Podforum darivanje starijih stvari

poruka: 25
|
čitano: 7.986
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik), cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#})i imam jedan hard disk 80gb instaliran windows xp sp3 i ima dosta igara (ostavio bi ga ja sebi ali mi maticna ne podrzava 2 ide kabla) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Iz Splita sam.

 

Evo pa glasajte.

 

93 Za
0 Protiv
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 10:17 (Chumi).
Moj PC  
18 0 hvala 6
15 godina
protjeran
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari

imam pun tavan starih stvari ali ne znam kome trebaju. ima svašta. pozdravljam ideju. ponekad me zovu ljudi i nešto prodam za 20-30 kn ali sve to je već staro pa bolje podijeliti nego baciti.

Z
14 godina
offline
Podforum darivanje starijih stvari

ja bi još predložio da se piše odakle je netko tko poklanja, da nebi ispalo da je poštarina veća nego vrijednost te stvari...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
Chumi kaže...

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik) i cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#}) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Evo pa glasajte.

 

kako da ti se netko javi na PM kad ti je onemoguceno??

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
protjeran
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
mtopol kaže...
Chumi kaže...

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik) i cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#}) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Evo pa glasajte.

 

kako da ti se netko javi na PM kad ti je onemoguceno??

cek zaboravio sam na to sad je ukljuceno

13 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Sastavite popis stvari koje imate i samo ga sa editom križate kaj ste prodali tj. dali tako bi bilo najbolje

Mafija sused niš ja njima ne vjerujem xD
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Poklanjam staru 7900GX2...grafa radi perfektno...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
sheX kaže...

Poklanjam staru 7900GX2...grafa radi perfektno...

napiši otkud si :)

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
ak si iz zg, dolazim po nju. :D
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
sheX kaže...

Poklanjam staru 7900GX2...grafa radi perfektno...

daj meni ja platim poštarinu

X4 945 @ 3.8 ghz
15 godina
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Dajem PCI grafu za neki server bez GUIa

 

I uzimam bilo koju PCI ex grafu ; ))

 

Iz Osijeka sam...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Podržavam ideju svakako, al' mislim da bi se onda u toj novo-otvorenoj temi u tu svrhu trebalo pridržavati nekih pravila, kao što su:

 

 

  • Dogovor oko give-outa samo preko privatnih poruka, da se tema ne bi bezveze zagušivala kojekakvim "Daj meni!!!11", "očuoču oču jaaa!!!!111jedanjedanstojedanajt"
  • Korisnik koji daje nešto mora napisati svoju lokaciju, kako bi se otprilike znao procijeniti iznos poštarine
  • Ovo se vjerojatno podrazumijeva, ali stvari koje se daju su vjerojatno u funkcionalnom stanju, ako nisu, bilo bi poželjno reći ako nešto ne štima, i što bi to bilo

 

Imam možda par stvari kojih bi se odrekao, još razmišljam {#}

If you can understand the me, than I can understand the you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 21:24 (The Unforgiven).
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari
meni je problem jer mi PM neradi na mobu, pa onda ko prvi, prvi.
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
The Unforgiven kaže...

Podržavam ideju svakako, al' mislim da bi se onda u toj novo-otvorenoj temi u tu svrhu trebalo pridržavati nekih pravila, kao što su:

 

 

  • Dogovor oko give-outa samo preko privatnih poruka, da se tema ne bi bezveze zagušivala kojekakvim "Daj meni!!!11", "očuoču oču jaaa!!!!111jedanjedanstojedanajt"
  • Korisnik koji daje nešto mora napisati svoju lokaciju, kako bi se otprilike znao procijeniti iznos poštarine
  • Ovo se vjerojatno podrazumijeva, ali stvari koje se daju su vjerojatno u funkcionalnom stanju, ako nisu, bilo bi poželjno reći ako nešto ne štima, i što bi to bilo

 

Imam možda par stvari kojih bi se odrekao, još razmišljam {#}

Bojim se da ce biti ljudi koji se pisat da daju neke stvari koje nemaju ili ce davati stvari koje ne valjaju bez da napisu da ne valjaju i onda netko bezveze plati postarinu.

Ako nesto bude davao posalji meni prvo PP {#}

14 godina
protjeran
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
Imate moju temu u kojoj sam ja bio darivao stvari, pa u njoj postajte, zamolite modove da preimenuju i bok :D
Udri brigu na veselje...
14 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari
hahaha ocemo aukcije napravit tipa: 1. ja ti platim postarinu. 2. Ja ti platim postarinu i 20 kn. 3. Ja dođem po to?
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
sheX kaže...

Poklanjam staru 7900GX2...grafa radi perfektno...

Jel to PCI ex ili AGP? Meni svakako treba{#} Odakle si? Imam jedan stari komp koji vec sastavljam duze vrijeme i fali mi posten proc (prijatelju sam posudio P4 2.53GHz i on ga bacio {#}{#}) i grafa. A ako je PCI ex onda imam jedan drugi komp kojem fali grafa...

Dajem MS napajanje u zamjenu : )) Radi normalno.

15 godina
odjavljen
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Izvrsna ideja! {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Podržavam ideju, još mi se čini zanimljivija ideja oko razmjene komponenti i dijelova samo neznam kako realizirat primopredaju putem pošte, a vjerujem da svatko ima nekakav komad hardvera koji netreba, pa bi ga mijenjao za nešto što mu treba.Ja sam npr. pred par mjeseci trebao socket 370 ploču i socket 754 ploču.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari
Chumi kaže...

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik), cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#})i imam jedan hard disk 80gb instaliran windows xp sp3 i ima dosta igara (ostavio bi ga ja sebi ali mi maticna ne podrzava 2 ide kabla) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Iz Splita sam.

 

Evo pa glasajte.

 

Ideja nije loša,imam i ja starih stvari,imam knjiga (nećete vjerovati) iz 2. razreda osnovne škole,no naravno knjige nebi bile baš od neke koristi... {#}

Ekrem Jervić
13 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari

izvrsna ideja,ja bas imam 4 kucista na tavanu(sa komponentama ali problem je sto je to sve tehnologija tipa socket 370,SDRAM,i to sve sto je prije 2003...popis sastavim uskoro....

EDIT:iz Požege sam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 17:49 (skiljavi).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Podforum darivanje starijih stvari

Mijenjam ak može stari laptop u ispravnom stanju bez windowsa iz 1980.g  za comodore 64,iskreno ja nemogu pronaći windowse za

laptop pošto laptop ne podržava ništa drugo osim disketne jedinice, može zamjena i za amigu  meni će koristit amiga ili comodore 64

za stare igre  a isto tako mislim da će već neko pronaći windowse na disketi i osposobit si laptop.

KUČIŠTE NA POKLON

Zamjena može kod mene pišem iz Sisačko Moslavačke Županije iz mjesta Tanac koji se nalazi nedaleko od Jasenovca

15 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari
ajte bas nitko nema nes da dijeli?
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Podforum darivanje starijih stvari

Stara tema al eto imam dosta przilica , penitum 3 ( 2 komada) , athlon 939 2 proca ilii 1 nisam siguran... 775 ploca kojoj otisli kondezatori pokusao zamjenit al nisam uspio .. ako netko ima 775 bilo koju srot plocu neka se javi jer imam jedan 775 proc pa bi htio sklopit neki komp za frenda posto meni ne treba al eto kazu " tvoje je ono samo sto si poklonio " :) 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice