Opcija "Prijavi poruku"

poruka: 8
|
čitano: 1.580
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Opcija "Prijavi poruku"

Dakle htio bi samo napomenuti da kad idem na ovu opciju i kad pišem razlog zašto prijavljujem odredeni post uvjek mi je premalo "prostora" za napisati.

Onda  moram  pisati  svakave  kratice  ili  nešto  drugo  jer  nemogu  napisati  sve  šta  sam  htio...

Puno  puta  mi  se  dogodilo  da  citam  post  i  vec  vidim  kako  cu  kliknut  dole  na  prijavi  poruku  i  vec  sve  znam  kaj  bi  napiso...  i  onda  crap  ne  stane  u  60% slucajeva.

Onda  moram  mozgat  Smijeh    šta da promjenim kako da napišem itd... i onda u dosta navrata odustanem jer ne znam kako da napišem nešto smisleno arGh...

Dakle  molim  lijepo  ako  nije  problem  da  se  poveca  "kapacitet"  pri  pisanju  prijave.  Još  sam  nešto  htio  reci  ali  sam  zaboravio...  Doh!Viče

Budem  poslije  editiro  kad  se  sjetim...  i  ako  se  sjetim  Smijeh


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opcija "Prijavi poruku"

Darth Punisher  ima pravo. Ipak je to premalo prostora.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Opcija "Prijavi poruku"

Vidiš - ja sam bio siguran da se ljudima neće dati pisati uopće razlog, a ti bi pisao i više nego što ima mjesta!

 

Inače - bitna je sama prijava - ne moraš pisati disertaciju, to je čisto da ljudi ne bi prijavljivali bezveze, da ipak moraju nešto suvislo napisati.

 

Budem sredio u nekom od sljedećih updatea...


Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija "Prijavi poruku"
Mak koji ce.. moderator ionako nece citati romane, prijavis taj i taj topic, post, autora sta vec, moderator vidi o cemu se radi uradi nesto u vezi toga i to je to
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija "Prijavi poruku"
Domagoj kaže...

Vidiš - ja sam bio siguran da se ljudima neće dati pisati uopće razlog, a ti bi pisao i više nego što ima mjesta!

 

Inače - bitna je sama prijava - ne moraš pisati disertaciju, to je čisto da ljudi ne bi prijavljivali bezveze, da ipak moraju nešto suvislo napisati.

 

Budem sredio u nekom od sljedećih updatea...


  Da ali ja uvjek volim napisati konkretan razlog zašto prijavljujem poruku. Ako je netko nešto izvalio neda mi se prepirati sa njim  na  forumu  u  puno  slucajeva  samo odem na prijavi poruku i onda konkretno bi napisao šta je krivo reko, šta je tocno i da ocekujem da ga sankcionirate  jer  me  nervira  Smijeh da vam skratim muke...jer sad ne mogu ništa takvoga...
Ako  pogledamo  temu  Win  XP  vs.  Vista  tamo  je  toliko  gluposti  napisano  i  nigdje  veze  sa  vezom...cisto  prepucavanje  i  pametovanje.
Bio  sam  je  pratio  u  pocetku  ali  jako  brzo  mi  se  zgadila...napiso  sam  jedan  post  i  više  je  niti  ne  pratim  ovo  je  bolje  ovo  ono  ono  itd...  svaki  svoga  konja  hvali  itd...  svatko  na  svoju  stranu...
Ne  znam  dali  je  tema  još  uvijek  aktivna  ali  ako  ti  se  da  procitaj  šta  se  samo  tamo  pisalo  ja  bi  pola  ljudi  od  tamo  sankcionirao  :P
I  vecina  takvih  tema  preraste  u  prepucavanje  fanboy-eva  itd..  i  treba  ih  odma  u  pocetku  zakljucat  ili  strogo  kontrolirati. 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija "Prijavi poruku"
Mah lijepo odgovoris ono osnovno na "prijavi poruku" kako i treba.. a to svoje misljenje i komentare sve to lijepo posalji na PM nekom od moderatora
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opcija "Prijavi poruku"
Alen kaže...
Mah lijepo odgovoris ono osnovno na "prijavi poruku" kako i treba.. a to svoje misljenje i komentare sve to lijepo posalji na PM nekom od moderatora
 Howgh !

AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
Opcija "Prijavi poruku"

Domagoj bude šta od ovoga?


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice