Otvaranje bespotrebnih tema zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 1.683
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ovo bi trebali u pravila uvest

Ovo bi trebali u pravila uvest prije nego sto se otvori tema

 

 

Ima prevec tema o tome sto netko nesto pita i onda nakon 10 minuta on dode,moze lock nasao sam...I sad modovi imaju posla tu a i ovi bedaki sam spamaju onda...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2009 22:52 (Fake_Alert).
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ovo bi trebali u pravila uvest
Gledaj, govoriš nešto o temama tog tipa, ali i tvoja današnja bi se lako mogla svrstati u tu skupinu.

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/b-netov-ruter-spojit-laptopom/30289.aspx

Ljudi imaju pravo na otvaranje tema, imaju pravo postaviti pitanje, tvoje je pak da odgovoriš ili ne.
Tako je jednostavno.

I ne brini, bespotrebne teme će moderatori zatvoriti, budi uvjeren.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
Ovo bi trebali u pravila uvest

Totalno nepotrebna tema.

SVE nespavalice idemo na moj forum spamat http://computerstuff-forum.forumotion.com/forum.htm
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ovo bi trebali u pravila uvest
Fake_Alert kaže...

Ovo bi trebali u pravila uvest prije nego sto se otvori tema

 

 

Ima prevec tema o tome sto netko nesto pita i onda nakon 10 minuta on dode,moze lock nasao sam...I sad modovi imaju posla tu a i ovi bedaki sam spamaju onda...

 

Nek baci kamen onaj koji je bez grijeha!

Postoji trazilica na forumu. Istina nije bas bajna ali zato mi modovi pokusavamo duple teme lockat ili brisat sto prije. Dnevno se otvara hrpa tema i pise hrpa postova pa se ne moze sve u 5 min sredit. Govoris drugima da spamaju a ova tema nije nista drugo nego najobicniji spam.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
14 godina
offline
RE: Ovo bi trebali u pravila uvest
Danny_HR kaže...
Gledaj, govoriš nešto o temama tog tipa, ali i tvoja današnja bi se lako mogla svrstati u tu skupinu.

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/b-netov-ruter-spojit-laptopom/30289.aspx

Ljudi imaju pravo na otvaranje tema, imaju pravo postaviti pitanje, tvoje je pak da odgovoriš ili ne.
Tako je jednostavno.

I ne brini, bespotrebne teme će moderatori zatvoriti, budi uvjeren.

Znam al se ja u te modeme ne kuzim ni trunke.A i netko je rekao ako spojim laptop da nece komp imat net i slicno..

Al opet,ima noobova pitaju te za nesto na forumu i odu vidjet to na google i nadu to sto traze i onda kad se neki potrude i odgovore covjeku ovaj autor tebe ih otpili zato sto je to vec nasao...

I da vidio sam da ima hrpu tema o GTA 4 neki frajer kaze da ce otvorit temu i to onak bezveze  i otvori je a ima ih milijun sam trea pitat na jednoj i cekat odogovor a ne spamat.

 

Evo ih par pa vidi dal je to malo za GTA 4

1.GTA IV save game 40%

2.GTA 4 hamachi lan? by me

3.GTA IV Par problemcica

4.GTA 4 problem

5.Gta 4 problemi sa misijama

6.GTA 4 pad FPS-a

7.Gta 4 grafika!!

8.GTA 4 low settings

9.GTA IV v0.4B mod installer problem

 

Ja mislim da je to malo previse tema o GTA 4 i bilo bi dobro barem 2 napravit pa nek u njoj pisu a ne ovak,svako svoju temu pa nek modovi rade i nek se muce..

 

Idem gledat Voyager pa spat,pozdrav.

 

EDIT:pa kazem da se u pravila uvede to da napisu da prije postanja teme pokusaju malo progooglat mozda kaj nadu onda bi bilo garant manje tema sigurno! A ako nis ne nadu onda nek temu naprave a ne svako svoju napravi pa ih je pun kufer

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 0:50 (Fake_Alert).
15 godina
offline
Ovo bi trebali u pravila uvest

hehe. preduhitrio si me.

 

prije dosta vremena sam naišao na ovaj članak, pa sam htio i ovdje negdje nešto slično napisati. ali ovo je ista stvar tako da neću spamat Šutim

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ovo bi trebali u pravila uvest
ako se smanji broj tema moderatori nece imat sta radit ;).
14 godina
offline
RE: Ovo bi trebali u pravila uvest
dado16 kaže...
ako se smanji broj tema moderatori nece imat sta radit ;).

Al nece se tolko smanjit bas :D

16 godina
protjeran
offline
Ovo bi trebali u pravila uvest

Po meni največi je problem kod konfiguracija, neka se stave tema sa imenima npr konfiguracija do 3000 kn, do 5000 kn, do 6000kn itd. Prednost ovoga je da onaj tko hoče npr. konfiguraciju do 5000 kn pročita cijelu temu "konfiguracije do 5000 kuna" i na temelju napisanih tamo konfiguracija sebi složi konfiguraciju. Lakše bi bilo ljudima nać primjere konfiguracije, manje teme, bolja preglednost.

 

 

Ovo vaj prijedlog bi trebalo stavit u pravila.

 

Dajte ljudi prije nogo pravite temu malo zaposlite google i probajte preko njega naći odgovor i mislim da na 90% pitanja sa ovog foruma se na googlu lako nađe odgovor, a ne napravit temu pa nek drugi ljudi traže po google jer je netko ljen i naavikao je da mu netko samo da riješenje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 2:48 (pinkskin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice