Prijedlog za poboljšanje tražilice

poruka: 23
|
čitano: 3.066
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Naime,danas sam tražio iz znatiželje koliko tema ima sa naslovom "Call of Duty 4".

Napisao sam u tražilicu i pregledao rezulltate.Nisam mogao vjerovati...

Od 30 rezultata sa prve stranice,tema vezanih za CoD4 je bio 8.

Pogledam na drugu stranicu i na drugoj slična situacija.

Što ne bi bilo bolje da se kod upisivanja pojma u tražilicu pronađu rezultati sa ključnim riječima na prvoj stranici?

Kada pokušam bilo koju drugu temu potražiti,ista stvar kao što sam ovo gore napisao.Sve porazbacano...

Taj me problem na ovom forumu najviše bode u oči i nadam se da ćete nešto poduzeti u vezi toga.Namigiva

Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Pa da, tražilica i je najlošiji dio foruma, ali sad je još i dobra kakva je prije bila
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Evo baš sad preko tražilice pokušao naći temu Mass Effect 2 i nema je na prvih 5 stranicaNeodlučan

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

A teško ti je koristit GOOGLE?

They must find it difficult... Those who have taken authority as the truth, rather than truth as the authority. G. Massey, Egyptologist
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 21:33 (Kizmar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Kizmar kaže...

A teško ti je koristit GOOGLE?

"Stranica ne postoji"

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Evo što mi je palo na pamet: Da li je moguće integrirati Google tražilicu kao na drugim site-ovima?
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Šef kaže...
Evo što mi je palo na pamet: Da li je moguće integrirati Google tražilicu kao na drugim site-ovima?

Jest... ali ova integrirana je kudikamo bolja :)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice

Ogromni za#eb

 

 

Ma nije moguće da si i ti navratio u birc

Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 19:36 (Šef).
15 godina
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Šef kaže...
Evo što mi je palo na pamet: Da li je moguće integrirati Google tražilicu kao na drugim site-ovima?

ne bi bilo loše, iako se to može već i sad ručno

 

samo u google upisat traženi pojam i na kraju dodat site:bug.hr

 

npr: call of duty 4 site:bug.hr

Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Birc? :P

 

 

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
hehe. ma zezno se, jer je na mobitelu :)
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
14 godina
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Ja kad nešto tražim odem u "pokreni novu temu" i tamo upišeš šta oćeš i on ti izbaci da takve slićne teme već postoje. A najčešće je tema koja mi treba tamo.

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 400kn
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Uff što sam se zeznio, misli mi odlutale
Fail
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Ma ok. :D

 

Inače, navratim tamo ponekad. :D

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Kako se meni čini, kad se radi nova tema i napiše se bilo šta kao naslov, rezultati sličnih tema barem su meni su bolji nego rezultati od samog pretraživača.

Spybot SD 2.0 Alpha
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Slazem se sa prijedlogom.svakako treba nesto napraviti sa tim...
[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
16 godina
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Pojavio mi se problem da me iz cistog mira, baci van odlogiranog... Onda refresham i sve ok.... Nije problem refreshat nego pije zivce...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Batista kaže...

Pojavio mi se problem da me iz cistog mira, baci van odlogiranog... Onda refresham i sve ok.... Nije problem refreshat nego pije zivce...

bez brige,nisi jedini,povremeno se i meni to događa,a vjerujem i ostalima

14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Sa temama je to i ok,ali sa autorima malo šteka.Ako upišem ime nekog autro a nije 100% točno izbaci da nema takvog autora.Znači bilo bi dobro da izbaci koji su eventualno autori pod tim slovom.Isto tako nemogu se pretraživati autori po abecedi,nekakvom rasporedu,pa da se može krenuti od početka pa do kraja...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
General Zed kaže...

Sa temama je to i ok,ali sa autorima malo šteka.Ako upišem ime nekog autro a nije 100% točno izbaci da nema takvog autora.Znači bilo bi dobro da izbaci koji su eventualno autori pod tim slovom.Isto tako nemogu se pretraživati autori po abecedi,nekakvom rasporedu,pa da se može krenuti od početka pa do kraja...

KLIK

Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
14 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

Za ovo nisam znao da mogu tražiti na Googleu.Ali sam mislio da na forumu kako imamo listu najaktivnijih,trenutno prijavljeni i novi autori bude i lista autora od A-Ž...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prijedlog za poboljšanje tražilice

BUMP!

 

Nadam se da ce supermodovi nesto poduzeti jer ova trazilica je u najmanju ruku katastrofa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2010 22:22 (luckyluke).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prijedlog za poboljšanje tražilice
Istina je da je katastrofa, ali i da se popravi, ja bi vjerojatno i dalje koristio google..
Pošaljite SMS sadržaja HAITI na 67677 i osigurajte mjesec dana pitke vode za jedno dijete na Haitiju!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice