BUG tražilica

poruka: 12
|
čitano: 1.890
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
BUG tražilica

- Vidim da tražilica na forumu ne radi ili samo meni ne radi, ne znam, klikom na traži piše ovo:

 

500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

 

- Nadam se da netko ovo bude vidio i da će problem uskoro biti riješen.

 

{#}

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ---------- Sva pitanja, nejasnoće, prigovore molim na PM. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.3.2014 17:18 (Valentin17).
 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BUG tražilica
Valentin17 kaže...

- Vidim da tražilica na forumu ne radi ili samo meni ne radi, ne znam, klikom na traži piše ovo:

 

500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

 

- Nadam se da netko ovo bude vidio i da će problem uskoro biti riješen.

 

{#}

MEni isto..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
10 godina
neaktivan
offline
BUG tražilica

Također, i meni se događa taj problem, nadam se da će se brzo riješiti.

 

 

LP!
:)

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
BUG tražilica

jel vas odlogira svakih nekoliko minuta/sati?imam operu i stalno sam ulogiran bio....danas se svaki put logiram kad dođem :/ p.s. i teme su opet počeli označavati kao nepročitane iako su pročitane

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: BUG tražilica
kivic15 kaže...

jel vas odlogira svakih nekoliko minuta/sati?imam operu i stalno sam ulogiran bio....danas se svaki put logiram kad dođem :/ p.s. i teme su opet počeli označavati kao nepročitane iako su pročitane

Mene odlogirava, ali su mi poruke na mjestu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
11 godina
neaktivan
offline
Re: BUG tražilica
kivic15 kaže...

jel vas odlogira svakih nekoliko minuta/sati?imam operu i stalno sam ulogiran bio....danas se svaki put logiram kad dođem :/ p.s. i teme su opet počeli označavati kao nepročitane iako su pročitane


Mene odlogirava, ne radi mi search, ali su bar teme "neokaljane".

1971- ∞
10 godina
neaktivan
offline
BUG tražilica

sad će doć modovi,napisat kako je sve uredu i zatvorit temu <3

fra Krsto Narkoman
Moj PC  
0 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: BUG tražilica
Valentin17 kaže...

- Vidim da tražilica na forumu ne radi ili samo meni ne radi, ne znam, klikom na traži piše ovo:

 

500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

 

- Nadam se da netko ovo bude vidio i da će problem uskoro biti riješen.

 

 

Webamster radi neki servis na serveru, pa je to dovelo do problema s tražilicom.

 

Bit će to uskoro riješeno! {#}

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.3.2014 23:00 (Miro).
12 godina
offline
BUG tražilica

poslao pm ukupno 4 moderatora u vezi tražilice i nitko mi nije odgovorio i tek sad vidim ovu obavjest.

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: BUG tražilica
peace_of_cake kaže...

poslao pm ukupno 4 moderatora u vezi tražilice i nitko mi nije odgovorio i tek sad vidim ovu obavjest.

Znam barem jednog koji ti je odgovorio! {#}

...
12 godina
offline
BUG tražilica

hvala, sada radi. ali mene zanima zasto ste uopce radili servis na serveru ako je sve radilo? mozda je sa stajalista forumasa sve radilo a webmaster tj.  iskusni Domagoj je uocio neki bug tj propust ili nešto slično?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BUG tražilica
peace_of_cake kaže...

hvala, sada radi. ali mene zanima zasto ste uopce radili servis na serveru ako je sve radilo? mozda je sa stajalista forumasa sve radilo a webmaster tj.  iskusni Domagoj je uocio neki bug tj propust ili nešto slično?

ma ništa spektakularno, nadogradnja s novojim verzijom sistemskog softvera...

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice