Ista slika za profil

poruka: 11
|
čitano: 3.600
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ista slika za profil

Uff stavio sam sliku za profil prije par dana i sad vidim da je jedan korisnik stavio istu tu, ali nakon mene. Nezgodno. Nije li malo glupo da dva korisnika imaju istu sliku? Po tome se treabmo razlikovati, jel.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ista slika za profil

Ne,po nicku se trebamo razlikovati.Zato i nije moguće napraviti account sa imenom koje već postoji na ovom forumu.

Al da slažem se da je malo nezgodno kad u isto vrijeme dva usera imaju istu sliku.

Only God will judge me tko je brži ili zec
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ista slika za profil

Pa da sad gledam neku temu i listam. Gledam slike sa strane i naletim na ovu i pitam se kad sam to napisao...i onda skužim da to nisam ja. Najčešće pamtim korisnike po slikama, pogotovo ako su malo aktivniji. Zato je nezgodno.

15 godina
neaktivan
offline
Ista slika za profil

Svako bi trebao imati drukčiju sliku.

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!! ______________ Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ista slika za profil
Khidht_men kaže...

Svako bi trebao imati drukčiju sliku.

 to i ja mislim
15 godina
neaktivan
offline
Ista slika za profil

jedan ima gotovo istu sliku kao ja,samo se nešto malo razlikuje.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ista slika za profil
jurluk kaže...
Khidht_men kaže...

Svako bi trebao imati drukčiju sliku.

 to i ja mislim
 Moram se složiti s ovime, dogodilo mi se par puta da sam zapamtio korisnika po slici i neki drugi korisnik ima istu sliku i jednostavno mi se sve zbrkalo.
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
online
Ista slika za profil

Definitivno treba imat različite slike/avatare.

No,ja sam ziher da ovaj nema nitko(niti ga smije stavit),jer sam to ja na malo obrađenoj fotografijiBelji seSmijeh

E5200/OC@3.75Mhz,GIGABYTE P-35 DS3-L,2Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3&Zalman cooler,HDD Seagate 320&500Gb Sata2,2x DVD Rom LG 18x,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec medium tower 2x120mm fan,5x92 mm fan,Lcd LG 19"-1440x900.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Ista slika za profil

No, dobro, svatko bi trebao imati različitu sliku, tu se svi slažete, no ne očekujete valjda da radimo softver za analizu sličnosti avatara?

Domagoj
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ista slika za profil
Domagoj kaže...

No, dobro, svatko bi trebao imati različitu sliku, tu se svi slažete, no ne očekujete valjda da radimo softver za analizu sličnosti avatara?

 Pa kad si već spomenuo...Belji seSmijehNamigiva
ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
16 godina
offline
RE: Ista slika za profil
Domagoj kaže...

No, dobro, svatko bi trebao imati različitu sliku, tu se svi slažete, no ne očekujete valjda da radimo softver za analizu sličnosti avatara?

 Zašto ne... :)

Pa to je ionako samo nekoliko mjeseci rada... Nije baš da imate kaj pametnije za radit jelda... Namigiva
www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice