Prijedlog - neriješeni problemi

poruka: 3
|
čitano: 1.061
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog - neriješeni problemi

Zašto se kod Neriješenih problema ne napravi da svaka tema bude navedena samo jednom? Sad gledam popis neriješenih i vidim 10 puta "Gdje mi je serial" tak da na cijelu stranicu popisa tema stane možda njih 5,6. Vidim da u skraćenom popisu koji se nalazi sa desne strane na naslovnoj stranici je tako no on je pre mali...

 

I općenito, nisam član od početka pa ne znam kakav je dogovor sa prihvaćanjem odgovora i mislim da bi se trebalo malo natjerati autore da to kliknu jer su neke teme po meni riješene ili barem zahtjevaju otvaranje nove teme jer se prešlo na nešto drugo dok je početno pitanje riješeno. Da li moderatori mogu prihvatiti neko riješenje ili samo autor?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2008 13:39 (istvud05).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog - neriješeni problemi
istvud05 kaže...

Zašto se kod Neriješenih problema ne napravi da svaka tema bude navedena samo jednom? Sad gledam popis neriješenih i vidim 10 puta "Gdje mi je serial" tak da na cijelu stranicu popisa tema stane možda njih 5,6. Vidim da u skraćenom popisu koji se nalazi sa desne strane na naslovnoj stranici je tako no on je pre mali...

Koji browser koristiš? Ja u FF 2.0 nemam takvih problema... Probaj samo osvježiti stranicu, možda nestane tog dupliranja.

 

I općenito, nisam član od početka pa ne znam kakav je dogovor sa prihvaćanjem odgovora i mislim da bi se trebalo malo natjerati autore da to kliknu jer su neke teme po meni riješene ili barem zahtjevaju otvaranje nove teme jer se prešlo na nešto drugo dok je početno pitanje riješeno. Da li moderatori mogu prihvatiti neko riješenje ili samo autor?

 Ne mogu moderatori "prihvatiti rješenje". U početku sam ja opominjao ljude da potvrde rješenje - mnogi napišu zahvalu i kažu kako je sada sve OK, ali se ne sjete kliknuti na "prihvati rješenje", pa njihov problem i dalje stoji u listi neriješenih. No, vremenom sam odustao jer je to sizifovski posao. Srećom, vremenom noviji upiti istisnu te stare...

Razmišljali smo da čak potpuno ukinemo tu mogućnost (definiranja teme kao problema koje traži rješenje), ali nam je nekako žao ukidati posebnosti koje forum ima.
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog - neriješeni problemi

Ma ja to nebi ukidal jer je to stvarno posebnost i naravno da je treba zadržat. Samo, najbitnija stvar zbog koje i posjećujem forum je da probam pomoć nekome pa bi htio da to bude što lakše i brže za ljude poput mene jer eto, imamo i drugih poslova i problema u životu. Evo screen shot o čemu pričam - popisan je svaki post u neriješenoj temi, a bilo bi po meni bolje da bude samo tema. Tako kako mislim je već riješeno u kratkom pregledu s desne strane na naslovnoj.

 

Tu se naravno veže i ona opaska za prihvaćanje riješenja no, znam da se to ne može kontrolirat, ali možda da moderatori tu i tam opomenu pa bude bolje.

 

Nije vezano na browsere.

Screen - neriješeni problemi Screen - neriješeni problemi
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2008 21:10 (istvud05).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice