Brisanje posta?

poruka: 16
|
čitano: 4.239
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Brisanje posta?

Upravo sam slucajno napravio dupli post, kako da ga izbrisem? :S Moze li se ikako izbrisati post cim ga posaljes?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Brisanje posta?
Dark Prince kaže...

Upravo sam slucajno napravio dupli post, kako da ga izbrisem? :S Moze li se ikako izbrisati post cim ga posaljes?

Ne moze se brisati. Prijavi poruku i zamoli u prijavi da se izbriše pa će ti ga netko od modova izbrisati. 

Domagoj
16 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
Domagoj kaže...
Ne moze se brisati. Prijavi poruku i zamoli u prijavi da se izbriše pa će ti ga netko od modova izbrisati. 

malo mi je neobično što ne možete podesiti da forumaš ima mogućnost barem 5 min. nakon upisanog posta isti pobrisati, a editirati mogu nakon 20 godina ?! Smijeh

 

i blesasto mi je da ja mogu uređivat svoje postove stare 2 godine.

 

uređivanje posta bi trebalo isto smanjiti na kojih 20 min i onda "vječni amen".

14 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
Bugofil kaže...
Domagoj kaže...
Ne moze se brisati. Prijavi poruku i zamoli u prijavi da se izbriše pa će ti ga netko od modova izbrisati. 

malo mi je neobično što ne možete podesiti da forumaš ima mogućnost barem 5 min. nakon upisanog posta isti pobrisati, a editirati mogu nakon 20 godina ?! Smijeh

 

i blesasto mi je da ja mogu uređivat svoje postove stare 2 godine.

 

uređivanje posta bi trebalo isto smanjiti na kojih 20 min i onda "vječni amen".

Na svim normalnim postovina postoje ovakve opcije,a tu je sve naopacke.

Elite Spammer
15 godina
offline
RE: Brisanje posta?
Bugofil kaže...

 

i blesasto mi je da ja mogu uređivat svoje postove stare 2 godine.

 

Znači,kad ova tema navrši dvije godine,više autor neće moći uređivati?

Takve teme uvijek moraju biti ažurne i glupo bi bilo zabraniti editiranje.

Death has a thousand faces,evil only one.
16 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
luckyluke kaže...

Znači,kad ova tema navrši dvije godine,više autor neće moći uređivati?

Takve teme uvijek moraju biti ažurne i glupo bi bilo zabraniti editiranje.

ne, za takve teme bi trebalo važiti Domagojevo objašnjenje o zamolbi moderatoru da može korigirati-nadopuniti  temu.

 

to su sticky tutoriali i sl. i za njih bi trebalo važiti pravilo, koje danas koristimo svi, bespotrebno.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje posta?

Da mozes brisati postove nastao bi haos. Zamisli da recimo trojica forumasa vode neku raspravu na neku temu i ti na kraju poludis i obrises svoje postove. Na sta bi taj thread licio? Ili recimo ja i jos 5 iz prvih 30 popiz...o i obrisemo svoje postove. Na sta bi  forum licio? NE govorim to da ce biti los bez mene vec bi mnogo raspravao izgubilo smisao i ne bi bilo razumljivo. 

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
logic kaže...

Da mozes brisati postove nastao bi haos. Zamisli da recimo trojica forumasa vode neku raspravu na neku temu i ti na kraju poludis i obrises svoje postove. Na sta bi taj thread licio? Ili recimo ja i jos 5 iz prvih 30 popiz...o i obrisemo svoje postove. Na sta bi  forum licio? NE govorim to da ce biti los bez mene vec bi mnogo raspravao izgubilo smisao i ne bi bilo razumljivo. 

Mogucnost brisanja postova samo 5 min nakon objavljivanja.

Elite Spammer
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje posta?
RoTT kaže...

Mogucnost brisanja postova samo 5 min nakon objavljivanja.

slazem se,ali topici tipa...ajfon je najcool telefon, u 5 minuta izbroje 30 postova sa drvljem i kamenjem Smijeh

teško vrijeme za matore
16 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
logic kaže...

Da mozes brisati postove nastao bi haos. Zamisli da recimo trojica forumasa vode neku raspravu na neku temu i ti na kraju poludis i obrises svoje postove. Na sta bi taj thread licio? Ili recimo ja i jos 5 iz prvih 30 popiz...o i obrisemo svoje postove. Na sta bi  forum licio? NE govorim to da ce biti los bez mene vec bi mnogo raspravao izgubilo smisao i ne bi bilo razumljivo. 

ma sve Ok, nego, na forumu hr sam od 2003 god i tamo postoji opcija brisanja posta koja traje 20 min.

 

spammeri koji pod*jebavaju i brišu postove budu brzo detektirani i banirani, pa godinama s tim nema većih problema.

 

a opet, i mogućnost "vječnog" editiranja postova nije savršena.

 

ako te nitko ne quota, ti bez problema pobrišeš svoj upis gdje si nekog popljuvao (tebi je bar to poznato jer si "lak na obaraču") Smijeh i napišeš kako cvijeće u proljeće lijepo miriše.

 

cijeli taj thread opet gubi "smisao".

 

 

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje posta?
Bugofil kaže...
logic kaže...

Da mozes brisati postove nastao bi haos. Zamisli da recimo trojica forumasa vode neku raspravu na neku temu i ti na kraju poludis i obrises svoje postove. Na sta bi taj thread licio? Ili recimo ja i jos 5 iz prvih 30 popiz...o i obrisemo svoje postove. Na sta bi  forum licio? NE govorim to da ce biti los bez mene vec bi mnogo raspravao izgubilo smisao i ne bi bilo razumljivo. 

...

 

ako te nitko ne quota, ti bez problema pobrišeš svoj upis gdje si nekog popljuvao (tebi je bar to poznato jer si "lak na obaraču") Smijeh i napišeš kako cvijeće u proljeće lijepo miriše.

 

cijeli taj thread opet gubi "smisao".

 

 

Hoces reci da pljujem po drugima?

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
logic kaže...

Hoces reci da pljujem po drugima?

Ne samo po drugim osobana nego i po sve sto nije SE.

Elite Spammer
16 godina
protjeran
offline
RE: Brisanje posta?
logic kaže...

Hoces reci da pljujem po drugima?

da, ako zasluže Namigiva

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
14 godina
odjavljen
offline
Brisanje posta?

Mislim da bi brisanje postova bilo jako loše.

 

Zamislte da sad oni koji su shvatili da nisu u pravu, cjelu temu vode vječnu raspravu, i onda odjednom obrišu postove i ispadne kao da lik raspravlja sam sa sobom.

 

Mislim da je najbolje da ostane, ako hoćeš da ti se post obriše prijavi poruku i mod ce provjeriti. Ovako bi dovelo do jako puno nelogičnosti, i nejasnih poruka.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Brisanje posta?

Ma neka forum ostane kako je ovako je najbolji :) ne zelimo da se ovo pretvori u forum.hr

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Brisanje posta?
Bugofil kaže...
logic kaže...

Hoces reci da pljujem po drugima?

da, ako zasluže Namigiva

To je onda kao ok ;)

Trudim se da ostanem pristojan al neki likovi jednostavno ne razzumiju drugaciji jezik ;)

:)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice