Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem

poruka: 12
|
čitano: 1.679
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
pitanje

  Doticna nece da mi upamti pass. i user name nakon sto sam instalirao Opera 9.50 final.
Sa Operom 9.5Beta 2 nisam imao takvih problema.Isto tako imam problem sa pisanjem poruka,kada pritisnem enter za novi red novi red se pojavljue iznad   prvog reda.
Cookiesi su dozvoljeni i neznam stvarno u cemu je problem.
Sa brzim odgovorom novi red radi normalno,kada odgovaram (eksperimentirao sam) treba da pritisnem Shift+Enter za novi red

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2008 23:14 (Lazarus Long).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
Lazarus Long kaže...

  Doticna nece da mi upamti pass. i user name nakon sto sam instalirao Opera 9.50 final.
Sa Operom 9.5Beta 2 nisam imao takvih problema.Isto tako imam problem sa pisanjem poruka,kada pritisnem enter za novi red novi red se pojavljue iznad   prvog reda.
Cookiesi su dozvoljeni i neznam stvarno u cemu je problem.
Sa brzim odgovorom novi red radi normalno,kada odgovaram (eksperimentirao sam) treba da pritisnem Shift+Enter za novi red

Što se passworda tiče, vuče mi na to da nešto kod tebe ne štima, jer se to radi pomoću kukija na najklasičniji mogući način. Ima li još netko ovakvih problema s tek izišlom Operom 9.50?

Što se editora tiče, koristimo third-party editor (TinyMCE) pa ako nešto ne štima, vjerujem da će oni brzo napraviti novi release s ispravljenim bugovima, a mi ćemo upgradeti forum novom verzijom. Ima li još netko ovakvih problema s tek izišlom Operom 9.50?
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
Domagoj kaže...
Ima li još netko ovakvih problema s tek izišlom Operom 9.50? 
  Da ja sad imam problema ne mogu se odlucit šta da koristim FF 3 ili sad ovu novu operu i jedno i drugo mi je predobro :S xD

P.S sry na spamu :D
May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem

Evo upravo sam skinuo operu 9.50 (samo zbog Domagoja) i testirao bug forum, nemam nikakvih problema. Sve radi isto kao i na FF...

Jos sam za svaki slucaj i na lokalnom serveru testirao tinymce 3.0.9 i verziju 2.0.1 ni sa jednom nemam problema.

Dakle, problem je sa korisnikom a ne sa bugom ;)

16 godina
moderator
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
warezb kaže...

Evo upravo sam skinuo operu 9.50 (samo zbog Domagoja) i testirao bug forum, nemam nikakvih problema. Sve radi isto kao i na FF...

Jos sam za svaki slucaj i na lokalnom serveru testirao tinymce 3.0.9 i verziju 2.0.1 ni sa jednom nemam problema.

Dakle, problem je sa korisnikom a ne sa bugom ;)

Zahvaljujem na trudu :-) 
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
prihvaćeno rješenje
Domagoj kaže...
warezb kaže...

Evo upravo sam skinuo operu 9.50 (samo zbog Domagoja) i testirao bug forum, nemam nikakvih problema. Sve radi isto kao i na FF...

Jos sam za svaki slucaj i na lokalnom serveru testirao tinymce 3.0.9 i verziju 2.0.1 ni sa jednom nemam problema.

Dakle, problem je sa korisnikom a ne sa bugom ;)

Zahvaljujem na trudu :-) 
 Nema na cemu.... Upravo citam tvoj blog.... Ocjena: 5/5, samo tako nastavi... (ovaj gadget ti je najbolji :D )
16 godina
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
Domagoj kaže...
Ima li još netko ovakvih problema s tek izišlom Operom 9.50?
  Imam ja. Ista stvar je kod mene, neće da zapamti user name i pass (9.5 final, Fedora 9). FF radi uredno.
- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
neaktivan
offline
Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
autorov komentar

Sto se tice najavom i cookiesima sredio sam stvar.Problem i dalje ostaje sa pisanjem.
Deinstalirao,ocistio registry,nanovo instalirao i bez uspeha.
Najcudnije,malo sam eksperimentirao,pokrenuo sam instalaciju 9.5 beta 2 sa Sandboxiem,pokrenuo browser (sandboxan) i problema nije bilo.

Naslucujem da sam napravio gresku prilikom instalacije finalne verzije a da prije toga nisam maknuo betu.Tada Opera final je pocela 
"sharati" cookiese i postavke iz Opere beta.

Isto tako do sada nisam radio clean install Opere (pred 9.5) nego stalno sam nadogradzivao Operu sve dog tog trenutka kada Opera 9.27 sa samo nekoliko otvorenih tabova "jela" citavih 500Mb i zauzimala procesor negde oko 50%.

Da ne duzim mnogo,uverio sam se da je problem kod mene.Valjda ce biti resen kada preinstaliram OS (Vista SP1).
Ali ipak me muce dvije stvari,kada pisem brzi odgovor problema nema.Kada pisem na drugim forumima isto tako nema.
Malo vas ugnjavio ali to je to...
Pozdrav ekipi

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
autorov komentar

Evo i ovaj korisnik ima iste probleme

http://forum.bug.hr/forum/post/opera-95/62134.aspx

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
Lazarus Long kaže...

Sto se tice najavom i cookiesima sredio sam stvar.

  Kako si rješio ovo?
- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
autorov komentar
ambivalent kaže...
Lazarus Long kaže...

Sto se tice najavom i cookiesima sredio sam stvar.

  Kako si rješio ovo?
  Izbrisao sam sve cookiese,namestio na Never apccept cookies i zatvorio sam Operu.
Opet sam otvorio Operu i namestio na "Accept cookies" logirao sam se i od tada vise nemam problema sa cookiesima.
P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
16 godina
neaktivan
offline
Opera 9.50 final-problem sa najavom i pisanjem
autorov komentar

Problem sa pisanjem na forumu je "nestao" sam od sebe.Opera nije nadogradzena,proverio sam.

Jeste li radili neke preinake na forumu u proteklih 2-3 dana?

P1 200 Mhz RAM 32Mb Hdd 500 Mb Win 98 (i jako sam sretan)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice