Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

poruka: 12
|
čitano: 1.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Cini mi se da bi bilo zgodno imati slican hardverski podforum. Ruku na srce, ali zvucne kartice mi bas i nisu periferija, izuzev eksternih =)....

Vidim da se o ovim stvarima dosta pise po drugim podforumima i mislim da bi bilo lijepo da mozemo o tome raspravljati na jednom mjestu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2010 15:09 (UKiY).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Za obradu zvuka vec imas ako se ne varam. Za zvucnike imas u perferiji, a o zvucnim karticama se prica jednom svaka 3 mjeseca.

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Možda zato jer se nema gdje napisati o zvučnim karticama? +1 za ideju

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

O zvucnim kartica se ne pise jer ljudi ne znaju di bi pisali, u hardverske "Periferija" ili "Ostale hardverske teme" ili mozda u softverske "Audio i Video Alate"...

Da za obradu zvuka ima podforum, ali misljenja sam da bi sve to trebalo staviti u isti kos.

 

A vidim da je i na stranim forumima ovakav tip podforuma među aktivnijim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2010 15:42 (UKiY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Podforumi se otvaraju kad se vidi da ima puno poruka vezanih uz neku temu i da zato zaslužuju vlastiti podforum, a ne tako da se otvori podforum prije nego postoji aktivnost. Inače bismo završiili s hrpom neaktivnih ili slabo aktivnih podforuma.

Domagoj
 
1 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zv

Pa bas zato sam i predlozio poseban podforum, jer vidim da se o tome dosta pise, i ta tema definitivno zasluzuje vlastiti podforum (za razliku od nekih Neodlučan).
A sto se aktivnosti tice, gledajuci slicne podforume na drugim forumima, tu ne bi trebalo biti problema.

Ovo je cisto dobronamjerni prijedlog, ali Bug ima zadnju! Namigiva

 

16 godina
moderator
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Koliko točno ima takvih tema? Daj neki konkretan broj za recimo posljednja tri mjeseca...

Domagoj
 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Slazem se s idejom, zvucna kartica je isto komponenta, mozda je malo manje tema ugl ja bi htio da netko napise (otovri mozda i samo temu pa da bude sticky) cemu zapravo koristi zvucna kartica, od cega se sastoji, kakve sve postoje, ulazi, izlazi, cipovi, sto podrzavaju, dostupnost, cijene, na sto treba paziti i sl.

Jer puno ljudi neznaju bas nesto o zvucnim karticama ( i ja sam u njima) i misle da je dovoljna i ova koju imaju intergiranu na ploci.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 11:07 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zv

Pod opis "Periferije" dodajte i "Zvučne kartice" poslije "Zvučnika" da zadovoljite trolove...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

Nisam vidio pretjeranu aktivnost sa tim tematikama, bar ne onu koja se ne može smjestiti u već postojeće podforume (a sve od ovoga što si nabrojao može se smjestiti tamo).

Mislim da smo ionako prenatrpani podforumima i da za ovime nema potrebe.

 

Za rasprave o zvučnicima imaš podforum "Periferija", za zvučne kartice imaš podforum "Ostale hardverske teme" u hardver sekciji. Za pripadajući softver imaš podforum "Audio i video alati".

 

Ne vidim potrebu za još jednim podforumom.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zvuka?

...zasto jednostavno kad moze komplicirano! Izlanuo se

Onda bi mozda trebalo bar "Zvučne kartice - Generalni Topic" prebaciti u tu temu "Ostale hardverske teme" da sad dodatno ne zbunjujemo ljude (ili ti ga trolove kako kaze Don Kihoty).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Podforum: Zvucne kartice, zvucnici i obrada zv

Prijavi temu pa će biti prebačena.
Očito nitko nije primijetio pogrešku.

 

EDIT:

Našao sam i preselio.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 10:15 (Danny_HR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice