje samo za svoje učenike.

 

Ako netko može dati ocjenu slijedećih predavača, te napraviti rang listu:

 

Nikolina Kasunić   -Netakademija

Davor Cafuta      -Netakademija

Željko Petranović -Srednja škola Ruđer Bošković

Davorin Valenčić  -Veleučilište Velika Gorica

 

Naravno ako želite dodati na listu još nekoga samo naprijed.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Davorin Valenčić  -Veleučilište Velika Gorica  ------ njega izbjegavaj u što širem luku, imao ga na Algebri i koma predavač, samo govori o svojim titulama a ništa korisno ne kaže i slabo objašnjava

 

preporuka u Algebri - Damir Babić, stvarno dobar predavač, sve objasni, uvijek spreman pomoći, ostati duže ako treba 

15 godina
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke
After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Također preporuka za Algebru.

 

Ipak imaju najviše para pa si mogu priuštit i najbolje profesore.

Dakle vrhunski predavači (dakle znaju prenijeti svoje znanje) sa puno znanja i iskustva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

Ljudi hvala svima na informacijama. Hvala barabones na savjetu koga trebam izbjeći .

 

Post je malo zastario, ali budući nisam od tada upisao akademiju ponovo mi je zanimljiva ova tema jer uskoro ponovo počinju novi upisi.

 

Ukratko, nakon pregleda cijena, odluka je definitivno pala na NetAkademiju (dobio sam najbolju ponudu kod njih).

 

Ostaje još za dobiti informacije koji predavač sa netakademije je najbolji.

 

Ukoliko je netko imao direktnih iskustava (pohađao CCNA na netakademiji -TVZ) molio bih feedback o predavaču.

 

Hvala puno svima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

NetAkademija - Stipe Predanić.

Bio kod njega na CCNA i zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke

ONeill hvala puno za feedback.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 3:54 (irsuk).
11 godina
offline
Re: CCNA Akademija, kvaliteta predavača, preporuke
irsuk kaže...
...

Većina ljudi naglašava kako je predavač najbitniji faktor, ustanova je manje važna jer kao svi danas imaju dobru opremu.

...

 

 

 

 Ja mislim da je ipak najbitniji faktor tvoje razumjevanje i spremnost na učenje pa čak i predznanje. Koliko učenja i rada toliko znanja.

Kod predavača je bitno da zna dobro objasniti i da ne fuša predavanja, to je po meni bitno kod predavača. Znam ljude koji su se sami pripremali za CCNA pa i za CCNP, to je teži način ali dok nešto sam skužiš onda to i razumiješ. Ne kažem da je to bolje od predavanja, ako netko ima mogućnsti ići na predavanja definitivno neka ide, lakše je dok ti netko objasni i dok nekoga imaš za pitati razna pitanja.

Ja sam friško odslušao CCNA, bilo je u pola cijene pa sam iskoristio priliku, sad spremam certiikacijski ispit...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice