Problem s Firefoxom i Bug Forumom

poruka: 5
|
čitano: 1.254
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s Firefoxom i Bug Forumom
pitanje

Daklem imam problem s Firefoxom i Bug Forumom. Kada pokušam poslati novi post, ne dogodi se ništa, a iz error konzole sam izvukao sljedeće:


Error: nv is null
Source File: http://forum.bug.hr/d.combine/?f=/js/prototype.js,/js/bol.js,/js/forum.js,/js/xgemius.js,/d.lightbox/js/scriptaculous.js,/d.lightbox/js/effects.js,/d.lightbox/js/builder.js,/d.lightbox/js/lightbox.js&ver=20
Line: 215


Error: WebForm_DoPostBackWithOptions is not defined
Source File: javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new%20WebForm_PostBackOptions("ctl00$ContentPlaceHolder1$oSnimi2",%20"",%20true,%20"",%20"",%20false,%20true))
Line: 1


To su 2 errora koja se pojave. Sve je radilo normalno do jučer, a onda odjednom ovo. Koliko vidim u opcijama, omogućene su javascripte i sve ostalo, tako da nebi trebalo biti problema???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s Firefoxom i Bug Forumom

Koja verzija FF-a. I jesi li na win-u, linux-u ili nećemu drugom?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.6.2008 17:32 (Jazzfan).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s Firefoxom i Bug Forumom
autorov komentar

Firefox 3.0 RC2, na windowsima xp sp3.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s Firefoxom i Bug Forumom

to je vrlo vjerojatno problem sa FF. Zna rikavati tu i tamo, meni se na forumu desilo već par puta, na gmail-u stalno.... (RC1). Odi na Firefox-ovu bugzillu i reportaj bug

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s Firefoxom i Bug Forumom
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Nisam znao kako popravit, al sam ju lijepo izbrisao skupa s profilom, stavio backup od prije nekih 15tak dana, i sad sve radi kako treba.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice