Brisanje vlastitih postova zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 2.580
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Jedan mali prijedlog za bug forum

ovako jučer mi se desio problem kad sam piso da mi je došo dupli post neznam zašto (komp poludio valjda) i bilo bi dobro kad bi se uvela opcija za izbrisat vlastiti post (koliko ja znam toga nema) da i mi sami obični smrtnici možemo izbrisati samo vlastite postove a ne samo modovi (ako mogu uopče i oni izbrisati svoj)

eto toliko od mene

 
7 1 hvala 0
14 godina
offline
Jedan mali prijedlog za bug forum

dobar prjedlog slažem se u pot punosti to bi meni često dobro došlo

michael
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jedan mali prijedlog za bug forum

mislim da je ta mogućnost editiranja sasvim dovoljna..

ti izbrišeš svoj post,a pet ljudi te citira..

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jedan mali prijedlog za bug forum

Super bi to bilo kad to ljudi nebi zolupotrebljavali. Naime, teško je definirati kad netko briše post zato što je dupli i kad netko briše post zato što je napisao glupost zbog koje su ga ljudi ismijali. Dakle, mislim da se ova opcije neće implementirati baš zbog toga.

Sve 5 za slučajni dupli post, ali baš zbog ovog drugog slučaja na većini foruma nije dozvoljeno brisanje vlastitih postova.

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jedan mali prijedlog za bug forum

Uvijek mozes editirat svoj post a ako si slucajno napravio dupli post slobodno prijavi sam sebe i obrisat cu ti ga. Naravno neces dobit nikakav kartonCool.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jedan mali prijedlog za bug forum
coder_ kaže...

Super bi to bilo kad to ljudi nebi zolupotrebljavali. Naime, teško je definirati kad netko briše post zato što je dupli i kad netko briše post zato što je napisao glupost zbog koje su ga ljudi ismijali..

možeš samo molit boga kad se ujutro probudiš, da ti nisu citirali post...Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Jedan mali prijedlog za bug forum

Eh sad sam vidio da takva tema postoji pa ce i ova pod kljuc.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice