Ocjenjivanje moderatora zaključana tema

poruka: 47
|
čitano: 3.712
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

UPDATE: ova tema nije otvorena da bi se prozivalo i ocjenjivalo pojedine moderatore ( a onima koji se osjećaju uvrijeđenima se ispričavam za nehotično nanešene duševne boli koje su proizašle iz sadržaja ove teme), nego ISKLJUČIVO KAO PRIJEDLOG ZA POKRETANJE SVIMA DOSTUPNE ANKETE ZA OCJENJIVANJE MODERATORA U SVRHU UNAPRIJEĐENJA KVALITETE SADRŽAJA FORUMA.

 

Znači, ne ocjenjujte moderatore, ocjenjujte prijedlog, da li ste ZA ili PROTIV.  A nadležni će odlučiti..

 

 

 

 

Nakon tjedan dana ponovo na forumu.. Osmijeh

 

Čitam danas par tema i pročitam komentare od strane jednog moderatora, pa se pitam da li postoji moderator moderatora.

 

Naime, dotični ( a ima ih par), po meni, uopće nema kvalifikacije biti moderator, jer govoriti nekom od sudionika foruma da je glup, drugome da je dijete te pisati besmislice koje nemaju veze sa temom ( dotični ima barem 80% takvih "odgovora" i "savjeta", a ima preko 1500 !? postova ) nije nešto čime bi se moderator trebao ponositi.

 

S druge strane, tu su moderatori koji se tako i ponašaju te ih je zadovoljstvo čitati i "slušati" (u smislu dobrog vladanja).

 

Moj prijedlog je da se napravi javni mehanizam ocjenjivanja moderatora od strane korisnika foruma, pa da i rad moderatora postane bolji na zadovoljstvo svih nas.

 

Eto, toliko od mene.

 

Pozdrav.

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2008 9:15 (ferovca1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

Podržavam ideju, toliko od mene.

 

Mada iskreno govoreći niti ne gledam tko je moderator tko ne, ali ako tako veliš sigurno da nije uredu.

hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora

Nemoj te gluposti s izmotavanjima. Imaš li neku konkretnu primjedbu ili samo trolaš?

 

Ako te smeta neki konkretan odgovor, slobodno napiši, ali optužbe bez dokaza i citata uz link na raspravu neće ići.

Fino kaži "Naxeem je XX nazvao glupanom, napisao je glupost", daj link i objasni u čemu vidiš problem. Također me zanimaju te "gluposti" koje sam napisao i gdje sam nekoga nazvao "glupanom"?

 

Btw. ako je netko dijete, onda je dijete. Ako ti "dijete" i nedostatak iskustva uslijed nedostatka godina smatraš uvredom, onda zapravo ti imaš problem, a ne ja.

I usto me zanima kojih 80% "takvih odgovora" je bemisleno? :) Možeš navesti i linkove naravno. S obzirom da se radi o 1532 glupa posta, vjerujem da imaš što izvući.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2008 20:16 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Ferovca bilo bi lijepo i da navedeš o kojem moderatoru je riječ. Nema svrhe pokretat takvu temu ako nećemo otvoreno pričati.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Neznam dal si primjetio ali bilo je vec nekoliko ovakvih threadova i svi su zaredom zakljucani i osuđeni na propast.

Ako imaš problem sa nekim moderatorom javi to supermoderatoru ili adminu foruma i raspravit ce se.

Ovako nema smisla

C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora

Prvo, nisam nikog imenovao ( očigledno se čovjek sam prepoznao, ali nije jedini ).

Drugo, nemam sa nijednim moderatorom problema.

Treće, ovo je zadnji moj post u ovoj temi, jer tema nije otvorena u smislu rasprave.

 

Četvrto i najvažnije, ova tema je čisti prijedlog u cilju unaprijeđenja foruma. Ocjenjuju se predavači, profesori, radnici, zašto se ne bi ocjenjivali i moderatori. Dobrim moderatorima dobra anketa može biti satisfakcija za svoj rad, lošima poticaj da se poprave ili da priznaju da nisu za to. A pokretačima foruma dobar pregled što "narod" misli.. i to je sve.

 

Eto, možete temu odmah zaključati, a možete ju "pustiti" par dana pa da vidite što drugi misle  o prijedlogu.

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
protjeran
offline
Ocjenjivanje moderatora

 

 

       Ovo s ocjenjivanjem bi bila jedna vrlo pametna ideja, jer bi dala mogućnost pravog uvida što forumaši misle o svakom pojedinom članu moderatoskog vijeća koje čuva i uzdržava uvijek budnim čudoređe Bug-foruma. Možda bi se ispočetka  javljali strahovi sa strane vrhovnog Velikog Vijeća da možda ne budu diskreditirani od podmukle i urotične svjetine forumaša, ali sa pravilnim ljudskim inžinjeringom istu bi mogli primiriti i staviti na lajnu.

 

            Ljudski je griješiti, te onaj tko radi griješi, tako se i svakom moderatoru zna potkrasti greška, pa da isti pogriješi s nekim forumašem, ali pogledamo malo broj  postova i količnu svakog pojedinog, te  moderator treba barem letimično pogledati svaki, te pratiti slijed same  rasprave, što pak iziskuje određenu količinu energije i vremena .....a što dobivaju sami moderatori za svoj uloženi trud, osim moći da budu gospodari nečije forumaške karijere? Mislim, mjesečna količina čarapa nije dovoljna da pokrije moderatoski kruh, te zato sam na kraju prethodne rečenice postavio onakvo pitanje.

 

                Dopustite mi još, koji bit podatka samo da završim misao, odnosno, da probam dati svoj obol, to jest, iliti ocjenu nekim od pojedinih moderatora, pa ovako : Naksema rušim bez obzira na cijenu istog( tu je uključen i angažaman roditeljske ruke), Luksa puštam sa dobrim, Vinkovčanina rušim na polugodištu, ali puštam na popravnom, Bodula kraj Zadra rušim uz ideološku obrazložnje, Avijatičara puštam jedino ako mi Ministarstvo naredi, te gospodina, odnosno moderatora, Bugovca koji ne slavi nikakve praznike puštam s ocjenom kakvom želi.

Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

naxeem je O.K.
Ponekad zna u svojim postovima biti bahat i grez, što djeluje iritantno, ali nije zlonamjeran.
Najbitnije je da moderator ne zloupotrebljava svoj položaj.

LUXX
LUXX je više nego dobar moderator.
Svaka čast LUXX!

Ja sam podli đavolji sluga, ja sam na kraju devetog kruga! Ja nisam loš, ja bih da se smijem još.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Ma ok su svi, ponekad se možda ljudi ne razumiju, jer nije jednostavno tako komunicirat. Neke se stvari  krivo protumače, a možda nisu bile zlonamjerno upućene, sa druge perspektive možda drugačije zvuče.  Svejedno, mislim da se trude biti korektni.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora
Lumen_Štrumpf kaže...

 

 

      osim moći da budu gospodari nečije forumaške karijere?

 Mislim da je to posve pogrešno viđenje moderatora i moderatorske funkcije. Ja prvi izbjegavam sankcije na postovima dok baš ne prijeđu mjeru, čak i kada se 'sukobim' s određenim forumašem, ignoriram eventualnu potrebnu reakciju i radije se upustim u raspravu, nego da ju gušim "moderatorskim moćima".
"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora
ferovca1 kaže...

Nakon tjedan dana ponovo na forumu.. Osmijeh

 

Čitam danas par tema i pročitam komentare od strane jednog moderatora, pa se pitam da li postoji moderator moderatora.

 

Naime, dotični ( a ima ih par), po meni, uopće nema kvalifikacije biti moderator, jer govoriti nekom od sudionika foruma da je glup, drugome da je dijete te pisati besmislice koje nemaju veze sa temom ( dotični ima barem 80% takvih "odgovora" i "savjeta", a ima preko 1500 !? postova ) nije nešto čime bi se moderator trebao ponositi.

S druge strane, tu su moderatori koji se tako i ponašaju te ih je zadovoljstvo čitati i "slušati" (u smislu dobrog vladanja).

 

 Slažem se s tobom da je taj moderator promašen, nema iskustva s moderiranjem i ima ego veličine Kanade. Nema smisla trošiti riječi, kada tvoje i moje mišljenje nije bitno, iskreno, niti me je briga.

Luxx je pravi čovjek, samim time ne može biti loš moderator. 

I mislim da ova tema nema budučnost, supermoderatoru ili administratoru se vrlo lako pošalje žalba.
P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2008 22:03 (Gilbert).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora
LUXX kaže...

Neznam dal si primjetio ali bilo je vec nekoliko ovakvih threadova i svi su zaredom zakljucani i osuđeni na propast.

Ako imaš problem sa nekim moderatorom javi to supermoderatoru ili adminu foruma i raspravit ce se.

Ovako nema smisla

  Zašto je tema onda još otkljucana?
Osim toga objašnjeno je di, kome i kako se zaliti...
Ovako ostavljate samo prostor ostalim trolovima i spamerima koji djeluju i ramišljaju ovako: kuda svi tuda i ja, svi tako rade, svi to rade i sl.
Mentalitet im je na razini malog dijeteta, opce kulture i kucnog odgoja nemaju te slušaju turbo folk jer su tako "in" i druze se sa ostalim primitivnim i zatupljenim ljudima.

Ferovac ako apeliraš na nekoga trebao si navest na koga i potkrijepiti to dobrim agrumentima i konkretnim dokazima.
Ovako ispada da samo kritiziraš i flejmaš :/ 
Ocito si povođen necim otvorio ovu temu a i vidim da se sam naxeem prozvao i poceo odma branit iako nisi u nikoga uperio prstom xD
Ne mozeš nekoga kritizirat a da to ne potkrijepiš dokazima...
 
Evo dat cu par kratkih primjera:

-LUXX
Je po meni najbolji moderator od troje "izabranih" (LUXX, naxeem i Manic, bugovce ne racunam)
Susretljiv i vrijedan te uvijek spreman pomoci i sam je napisao nekoliko jako dobrih tutorialsa/guidova iako ga to nitko nije trazio.
Ovo mu je po meni jedan veliki plus i još vec kad uzmemo u obzir da je on covjek u godinama ima zenu i dijete i zasigurno ima pametnijeg posla nego nadmudrivat se sa pubertetlijama i adolescentima :) 
Luxx tu sam se rego par dana prije tebe i sijecam te se kako si pisao pravila još tada iako nisi bio MOD te stalno piskarao dajte meni "gumbice". Dobio sam dojam da zeliš bit mod te da se trgaš se za to "mjesto"
I onda kad su te bugovci stavili za moderatora ti si jednom svojom izjavom se pokazao onako malo khmm nezahvalan. Citiram:"Vidim da si se dobro snašla sa mojim pacijentma" 
Citat je iz jedne zakljucane teme u podforumu ostalo kojim si nadopunio Manic kad je onda tek postala MOD i komentirao njezinu snalazljivost. Ako treba linkaat cu temu naknadno.
Ne mozeš, NE SMIJEŠ zvati usere nekoga foruma pacijentima, nije to tvoj forum ;) sve ostalo inace super ;)

-Naxeem
Khmmm o njemu imam mišljenje ko o ovom vremenu malo suncano i oblacno pa onda kišovito i pljuskovito xD
Moderator/admin si ne smije dopustiti da se uvuce u neku prepirku u nekoj temi ;) a on to cesto radi i onda se drzi svoga ko pijan plota :(
I precesto se upušta u rasprave i uvjeravanje drugih u svoja stajališta i tako u nedogled.
Te par onih njegovih romana od postova i onda zaboravi šta je rekao i kad sam mu izvukao rijeci iz konteksta ne zeli priznati pogrešku :(
Covjek vrijedi koliko vrijedi njegova rijec ne mozeš u jednoj temi nešto reci te onda na drugom podforumu i temi licemjerno nešto sasvim trece... 
Ne kuzim kako je skupio gotovo 2000 postova u 5 mjeseci no dobro koliko vidim covjek ima opsezno znanje pa ga svugdje ima... sve komentira :)

Manic khmm sve super ;) 

Posao MODERATORA/ADMINA nije POVLASTICA niti neki bonus vec jedna VELIKA OBAVEZA ;)
 
Isto tako Bugovci morate razumijet da svojim donošenjem odluka dajte drugima primjere...
Ne mozete se zaliti na preveliku kolicinu spama (necu tu nikoga imenovat dobar dio njih je dobio ban) i cuditi se od kuda sada to.
Jednostavno su copy/paste to preuzeli od vas uvidjeviši da ste za moderatore postavili upravo onu dvojcu koji su igrom slucaja imali tada i još uvijek imaju najveci broj postova i to dublo/troduplo više od ostatka :)
Ima tu dosta ljudi koji znaju te imaju povece i zavidno znanje na nekim podforumima ;)
Sumnjam da ce ostat te stalno pisati i pomagati npr... kompotko dojadit ce mu svaki dan slagat i samog sebe ponavljat, istu ili indenticnu konfu za 7-8k 

Ostat ce vam djeca koja ce se međusobono svađati i prepirati a i samima ce vam se vlastiti forum zgadit jer vam nece biti zanimljivo citat kako se djeca nadmudrivaju ;)
Nekako sumnjam da to zelite nebi onda forum niti dizali ;) samo koliko vidim malo ste to olako shvatili kad se sjetim da je pušten u javnost bez ikakvih pravila :S 

P.S podrzavam ferovca sa ovom idejom o iznošenju stvari a ne sve preko PM i mailova riješavat korisnici foruma imaju pravo znati šta se na njemu zbiva :) 
 
May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora
Gilbert kaže...
Slažem se s tobom da je taj moderator promašen, nema iskustva s moderiranjem i ima ego veličine Kanade. Nema smisla trošiti riječi, kada tvoje i moje mišljenje nije bitno, iskreno, niti me je briga.

Luxx je pravi čovjek, samim time ne može biti loš moderator. 
 +1
16 godina
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora

Eto, ipak ću morati sam sebi skočiti u usta i napisati dodatak..

 

Najiskrenije, uopće mi nije bio cilj ovom temom pokazivati prstom koji moderator je dobar, a koji loš. Jednostavno, primjer u prvom postu rezultat je današnjeg nasumičnog pregleda par tema ( čak ni ne znam u kojoj temi je dotični neke korisnike nazvao glupima, ali znam da je to učinio par puta u toj istoj temi ). Ako je "glup" korisnik prijavio "pametnog" moderatora, prijavio ga je sa razlogom i taj mehanizam bi trebao i ostati.

 

Moj prijedlog je da sa moderatori anonimno ocjenjuju u malo više kategorija i da se ta anketa objavi na forumu ( sam princip održavanja ankete prepuštam odgovornima, ako se prijedlog usvoji).

 

Po mome mišljenju, uvjeti za biti moderator bi trebali biti znanje, pismenost, bonton, objektivnost i efikasnost. Tako bi se mogla napraviti i anketa te bi, osim nas, i moderatori mogli vidjeti u čemu su dobri, a što bi mogli popraviti.

 

A kad već svi ocjenjuju.. Manic je definitivno najbolji moderator, efikasna i puna znanja, a s druge strane jednostavna i britka. Luxx je odmah do nje.

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2008 22:16 (ferovca1).
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

Meni su oni svi OK, samo NE dirajte ARMORA, on vas sigurno neće u tom slučaju.Namigiva

Meni su debilne neke poruke tipa: "meni paše" ili "ne" ili "da" itd..

Takvi me autori smetaju, a pogotovo neke uvrede.

Uglavnom, "nadmudrivanje" sa modovima zna biti vrlo zabavno, pogotovo s našim dragim mbaksomCool

Kaj ćete, isključite debilizam, uključite MOZAK.

 

 

EDIT: Meni je LUXX vrlo dobar moderator, ima puno znanja iz većine podforuma koje moderira.

naxeem je "ptica selica" (bez uvrede), sve teme su njegove i to po meni nije ok.

Ne sumnjam u znanje naxeema, već suprotno, znam da je programer ali OPET mislim da zabada prste gdje ne bi trebal.

Nisu svi za sve niti svi znaju plivati.

Meni je NAJ moderator mbaksaNamigiva

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2008 22:30 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

meni je LUXX najbolji moderator, manic je isto dobar MOD makar je nova, naxeem je priča za sebe, al u pozitivnom smislu jer mi je najljepše čitat na forumu rasprave naxeem vs. cijeli forum, lol, on je zakon

http://www.freewebs.com/horagio/ 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Hehe, ma kako sam znao da će se Gilbert javit' :) Nakon ovoga:

http://forum.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/geforce-280-9800/6077.aspx?page=1&jumpto=83926&sort=asc&view=flat

 

Al dobro.

 

Nego, ja bar iskreno napišem što mislim (a ne vrijeđam), međutim meni je od oštrog jezika (što vjerojatno imam) daleko gadljivija ova osobina kod ljudi:

 

ferovca1 kaže...

 

 

Čitam danas par tema i pročitam komentare od strane jednog moderatora, pa se pitam da li postoji moderator moderatora.

 

Naime, dotični...... ima preko 1500 !? postova ) nije nešto čime bi se moderator trebao ponositi.

LOL?

Zar nije jedan jedini korisnik s tim brojem postova.

ferovca1 kaže...

Prvo, nisam nikog imenovao ( očigledno se čovjek sam prepoznao, ali nije jedini ).

.

Zar misliš da su svi koji ovo čitaju slijepi ili glupi? Pa time više vrijeđaš sve čitatelje nego ja sa "dijete.".

Patetično.

Laž i licemjerje moj ferovac moj, laž i licemjerje.
To ti je gore nego reći nekome da je dijete ili glup.

I rest my case jer vidim protiv kakvih "ljudi" se tu "borim"...
"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Vidim da vas se dosta požalilo na naxeemovu svestranost

Što je u tome loše?

Zašto čovijek nebi imao svestrano znanje?

I koliko ja vidim naxeem nikad ne pise postove ispod par redaka - znači da ima argumente za svoje mišljenje.

 

inače meni su svi modernatori bili uvijek fer prema meni-i drago mi je što sam dobio par žutih i jednom crveni karton

Naučio sam nešto i sad sam vec dugo bez kartona

Inače ovo je jedini forum na kojemu sam ikada sudjelovao i na njemu sam naucio pravila i pridruzio se lijepoj zajednini i korisnika i modernatora za koje(osim iznimaka,ali oni nisu dugo preživjeli)imam samo rijeci hvale

Ideologije se rađaju krvlju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora

Moderatori ,admini, i slično...imaju svoj zadatak...probajte se vi staviti na njihovo mjesto i analizirajte kome bi vi dali žute ili crvene kartone....ja sam osobno dobio žuti odmah
na početku i naravno znam razlog i nije baš naki strašan razlog ali zato je bio samo žuti.....ako se netko nakon nekoliko žutih ne popravi tad neka se taj zapita a ne moderator.
Istina ,na forumu ima dosta ljudi koji žele pružiti znanje i samo se jedno traži....kad netko pogriješi ili pretjera s "rasipanjem" znanja neka to dobro argumentira ili prizna grešku ali se ne mora nikoga vrijeđati.Ne bih nikoga posebno ocjenivao jer inače ne volim diskriminaciju ali naravno da postoji neka ljestvica....ali znanje se mora poštivati jer netko ti može biti antipatičan ali moraš mu dati prolaz jer ga zaslužuje(jer zna)...bar je tako kod mene ....ali vidim da će i ova tema prijeći u opću svađu a ne raspravu temeljenu na nekim argumentima....Na drugim forumima sam bio ali na ovome sam najviše aktivan....u nekim temama je čak i previše otvoren.Zato svima pet plus jer nije lako biti moderator.

v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora
Zippo kaže...

Vidim da vas se dosta požalilo na naxeemovu svestranost

Što je u tome loše?

Zašto čovijek nebi imao svestrano znanje?

I koliko ja vidim naxeem nikad ne pise postove ispod par redaka - znači da ima argumente za svoje mišljenje.

 

inače meni su svi modernatori bili uvijek fer prema meni-i drago mi je što sam dobio par žutih i jednom crveni karton

Naučio sam nešto i sad sam vec dugo bez kartona

Inače ovo je jedini forum na kojemu sam ikada sudjelovao i na njemu sam naucio pravila i pridruzio se lijepoj zajednini i korisnika i modernatora za koje(osim iznimaka,ali oni nisu dugo preživjeli)imam samo rijeci hvale

 Potpisujem. I još bi dodao ovo, sumnjam da ću doći ikad u neki teži sukob sa modovima, prvi razlog je taj, što sam sve rijeđe na forumu,  jer se baš i ne prepoznajem u temama koje se otvaraju svaki dan, kako kome padne, koja provala na glavu,(mada naravno imam i dalje visoko mišljenje o forumu) i drugo teško da ću si ja dozvoliti neki sukob a, za njih ja neznam i to je to.
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

Ma dajte ljudi..   Nax je ok Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora

Molim moderatora ove teme da ju zaključa obzirom da je ista skrenula sa inicijalne ideje u besmislenu raspravu ( što ne znači da povlačim prijedlog o moderator anketi ).

 

 

 

 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Prije nego se tema locka dat cu svoje ocijene moderatorima.

 

LUXX 5/5 - Koliko sam dosad vidio odličan je moderator, reagira na vrijeme (koliko je to moguće), tolerantan. Prvi žuti sam dobio od tebe Osmijeh

manic 5/5- Isto kao i luxx, oboje su primjer ponašanja na forumu koji bi trebali svi slijediti. Drugi žuti od tebe Osmijeh

 

naxeem 5/5- Smatram da si ,nekada, malo pregrub ali svoju dužnost (kao moderator) obavljaš dobro. Predpostavljam da će se oko tebe lomiti koplja (što se tiče ocjene). Argumentira svoje mišljenje kao i ostali moderatori i zato je ocjena 5 (na forumu je čest slučaj da ljudi kakaju bez argumenata a to ne volim)

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2008 3:56 (PROTECTOR).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora
PROTECTOR kaže...

Prije nego se tema locka dat cu svoje ocijene moderatorima.

 

LUXX 5/5 - Koliko sam dosad vidio odličan je moderator, reagira na vrijeme (koliko je to moguće), tolerantan. Prvi žuti sam dobio od tebe Osmijeh

manic 5/5- Isto kao i luxx, oboje su primjer ponašanja na forumu koji bi trebali svi slijediti. Drugi žuti od tebe Osmijeh

 

naxeem 5/5- Smatram da si ,nekada, malo pregrub ali svoju dužnost (kao moderator) obavljaš dobro. Predpostavljam da će se oko tebe lomiti koplja (što se tiče ocjene). Argumentira svoje mišljenje kao i ostali moderatori i zato je ocjena 5 (na forumu je čest slučaj da ljudi kakaju bez argumenata a to ne volim)

 Potpuno se slažem sa ovim ocjenama i obrazloženjima. Iako su mi manic i LUXX pred naxeemom, ocjena ostaje ista.
(Vezano za žuti:) Heh, ja sam dobio prvi žuti od manic i potrudit cu se da bude jedini karton, i zahvaljujem na žutom jer bez njega vjerojatno ne bih uočio pogrešku i nastavio ju ponavljati. Hvala!
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2008 8:41 (HappyD).
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

LUXX najpošteniji i to cijenim, ne piše puno, a sa time što napiše veli sve što treba u malo riječi. A za moderatora koji je očigledno prvi na Black listi nemam komentara, veli da ništa nije kriv, a samo se brani...Pa čemu ? Pusti neka se ispucaju...

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

mislim da ocjenjivane baš nema smisla, jer su ljudi zadovoljni moderatorima

 

osobno nemam nikakvu zamjerku ni na jednog moderatora, ok rade svoj posao, forum je dosta uredan, uvijek reagiraju na vrijeme

-ocijena 5 (nije navučena Namigiva)

 

naravo trebali bi i korisnici pomoći moderatorima da pišu čim kvalitetnije postove(argumentirane postove), da ne "prave smeće", a u krajnjem slučaju da prijavljuju spamere i poruke nevezane za teme

Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2008 19:34 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

Iskreno, ja sam za da se uvede opcija ocjenjivanja moderatora. Bilo bi dobro da se malo vidi što ustvari ljudi misle o onima koji nam dijele kartončiće.. hehe

Mislim da je ovo odlična prilika da našem dragom moderatoru Naxeemu kažem nekoliko stvari. Ne planiram napadati i slično, već samo ukazati na neke stvari koje radi. Dakle Naxeem, bez ljutnje na slijedeće riječi.

 

Iskreno, ponekad je tvoje postove jednostavno nemoguće čitati. Djeluju tako surovo i, iskreno, bude mi neugodno čitati kad vidim kako se sa visoka obraćaš ljudima. Mislim da bi malo trebao poraditi na odnosu sa userima ovog foruma. TRenutno se dosta otresito ponašaš prema ljudima. Neću sad tražit primjere, al ovaj utisak sam stekao na osnovi pročitanih postova. Znači, ništa umišljano i u cilju napada.

 

U ovim riječima nema nikakve ljutnje, već samo pokušavam ukazati na neke stvari. Iskreno, nadam se da nećeš zanemariti ovaj post. :)

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ocjenjivanje moderatora

Ja osobno nemam niti jednu primjedbu (još nisam dobio nijedan karton Smijeh )

 

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
neaktivan
offline
Ocjenjivanje moderatora

To je super prijedlog, te ga podržavam.

 

Kaj se tiče moderatora, ok su. LUXX je odličan, pravedno "sudi", manic također, ali naxeem mi djeluje previše bahato, te me to smeta. Često ulazi u prepirke s korisnicima, a i kad izgubi prepirku, ne želi to priznati. Mislim da bi to trebao popraviti i onda bi bio ok moderator.

 

Kaj se tiče kažnjavanja, bio sam kažnjen par puta, i to zasluženo. Žaliti se nemam pravo, jer je sve je bilo korektno od strane moderatora.

 

Također, smatram da bi bugovci trebali razmišljati da postave još neke korisnike na mjesto moderatora (mnogo ih ima koji imaju jako dobro znanje) , jer istini za volju, ne mogu njih troje pratiti 4000 korisnika. 

 

Pozdrav!

http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=16442
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ocjenjivanje moderatora

Čak mislim da nije toliko potrebno znanje, već pravednost i prisutnost na forumu.

Treba biti na forumu "od jutra do sutra" i paziti na sve nepodopštine.

Njih je svakako premalo i ne mogu/stignu sve to pratiti.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice