Novi statusi (zvjezdice) izdvojena tema zaključana tema

poruka: 210
|
čitano: 84.450
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

super ovo mi se baš sviđa,bolje nego biljne uši ,larve itd...samo što če bit onih koji misle da če zaradit više zvjezdica tako da imaju više postova onda če biti i dosta spama....

Chuck Norris ne jede med on žvače pčele !! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Pa bolje to nego zvijezde, kad god je ih vidim imam noćne more od njih - aaaaaajjj! Jedino mirno spavam ko beba kada sanjam prsate zvijezde Cool

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
 
2 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
makaweli kaže...

Odlična promjena! Konačno da stanete na kraj spammanju. Neki su uspjeli u par mjeseci skupiti preko 600 postova a ja koji sam 13 mjeseci uspio sam 350 :)

U svakom slučaju kvaliteta će nadjačat kvantitetu. Pozdravljam sve nove updateove na forumu :)

 u potpunosti se slažem. Neki koji su se registrirali prije nekoliko tjedana imaju preko 1000 postova samo radi chat tema (Za nespavalice,...).

ili još bolje da stave chat na BUG-ovu stranicu pa neka tamo pričaju, a ne da tu bezveze nabivaju posteve.
Trenutno igra: NFS Undercover, Burnout Paradise, Fallout 3, Riddick EFBB, Red Alert 3, Oblivion
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Raving Rabbid kaže...
makaweli kaže...

Odlična promjena! Konačno da stanete na kraj spammanju. Neki su uspjeli u par mjeseci skupiti preko 600 postova a ja koji sam 13 mjeseci uspio sam 350 :)

U svakom slučaju kvaliteta će nadjačat kvantitetu. Pozdravljam sve nove updateove na forumu :)

 u potpunosti se slažem. Neki koji su se registrirali prije nekoliko tjedana imaju preko 1000 postova samo radi chat tema (Za nespavalice,...).

ili još bolje da stave chat na BUG-ovu stranicu pa neka tamo pričaju, a ne da tu bezveze nabivaju posteve.
 Ja sam prije nespavalica i birca imao oko 250 postova u 14 mjeseci, nije mi cilj nabijat postove, možda da maknu brojanje postova sa te 2 chat teme? Osmijeh
"Ljudi seru govna, pčela sere med!"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
zv'jer2 kaže...
Raving Rabbid kaže...
makaweli kaže...

Odlična promjena! Konačno da stanete na kraj spammanju. Neki su uspjeli u par mjeseci skupiti preko 600 postova a ja koji sam 13 mjeseci uspio sam 350 :)

U svakom slučaju kvaliteta će nadjačat kvantitetu. Pozdravljam sve nove updateove na forumu :)

 u potpunosti se slažem. Neki koji su se registrirali prije nekoliko tjedana imaju preko 1000 postova samo radi chat tema (Za nespavalice,...).

ili još bolje da stave chat na BUG-ovu stranicu pa neka tamo pričaju, a ne da tu bezveze nabivaju posteve.
 Ja sam prije nespavalica i birca imao oko 250 postova u 14 mjeseci, nije mi cilj nabijat postove, možda da maknu brojanje postova sa te 2 chat teme? Osmijeh
 ja sam neko vrijeme bio na tim temama al mi je dosadilo i sada hoću pošteno zaradit postove, samo teško, ništa ne znam.
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
online
RE: Novi statusi (zvjezdice)
zv'jer2 kaže...
Raving Rabbid kaže...
makaweli kaže...

Odlična promjena! Konačno da stanete na kraj spammanju. Neki su uspjeli u par mjeseci skupiti preko 600 postova a ja koji sam 13 mjeseci uspio sam 350 :)

U svakom slučaju kvaliteta će nadjačat kvantitetu. Pozdravljam sve nove updateove na forumu :)

 u potpunosti se slažem. Neki koji su se registrirali prije nekoliko tjedana imaju preko 1000 postova samo radi chat tema (Za nespavalice,...).

ili još bolje da stave chat na BUG-ovu stranicu pa neka tamo pričaju, a ne da tu bezveze nabivaju posteve.
 Ja sam prije nespavalica i birca imao oko 250 postova u 14 mjeseci, nije mi cilj nabijat postove, možda da maknu brojanje postova sa te 2 chat teme? Osmijeh
 Malo ću prokomentirati vaša mišljenja o Nespavalicama i Bug bircu:

Dakle,nemam ništa protiv da se postovi iz te dvije teme ne broje,
dapače...tako bi konačno došao kraj vašoj kuknjavi.

Mene osobno ne zanima nikakav rank ovdje,
jedino što volim je komunikacija s ljudima koja
je nemoguća ako se pri tom i ne piše,jel tako????

Ali sam protiv da se te dvije teme izdvajaju s foruma,
jer onda bi trebalo izdvojit i mnoge druge koje su
skupile par tisuća postova,a nisu baš tako ozbiljne.

I,opet napominjem da je o Nespavalicama i Bircu bilo već govora
i na vašu žalost,moderatori su se složili da teme ostaju.

Još nešto,za one koji su tvrdili da će se "spammeri" raspomamit za klikanjem zahvala na te dvije teme....
gospodo,dajte si malo vremena i truda pa pogledajte koliko je zahvala ostavljeno na "spamm"
temama Nespavalice&Birc i kad je koja i ostavljena iz kojeg razloga je ostavljena.
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
16 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Raving Rabbid kaže...
Neki koji su se registrirali prije nekoliko tjedana imaju preko 1000 postova samo radi chat tema (Za nespavalice,...).


 Slažem se s tobom, nemam nikaj protiv te teme ali neki je zbilja iskorištavaju u svrhe nabijanja postova...
I ja tam ponekad postam ali to su neke 2-3 poruke - nemam ja volje to stalno pratiti jer tam se piše "ko ludo"Cool
zv'jer2 kaže...
 Ja sam prije nespavalica i birca imao oko 250 postova u 14 mjeseci, nije mi cilj nabijat postove, možda da maknu brojanje postova sa te 2 chat teme? Osmijeh
Upravo to sam i ja mislil predložiti ali si me preduhitril :)
Ako to mogu izvesti i ako se slažu s tim, web tim BUG-a mogel bi to napraviti na sveopće zadovoljstvo.
djdomi kaže...
 ja sam neko vrijeme bio na tim temama al mi je dosadilo i sada hoću pošteno zaradit postove, samo teško, ništa ne znam.
Nemoj to nikad reći.
Svakako da znaš, svaki čovjek zna.
Nemoj se podcjenjivati (velim svima jer ovo tvoje je možda ironijaCool)
Upalil si komp, pokrenul neki pretraživač, došel na BUG forum, napisal post (znači znaš pisati) i objavil ga - znači da znaš
Ima tu puno podforuma, u nekom od njih si sigurno stručan, vjeruj mi
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
djdomi kaže...
 ja sam neko vrijeme bio na tim temama al mi je dosadilo i sada hoću pošteno zaradit postove, samo teško, ništa ne znam.
Nemoj to nikad reći.
Svakako da znaš, svaki čovjek zna.
Nemoj se podcjenjivati (velim svima jer ovo tvoje je možda ironijaCool)
Upalil si komp, pokrenul neki pretraživač, došel na BUG forum, napisal post (znači znaš pisati) i objavil ga - znači da znaš
Ima tu puno podforuma, u nekom od njih si sigurno stručan, vjeruj mi
 ma nemam ti ja o ničemu pojma, znam onako osnovno, koja je komponenta dobra(po hvaljenju), ponekad malo pogledam karakteristike da vidim jel dobra ali je sve to početnički. barem znam upalit paint Smijeh
OS: Windows XP SP3 Professional
15 godina
online
RE: Novi statusi (zvjezdice)
djdomi kaže...
 ma nemam ti ja o ničemu pojma, znam onako osnovno, koja je komponenta dobra(po hvaljenju), ponekad malo pogledam karakteristike da vidim jel dobra ali je sve to početnički. barem znam upalit paint Smijeh
 djdomi,zašto imam osjećaj da zezaš???? ma,znaš ti dost,ako ništa drugo imaš volju a naučiš...a,to je itekako pohvalno.


Evo nešto on topic:

Maloprije sam dobio još pola zvjezdice,
sad ne znam jeli to zato što sam od danas puna 3 mjeseca pod ovim nickom ili....
(mada ne vjerujem,ako se uzme broj mjeseci sudjelovanja na forumu...
vidim da mnogi kaj su tu puno duže imaju čak i manje zvjezdica).
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
fromcelltohell kaže...
djdomi kaže...
 ma nemam ti ja o ničemu pojma, znam onako osnovno, koja je komponenta dobra(po hvaljenju), ponekad malo pogledam karakteristike da vidim jel dobra ali je sve to početnički. barem znam upalit paint Smijeh
 djdomi,zašto imam osjećaj da zezaš???? ma,znaš ti dost,ako ništa drugo imaš volju a naučiš...a,to je itekako pohvalno.


Evo nešto on topic:

Maloprije sam dobio još pola zvjezdice,
sad ne znam jeli to zato što sam od danas puna 3 mjeseca pod ovim nickom ili....
(mada ne vjerujem,ako se uzme broj mjeseci sudjelovanja na forumu...
vidim da mnogi kaj su tu puno duže imaju čak i manje zvjezdica).
 ja sam dost dugo na forumu i dobbio sam 10kartona za neke glupe komentare i dali su mi jednu zvjezdicu a uvjek zelim pomoc i pisem s namjerom da kritiziram i da dam svoj savjet kako bih  ja rijesio problem.neznam zasto imam jednu zvjezdicu a neki koji su  par tjedana/mjeseci na forumu i manje su sudjelovalli imaju po 2-3 pune zvjezdice.Tako smatram da bar prema meni malo neposteno sto imam samo 1 zvjezdicu ja mislim da s punim pravom zasluzujem 2 za svo vrijeme koje sam ostavio pisuci na forumu kako bih nekome pomoga pa makar djelomično.No nezanima  mene rank nego nepravednost zasto neki imaju visse zvjezdica od onih koji su duze na forumu i vise su pisali korisnih stvari i tako ,nije mi bas sve najjasnije ali nezelim se uplitat u tu politiku foruma!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

po meni dobra ideja,a to je i kao nekakva zaštita od spamanja

90% forumaša ima u potpisu nešto sa 90% ovoga i 10% onoga,ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.Ko zna da ne zna - najveći je
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Zašto je ova tema sticky?

Pogodikojamitipkanedostaje
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

Zbog toga što govori o jednoj novoj funkciji foruma.

15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

nisu mi jasni oni koji su protiv birca ,nespavalica,"spamanja" i inog,pa zar bi trebali otvoriti kapelicu na forumu..?Mene više smetaju oni koji se prave važn,i koji omalovažavaju neiskune,ignoriraju početnike,iste ismijavaju i slični..PODFORUMI  čine forum živopisnim,i tu se pomaže jada ,veseli i to dijeli s drugima.Tko s poštenim namjerama može imati nešto protiv toga?..pozdrav svimaOsmijeh

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
UBIZEC cORPORATION kaže...
...........
ali nezelim se uplitat u tu politiku foruma!
A što si se natipkao... što bi bilo da se želiš uplitati. - Ja i dalje glasam za ukidanje svih statusnih simbola. Nevinašce
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
naxeem kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
...........
ali nezelim se uplitat u tu politiku foruma!
A što si se natipkao... što bi bilo da se želiš uplitati. - Ja i dalje glasam za ukidanje svih statusnih simbola. Nevinašce
 Također sam za to. Još se uvijek nabija post count.
Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Moderatore bi mogli prozvati šerifima, gledajte koliko zvijezda imaju. Bug forum birc bi se preimenovao u Bug forum saloon :D To je baš prikladno, forum se ionako pretvara u Divlji Zapad :D

Pogodikojamitipkanedostaje
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Pozdrav. Pitanje. Dali mi sudjelujemo u davanju zvjezdica drugim ljudima? Tj ocjenjujemo ih. možda ste već dali odgovar al nisam mogo sve pregledat pa bi bio zahvalan. Hvala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Horagio kaže...

Zašto je ova tema sticky?

 zašto nebi bila? promjena na forumu
C'est la vie
15 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Što se mene tiće isto sam za ukidanje zvjezdica.

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Mislim da bi pravi pokazatelj rejtinga trebao biti "thumb up", "thumb down" i "hvala", a ostalo mozda samo kao dodatna pomoc pri odredivanju rejtinga (broj poruka uopce ne bih stavljao u ocijenu rejtinga), ima toliko ovih klinca sto nabijaju "blentave" postove, tako da se ukljucivanjem broja poruka u rejting degradiraju kvalitetni korisnici foruma.

 

Mislim da je izuzetno tesko napraviti kvalitetnu shemu za ocjenjivanje, ali to ionako sluzi samo da bi se sprijecilo ove "je*ivjetre" da spamaju.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 13:32 (croart).
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
croart kaže...

Mislim da bi pravi pokazatelj rejtinga trebao biti "thumb up", "thumb down" i "hvala", a ostalo mozda samo kao dodatna pomoc pri odredivanju rejtinga (broj poruka uopce ne bih stavljao u ocijenu rejtinga), ima toliko ovih klinca sto nabijaju "blentave" postove, tako da se ukljucivanjem broja poruka u rejting degradiraju kvalitetni korisnici foruma.

 Pa to i uključuje na rejting, kao i vrijem provedeno na forumu, kartoni.. zaista apsolutno sve..

Smatram da je ovo najpravedniji način ocjenjivanja forumaša, i zaista svaka čast bugovcima.
15 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

moj najsretnij dan

Bravo moderatori

Svaka vam dala

extra su ove zvjezdice

moj je ero najbolji njega svaka cura voli xD
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Treba to sve vratiti kak je i prije bilo ili neka se zvijezdice ukinu - točka!

 

Edit:

Sve, sve samo ne zvjezdice!

Stavite bubamare umjesto zvjezdica!!!

 

Edit2:

Ove Nerone bi ja deportirao iz Hrvatske! Poljubac

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 14:22 (stalker).
 
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Zakon je ovo sa zvijezdama.

Moj PC  
2 3 hvala 1
16 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
fromcelltohell kaže...
Maloprije sam dobio još pola zvjezdice,
sad ne znam jeli to zato što sam od danas puna 3 mjeseca pod ovim nickom ili....
(mada ne vjerujem,ako se uzme broj mjeseci sudjelovanja na forumu...
vidim da mnogi kaj su tu puno duže imaju čak i manje zvjezdica).
 Mozda, a mozda i zbog toga kaj samo na ovoj stranici imas 4 "pohvale" :)
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

prodajem zvjezdicu za 50 kn**????? cjena fiksna

 
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
naxeem kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
...........
ali nezelim se uplitat u tu politiku foruma!
A što si se natipkao... što bi bilo da se želiš uplitati. - Ja i dalje glasam za ukidanje svih statusnih simbola. Nevinašce
 natipkao sam ono sta mi je na dušiBelji se

da ukidanje statusnih simbola nebi bilo lose tako se nebi stvarale razlike i nebi spamali za "rank" nije losa idejaNamigiva no ja sam tamo iznio sta mislim uvezi moje 1 zvjezdice koju imam a vjerujem da zasluzujem 2 blbabla napisos am gore :D
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
stalker kaže...

Treba to sve vratiti kak je i prije bilo ili neka se zvijezdice ukinu - točka!

 

Edit:

Sve, sve samo ne zvjezdice!

Stavite bubamare umjesto zvjezdica!!!

 

Edit2:

Ove Nerone bi ja deportirao iz Hrvatske! Poljubac

 zvjezdice su zakon, "e viva il comunismo e la liberta"....


šala Belji se
C'est la vie
15 godina
online
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Aki kaže...
 Mozda, a mozda i zbog toga kaj samo na ovoj stranici imas 4 "pohvale" :)
 Možda,no taj status se promjenio rano jutros prije ove 4 pohvale.

Nekako mi se ta presložena formula za izračun čini malo nedorađena,
ili jednostavno treba još vremena i posla oko svega ovog.

Jednostavno mi nije shvatljivo da ja koji sam ovdje samo 3 mjeseca
i 2/3 mojih postova je bilo niš' koristi...imam veći rank na ovom forumu od ljudi koji su tu  puno duže.

Ok,znam da je bitno u tom izračunu,ukupno vrijeme logina,ocjene korisnika...zahvale,ali vidim neke korisnike sa
dužim stažem i vjerojatno većim brojem korisnih postova od mene,a imaju manji rank.

Još jednom napominjem da se ne borim za nikakav rank,jer mi forum služi samo za koliko toliko
normalnu komunikaciju i druženje,tu i tamo ozbiljan post ili podjelu osobnog iskustva sa ostalim forumašima.
Također,ako mogu i znam pomoći...tako ću i napraviti.

I za sve one koji se protive bumpanju postova,prvi dižem glas da se postovi
iz neobveznih(spammerskih ...kako neki kažu) tema ne pribrojavaju.

Mislim da ljudi koji odrađuju ovaj administratorski posao mogu i znaju
odraditi taj dio posla.

Lijep pozz svima od FCTHOsmijeh
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice