Pro,Noob ili level

poruka: 6
|
čitano: 1.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pro,Noob ili level

malo je luda ideja i znam da će je svi popljuvat. evo ovako ide:

često vidim neke postove koji su tolko glupi(izvinjavam se autorima) i najdraže bi im rekao noobčino!

ovo je stil thumb up, down. samo što se s tim thumbovima ne može tolko dobro izrazit.

hehe, malo se neće slagat uz forum. možda da otvorimo neki mali menu uz post sa mnogo više toga.

 

ako vam se to ne sviđa meni je dobra ideja da i ocijenimo post od 1-10. tako bi bilo lakše ocjenjivati u nekim temama tipa vaš desktop.

 

SAMO STAVLJAJTE MANJE THUMB DOWNA! Smijeh ma ne stavljajte uopće :)

 

ajde da se bar prihvati jedna tema(prije ona druga).

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
1 14 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro,Noob ili level
djdomi kaže...

malo je luda ideja i znam da će je svi popljuvat. evo ovako ide:

često vidim neke postove koji su tolko glupi(izvinjavam se autorima) i najdraže bi im rekao noobčino!

ovo je stil thumb up, down. samo što se s tim thumbovima ne može tolko dobro izrazit.

hehe, malo se neće slagat uz forum. možda da otvorimo neki mali menu uz post sa mnogo više toga.

 

ako vam se to ne sviđa meni je dobra ideja da i ocijenimo post od 1-10. tako bi bilo lakše ocjenjivati u nekim temama tipa vaš desktop.

 

SAMO STAVLJAJTE MANJE THUMB DOWNA! Smijeh ma ne stavljajte uopće :)

 

ajde da se bar prihvati jedna tema(prije ona druga).

nije losa ideja i na bazi ti postova da se dobivaju zvjezdice itd....ili je mozda bolje da se mogu ocijenjivati autori pa da se na bezu toga dobivaju zvjezdice...ha neznam ni ja vise sto pricam :D  THUMBS UP

 

svaka cast odlicna ideja....Smijeh Gdje si to vidio?? Ogame forum?? Belji seBelji se

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2009 19:06 (Razer Mamba).
15 godina
offline
RE: Pro,Noob ili level
djdomi kaže...

malo je luda ideja i znam da će je svi popljuvat. evo ovako ide:

Ja mislim da je to nepotrebno...

Dali su ti Hvala, thumbs up/down, arhiviraj i zvijezdice i sad bi ti  i Pro/Noob i ocjene od 1-10??

Pa forum ce izgledati ko bozicna jelka kad bude nakcran tim opcijama....

 

Meni je to beskorisno i vise volim uredniji forum, a ovo opcija sto ima je sasvim dovoljno za mene..

There are three sides of an arguement -- your side, my side and the right side...
15 godina
offline
Pro,Noob ili level

Zao mi je ali ideja ti je totalna gluopost, to je moje mišljenje!

otpor je uzaludan!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro,Noob ili level
boxer kaže...
djdomi kaže...

malo je luda ideja i znam da će je svi popljuvat. evo ovako ide:

Ja mislim da je to nepotrebno...

Dali su ti Hvala, thumbs up/down, arhiviraj i zvijezdice i sad bi ti  i Pro/Noob i ocjene od 1-10??

Pa forum ce izgledati ko bozicna jelka kad bude nakcran tim opcijama....

 

Meni je to beskorisno i vise volim uredniji forum, a ovo opcija sto ima je sasvim dovoljno za mene..

da sad je to i mene puklo u glavu Smijeh dosta je ovo sto imamo.....evo sad se i ja ne slazem bas a u pocetku mi se cinila kao super ideja al me boxer prosvijetlio Belji se

15 godina
neaktivan
offline
Pro,Noob ili level

Bezveze.

Moj PC  
5 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice