Ignoriranje podforuma

poruka: 4
|
čitano: 1.091
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ignoriranje podforuma

Naime, u prošlosti je nekada dodano minimiziranje sekcija (Hardver, softver itd.)

 

 

Međutim mislim da je korisno napraviti i minimiziranje određenog podforuma unutar sekcije, jer me, primjerice Razvoj web-stranica zanima a Programiranje ne.

 

 

Isto tako, zanima me npr. Windows, Razni softverski problemi, Linux ali ne zanima me Ostali OS-i - Unix, Solaris, Mac OS... i tomu slično. Međutim oni se nalaze unutar iste sekcije pa ih ne mogu minimizirati ili ignorirati.

 

 

Znam da ovaj prijedlog nije visoko na listi prioriteta, ali mislim da bi bilo korisno nešto ovakvoga uvesti da si svaki korisnik 'iskroji' forum po svojim željama. :)

 

 

Hvala unaprijed na razmatranju prijedloga.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ignoriranje podforuma

Ja sam dao thumbs up samo zato jer me danny lijepo zamolio preko chata, inace me bas briga.

He he he he he

Each moment unique, none exactly the same... defied... denied to live and exist like this again... now you will see - you are reborn....
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Ignoriranje podforuma

Ima nešto tako, slično, ako ne i isto tome što tražiš.

 

Vidiš ove male kružiće pored podforuma na naslovnici foruma? E, označi klikom na njih podforume koji te zanimaju. Kad to učiniš, u gornjem desnom uglu popisa foruma, pored "označi sve kao pročitano" imat ćeš link "prikaži odabrane forume" - klikni na njega i ostat će ti na ekranu samo podforumi koje si označio.

Domagoj
16 godina
offline
RE: Ignoriranje podforuma

DOH!

Vidi stvarno.

Hvala na obavijesti. :)

 

EDIT:

Da, to je to što sam trebao. :)

 

Neg, samo mi fali ono da zapamti što sam označio pa da mi svaki puta kada dođem na forum odma prikaže samo te forume. 'Saves me that one click' i da prikaže samo označene podforume. ;-)

 

Ah, znam, tražim puno. :)

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2010 11:46 (Danny_HR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice