Nestala tema!

poruka: 10
|
čitano: 1.517
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nestala tema!

Modovi, gdje je nestala moja tema "I Wanna be The Guy" iz podforuma PC Igre?

 

prije mislim da se radi o nekom bugu, nego o brisanju teme zato što nisam dobio nikakvu poruku, ali nevidim temu u podforumu, niti u "Teme autora:" dakle izgleda ko da je nisam ni otvorio. Ali zato je vidim pod "Teme koje prati" i jedino tako joj mogu pristupiti!

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nestala tema!

ok, tema se vidi ako se pogleda po starosti stme, ali još je uvijek ne vidim u "Teme autora:", kao da je ja nisam otvorio.

I nevidi se zadnji post u mojoj i još jednoj temi, valjda su zato skočili na kraj podforuma, pošto su teme ispisane po najnovijim postovima.

 

i da, probo sam gledati temu iz Firefoxa 2.0.0.14 na Windowsu XP SP2, i iz Firefoxa RC2 i Empiphanya na linuxu, ista stvar.

 

 

 

 

bug na forumu bug na forumu
There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nestala tema!

Meni se dogodila slicna stvar, samo sto nije pisalo ime teme, a autor je pisao (iako ne znam kako uci u temu...)

 

Pitao sam bio ali nisam dobio odgovor.

 

Evo i screenshot.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Nestala tema!

Domagoj će provjeriti ovo (ako mu bude trebalo više podataka javit će vam se).

 

Inače - ako se u nekoj grupi, odnosno podforumu (glavni preglednik) ne vidi naslov posljednje aktivne teme, to znači da je taj podforum tek kreiran ili (puno češći slučaj) da je neka spamerska ili potpuno besmislena tema obrisana.

 

 

16 godina
moderator
offline
RE: Nestala tema!
RaLe kaže...

Meni se dogodila slicna stvar, samo sto nije pisalo ime teme, a autor je pisao (iako ne znam kako uci u temu...)

 

Našao sam taj popis i uredno mi piše naslov teme (AdAware), iako sam se namučio da to nađem jer iz skrinšota se ne vidi niti u kojem je forumu, niti kakav je pogled na stranicu (sort i slično), a niti koji browser koristiš, što bi možda mogao biti uzrok.

Ima li još tko s takvim problemom?


Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2008 20:31 (Domagoj).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestala tema!
Domagoj kaže...
RaLe kaže...

Meni se dogodila slicna stvar, samo sto nije pisalo ime teme, a autor je pisao (iako ne znam kako uci u temu...)

 

Našao sam taj popis i uredno mi piše naslov teme (AdAware), iako sam se namučio da to nađem jer iz skrinšota se ne vidi niti u kojem je forumu, niti kakav je pogled na stranicu (sort i slično), a niti koji browser koristiš, što bi možda mogao biti uzrok.

Ima li još tko s takvim problemom?


 Mislim da se to tak ne vidi. Jednom kad sam došao na forum, ovo za zadnju poruku se na nekim dijelovima nije vidlo, al nakon kaj sam izašao iz Mozille i opet ušao, bilo je ok.
Hrvatski top model by: Štefica Jambrišćak
16 godina
neaktivan
offline
Nestala tema!

evo moja tema ispravljena, sad je i vidim pod "Teme autora:",  i vidim zadnji post.

Izgleda da se samo treba netko postati bilo šta u temu i vrati se na staro... a pogodite ko je postao; naš dragi prijatelj pako :)

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nestala tema!
Domagoj kaže...
RaLe kaže...

Meni se dogodila slicna stvar, samo sto nije pisalo ime teme, a autor je pisao (iako ne znam kako uci u temu...)

 

Našao sam taj popis i uredno mi piše naslov teme (AdAware), iako sam se namučio da to nađem jer iz skrinšota se ne vidi niti u kojem je forumu, niti kakav je pogled na stranicu (sort i slično), a niti koji browser koristiš, što bi možda mogao biti uzrok.

Ima li još tko s takvim problemom?


Sorry za takav screenshot, ali sigurno nije bilo tako strasno kad vidis nekoliko tema iz kojih mozes prepoznat Belji se

Koristim Firefox version 3.0.

Mislim da je post napravljen jos preko Firefox 2.0.0.14, znaci od onda sam se prebacio na 3.0 i meduvremenu vjerojatno nekoliko puta brisao cookiese i ostalo.

Identicna stvar dogada mi se neulogiranome na browserima: Opera 9.24, IE 7.0, Safari 3.1.1
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2008 0:24 (RaLe).
14 godina
offline
Nestala tema!

evo da ne otvaram novu temu bezveze,znači nestala je tema "FC Barcelona" na forumu i nemogu je nikako naći od jutra,jednostavno je ne prikazuje na forumu. Temu sam otvorio ja,pa me zanima.

 

Hvala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nestala tema!
antimadridista kaže...

evo da ne otvaram novu temu bezveze,znači nestala je tema "FC Barcelona" na forumu i nemogu je nikako naći od jutra,jednostavno je ne prikazuje na forumu. Temu sam otvorio ja,pa me zanima.

 

Hvala.

Nti ja je ne vidim, niti trag od kreiranja. Otvori je ponovno, svakako u podforumu "sport".

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice