Problem sa forumovim editorom

poruka: 17
|
čitano: 2.253
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem sa forumovim editorom
uopće nemam alatnu traku iz koje odabirem stilove, stavljam linkove, označavam bold, kurziv itd

browser je Firefox 3.5 i ne koristim Ad Block Plus, ni ništa drugo slično
Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa forumovim editorom

Možda si iskljucio WYSIWYG desno koji se pojavi kad odgovaraš na post...

scio me nihil scire!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2009 13:28 (eRasmos).
15 godina
offline
RE: Problem sa forumovim editorom
eRasmos kaže...

Možda si iskljucio WYSIWYG desno koji se pojavi kad odgovaraš na post...

 

uključen je, ali opet isto
Bubamara na steroidima.
15 godina
offline
Problem sa forumovim editorom

izgleda da je problem u firefoxu, jer tog problema nema u chromeu 3

 

izgleda da je problem baš u firefoxu 3.5, jer imam portabilnu verziju 3.04 u kojoj nema tog problema

 

probat ću nekako rješit problem. ili reinstalacijom firefoxa ili instalacijom starije verzije. smislit ću nešto...

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa forumovim editorom

Ja imam isto 3.5 i sve radi

 

Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem sa forumovim editorom
Možda si nekad isključio alatnu traku da vidiš kako izgleda bez nje.

Probaj očistiti cache pa onda vidi. Jer i ja koristim 3.5 a sve je ok.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
offline
Problem sa forumovim editorom

danas sam reinstalirao ff i sad je sve ok. a ne znam zašto onda nije bilo ok. sve postavke su iste kao i onda Neodlučan

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa forumovim editorom

Imam veliki problem, upravo zelim postat tutorial i ne mogu jer mi kaze da imam neki nedozvoljeni HTML kod... opce nemam nikakve poveznice, nista - neznam koji je problem !!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa forumovim editorom
Batista kaže...

Imam veliki problem, upravo zelim postat tutorial i ne mogu jer mi kaze da imam neki nedozvoljeni HTML kod... opce nemam nikakve poveznice, nista - neznam koji je problem !!

Probaj citav tekst zalijepit koristeci opciju Zalijepi kao obican tekst:

 

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
16 godina
moderator
offline
RE: Problem sa forumovim editorom
Batista kaže...

Imam veliki problem, upravo zelim postat tutorial i ne mogu jer mi kaze da imam neki nedozvoljeni HTML kod... opce nemam nikakve poveznice, nista - neznam koji je problem !!

Napisao ti je koji je kod nedozvoljen, pa kopiraj poruku da vidimo o čemu se radi.

Domagoj
16 godina
offline
RE: Problem sa forumovim editorom

Hvala, ali F1-IVO mi je vec pomogao tako da sam rijesio problem, jos jednom hvala

16 godina
offline
Problem sa forumovim editorom

Evo, onda cu napisat u toj temi "Problem s forumovim editorom" jer mojem problemu ocito nije mjesto u temi "Problem s forumom"...

 

Radi se o problemu prikazanom u slici (dolje), poravnam tekst, ali rezultat je koma...

 

 

Tekst poravnat u editoru Tekst poravnat u editoru
Tekst postan u temi Tekst postan u temi
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2010 14:00 (Batista).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem sa forumovim editorom
Batista kaže...

Evo, onda cu napisat u toj temi "Problem s forumovim editorom" jer mojem problemu ocito nije mjesto u temi "Problem s forumom"...

 

Radi se o problemu prikazanom u slici (dolje), poravnam tekst, ali rezultat je koma...

 

 

pa mogao si staviti i link na poruku da se vidi, a ne samo slike...

 

uopće mi nije jasno - zašto radiš razmake iza zareza?!? kakav ti je to format unosa...

16 godina
offline
Problem sa forumovim editorom

Evo link do teme. Sve izgleda pijano, priznam da razmaka nije trebalo bit, al to ne utjece na gresku koju editor radi. Gdje je onda problem i zasto se brojke ne mogu poravnat ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem sa forumovim editorom
Batista kaže...

Evo link do teme. Sve izgleda pijano, priznam da razmaka nije trebalo bit, al to ne utjece na gresku koju editor radi. Gdje je onda problem i zasto se brojke ne mogu poravnat ?

Mislim da je tvoj način slaganja posta jednostavno prezahtjevan za editor koji koristimo (a on je daleko od savršenog), posebice ako si sve kopirao i onda samo dotjerivao.

 

Ja sam ručno probrljavio post na koji si dao link i sada to malo bolje izgleda, ali svejedno nije onako uredno kao što bi trebalo biti (recimo u Wordu).

16 godina
moderator
offline
Problem sa forumovim editorom

To je stvar HTML-a, a ne editora niti bilo čega drugoga. Za tako nešto se trebaju koristiti tablice, a to na forumu nije predviđeno.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa forumovim editorom

Zahvaljujem se obojici. Jucer sam shvatio kako da se cijene poravnaju. Mukotrpan posao, ali opet radi, treba poravnat jedan po jedan redak. Znaci poravnam broj xxxx i kliknem posalji. Zatim broj u drugom retku i opet posalji... itd...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice