Akivne teme hint

poruka: 8
|
čitano: 1.391
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Akivne teme hint

Kako bi bilo kada u aktivnim temama kada stanemo misem iznad neke teme da se u hintu ne prikazuje samo ime podforuma gdje je tema napravljena, vec:  njezin prvi/uvodni post, podforum, broj poruka, mozda se nadje jos koja korisna informacija.

 

Bio bi to malo veci hint zbog uvodnoga posta,a li dobro stavite ogranicenje, ne mora cijeli post prikazati, vec prvih par recenica da e vidi o cemu se radi.

 

Puno puta mi je to usfalilo..

 
5 1 hvala 1
14 godina
offline
Akivne teme hint

A kaj ce nam to,kliknem na temu i procitam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Akivne teme hint

podržavam prijelog, ali mislim da je to malo previše informacija... meni je svejedno hoće li biti promjene ili ne. dovoljno mi je i ovo da vidim u kojem je podforumu... eventualno da piše još i ime autora zadnjeg posta, ali i ne mora...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Akivne teme hint

Pa meni je pocetak uvodnoga posta poprilicno koristan, znam iz iskustva na drugim forumima. Tako se nece desiti da se logiram i po ulasku otvorim deset aktivnih tema za koje po nazivu mislim da bi me mogle zanimati, i onda ih zatvorim 8 jer nemaju veze sa onim sto sam ocekivao. Mislim da to nije problem stvarno a korisno je.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Akivne teme hint

Znam da je offtopic, ali neznam gdje da pitam. Kako da maknem temu iz popisa tema u kojima sudjelujem?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Akivne teme hint
Igor kaže...

Znam da je offtopic, ali neznam gdje da pitam. Kako da maknem temu iz popisa tema u kojima sudjelujem?

uđeš u temu i makneš kvačicu s opcije gore desno prati ovu temu ..ili uđeš u teme koje pratim opciju i poskidaš ova mala crvena srca..

edit:ma to je za teme koje se prateNeodlučan,a ti hoćeš maknuti one u kojima sudjeluješ..ne znam,čemu to micati?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2009 13:06 (seneka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Akivne teme hint
!mpact35 kaže...

Kako bi bilo kada u aktivnim temama kada stanemo misem iznad neke teme da se u hintu ne prikazuje samo ime podforuma gdje je tema napravljena, vec:  njezin prvi/uvodni post, podforum, broj poruka, mozda se nadje jos koja korisna informacija.

 

Bio bi to malo veci hint zbog uvodnoga posta,a li dobro stavite ogranicenje, ne mora cijeli post prikazati, vec prvih par recenica da e vidi o cemu se radi.

 

Puno puta mi je to usfalilo..

Ma dobro je i ovako:)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
offline
RE: Akivne teme hint
Igor kaže...

Znam da je offtopic, ali neznam gdje da pitam. Kako da maknem temu iz popisa tema u kojima sudjelujem?

tu se ne može ništa... objašnjenje

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice