CCNA Security

poruka: 11
|
čitano: 6.178
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
CCNA Security

imam 17 godina i htio bi radit u vezi mrezne sigurnosti u bankama(cuo sam da imaju dosta dobre place a i svida mi se to),pa sam htio znati dali mogu sa tim certifikatom raditi u nekoj banci?ako ne onda imate koje preporuke gdje bi mogao to zavrsit?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: CCNA Security
Compjuterašaš kaže...

imam 17 godina i htio bi radit u vezi mrezne sigurnosti u bankama(cuo sam da imaju dosta dobre place a i svida mi se to),pa sam htio znati dali mogu sa tim certifikatom raditi u nekoj banci?ako ne onda imate koje preporuke gdje bi mogao to zavrsit?

Samo CCNA i u banku odmah administrirati ? Ha zaniljivo ... Ako imaš neke debele veze možeš. Što misliš da banke sada nemaju neke stručnjake pa ćeš ti odmah uletiti ?

Treba završiti drugi ili treći stupanj (svi imaju CCNA), pa onda možeš konkurirati.

10 godina
neaktivan
offline
Re: CCNA Security

dobro,kako postici taj drugi treci stupanj i gdje?

13 godina
offline
CCNA Security

isto gdje i prvi stupanj :)

 

Uglavnom mislim da bi možda bilo bolje prvo cijeli CCNA poslušat da se stekne neka šira baza znanja o mrežama.

Security isto tako nije samo mrežna sigurnost, tako da je to puno šire područje. Naravno osim neke sigurnosti samih OS-ova i mrežinh firewalla i next-generation firewalla bilo bi dobro položiti neke penetration test i ethical hacker certifikate. Onda možeš u banku ići raditi :) Ako imaš vezu, te naravno diplomu fakulteta i radno iskustvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: CCNA Security

ok hvala,znaci to mogu sve u algebri napravit?je mozda bolje da idem prvo na informaticki fax i onda polozit ccna ili mogu odmah ccna i te stupnje i onda taj ethical hacker certifikate?di bi mogao taj ethical hacker certifikate napravit,link?

12 godina
offline
Re: CCNA Security
Compjuterašaš kaže...

ok hvala,znaci to mogu sve u algebri napravit?

 http://www.algebra.hr/ pa si vidiš sam

 

Compjuterašaš kaže...

je mozda bolje da idem prvo na informaticki fax i onda polozit ccna

Ako je objavljen oglas za posao i treba VSS (osim ako nemaš vezu), nemaš šanse, točka i gotovo, znaći da bilo bi dobro imat fax i sastrane polagat Cisco (što dalje, veća razina, to bolje)

 

Compjuterašaš kaže...

 onda taj ethical hacker certifikate?di bi mogao taj ethical hacker certifikate napravit,link?

 Google my friend, ali nemoj se forsirati na hackerske gluposti (dok dođeš do toga ho ho, ima tome 5 godina cca više manje), primi se google i možeš dosta naučiti ako te zanima ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.2.2015 22:04 (ContoNick).
13 godina
offline
Re: CCNA Security
Compjuterašaš kaže...

ok hvala,znaci to mogu sve u algebri napravit?je mozda bolje da idem prvo na informaticki fax i onda polozit ccna ili mogu odmah ccna i te stupnje i onda taj ethical hacker certifikate?di bi mogao taj ethical hacker certifikate napravit,link?

 

Možeš sve u Algebri. Samo korak po korak.

Svakako preporuka i informatički faks. (ako imaš para www.racunarstvo.hr pa tamo dobiješ dosta certifikata u cijeni).

10 godina
neaktivan
offline
CCNA Security

Imam jedno pitanje vezano za polaganje Cisco CCNA, odlučio sam da se pripremam samostalno, nigdje na internetu nisam uspio pronaći gdje se mogu prijaviti na ispit, na kojim lokacijama mogu polagat, živim u BiH.

Da li postoje posebni cisco centri ili se mogu prijavit na neku od cisco akademija koje nude obuku te preko njiih polagat samostalno?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: CCNA Security

koliko bi od prilike sve to trajalo?

13 godina
offline
Re: CCNA Security
qwertzii kaže...

Imam jedno pitanje vezano za polaganje Cisco CCNA, odlučio sam da se pripremam samostalno, nigdje na internetu nisam uspio pronaći gdje se mogu prijaviti na ispit, na kojim lokacijama mogu polagat, živim u BiH.

Da li postoje posebni cisco centri ili se mogu prijavit na neku od cisco akademija koje nude obuku te preko njiih polagat samostalno?

 

Ima na Perason Vue stranicama lokator testnih centara:

https://www2.pearsonvue.com/testtaker/registration/SelectTestCenterProximity/CISCOTESTING/675091

 

12 godina
neaktivan
offline
CCNA Security

CCNA R&S ti je prvi korak samo, dalje bih preporučio CCNA security, CISSP je dosta poželjan, next gen firewall (juniper,palo alto, watchguard) itd.

Nekada se CEH radio na kraju CCNA security akademije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 9:02 (zEn1).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice